Задираю носа• 24 октября 2025

Кухні Епіцентр. Джетта та Ідея Крафт

Дівчата, можливо хтось має? Які ваші враження? Може хтось бачив вживу, бо я не маю змоги десь побачити.
Треба бюджетна кухня 3.8 м довжиною.

Хочеться білу, але в темній подобаються високі шафки.

Або порадьте зі свого досвіду.

Бюджет 25 тисяч.
parele• 24 октября 2025
Ответ дляПочемучечка
ну может и так, я просто невысокая, для меня такая кухня не вариант..
У меня рост 160, на те полочки кладу только то, что очень редко использую. При этом у нас ещё и потолок три метра)
Норм.
parele• 24 октября 2025
Ответ дляЗадираю носа
Також подобається, як варіант теж за неї думаю
Замахаетесь оттирать те фасады.
Просто каралева• 24 октября 2025
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Послужит. Слабые места этих кухонь кромка, надо следить чтоб не мокро и не разбухло
Это не слабое место,это риал кошмар если не промазано пва
Просто каралева• 24 октября 2025
Ответ дляСонячний зайчик
Так,звичайно. Все залежить від користувача. Якщо малі діти це одне. А як дорослі тільки то інше .
Але саме моя кухня прибирається вологою ганчіркою на раз. Даже не розумію про що ви взагалі
Про рекламу мабуть?
Сонячний зайчик• 24 октября 2025
Ответ дляПросто каралева
Про рекламу мабуть?
Рекламу чого?
Просто каралева• 24 октября 2025
Ответ дляСонячний зайчик
Рекламу чого?
Кухонь с эпика
Сонячний зайчик• 24 октября 2025
Ответ дляПросто каралева
Кухонь с эпика
Ну це навіть не смішно .Чесно .Моя не маряеться и легко протираеться. Ви мені,користовачу такої кухні , пишите що це не так і це реклама?
А ви що ,конкурент по вашій логіці.
Дівчата не перегравайте.
Советничаю тут• 24 октября 2025
Ответ дляЗаела_пластинка
Удобнее другой принцип. Не надо готовый набор. Мы брали в Єпицентре. Там очень удобно набирать шкафы какие хотите, и какой хотите высоты. Есть бесплатно помощь в подборе.
Мы набрали шкафы по желанию и нужного размера и цвета какой понравился. А потом там отдельно выбираете фасады цвета какого хотите. Бюджет разный, качество разное. Так же и столешница , выбираете. В итоге получаете то что хотите за норм цену.
Це потрібно з консультантом замовляти? Мені в салоні майже 5 тис баксів нарахували, без техніки. Шукаю варіанти, щоб і не дешеве ДСП і ціна поменше