Распутница• 24 октября 2025
Einstufungstest для підготовчого відділення Австрії
Вітаю дівчата, хто знає як готуватись та здавати цей тест. Чи важко, довго готувались? Може порадите ресурси для підготовки?
Рожайтретьего• 24 октября 2025
Тут просто всі сидять в Австрії. На тематичних форумах питайте, а не на мамських
Распутница
• 24 октября 2025
Ответ дляРожайтретьего
Мами теж мають якесь життя і дітей і ті діти типу десь мають вчитись. Якраз питання до цільової аудиторії.
Рожайтретьего• 24 октября 2025
Ответ дляРаспутница
Я якось не подумала, що тут кожна друга тести в Австрію їздить здавати