Щира українка• 24 октября в 11:53

Септоринопластика, ускладнення, хто стикався?

Дівчата, зробили три тижні тому септоринопластику. Операція була складна. Все йшло добре. В неділю була на огляді, лікар сказав, все гаразд. Зняв лонгету, наклеїв тейпи. У вівторок замітила , що підпух кінчик носа і під очима пішов набряк. В середу набряк збільшився значно. Сьогодні дуже сильний набряк обличчя та запалилися лімфовузли. Що це може бути? Це якась інфекція? Чому через такий час після операції сильний набряк пішов? Хто з таким стикався. Заспокойте, будь ласка. Сьогодні на третю годину на прийом. Дуже переживаю, бо казав не їсти , можливо прийдеться брати в операційну🫣
БезникаЯ• 24 октября в 11:53
Майкл Джексон
Зілля до весілля• 24 октября в 12:06
співчуваю
ЗавЛабСнаб• 24 октября в 12:40
Лимфомиозот + траумель - это то что я бы принимала в вашем случае
Метровий сантиметр• 24 октября в 12:43
Ответ дляЗавЛабСнаб
Может, нужны антибиотики.
ЗавЛабСнаб• 24 октября в 12:44
Ответ дляМетровий сантиметр
Может, нужны антибиотики.
Сдайте кровь , будет видно
Слава Українi• 24 октября в 12:44
Ответ дляЗавЛабСнаб
Ни о чем. Там ,скорее всего ,антибиотик нужен .
Метровий сантиметр• 24 октября в 12:45
Ответ дляЗавЛабСнаб
Сдайте кровь , будет видно
Мне-то зачем?
БезВзяток• 24 октября в 13:45
Ми не екстрасенси, слухайте вашого лікаря і не накручуйте себе. Якшо нема температури, то може це ваша індивідуальна реакція.