дамаБезСобачки• 24 октября в 12:02
У кого чоловік "пливе за течією"?
Ось живе, як живе.
Жінка планує, в тому числі і фінанси. Розбирається з дітьми, з їх профорієнтаціє. Допомагає зі вступом, заздалегідь продумує, скільки буде коштувати забезпечення студента. Відкладає гроші на випадок, якщо не вступить на безкоштовне.
Ну і взагалі, моніторить купу інформації, щоб бути в курсі того, що буде в житті наступним часом.
А чоловік погоджується. Ні, на прохання щось помоніторити, поговорити з дітьми, він завжди погоджується. Але частіше всього це відкладається, а може і ніколи не відбутися.
Ні, я розумію, що кому більш потрібно, той і робить. Певно, і характер в мене такий, що все планую заздалегідь. Але здається мені, що більшу частину воза тягну я.
Міняйловна• 24 октября в 12:08
Таких большинство, я вас умоляю,вам сейчас тут напишут,что у них мужья стопятсот тысяч евро зарабатывают, дома убирают, готовят, не просят готовить и любят есть из кулинарии и у вас испортится настроение.
Я нужную информацию беру здесь, если отсечь все какашки,есть много толковых советов о поступлении. Будет мужчина сидеть на форуме женском? Нет будет. Успокойтесь
Затишне кубло• 24 октября в 12:10
Багато таких. це спадок совкового патріархату. коли в чоловіка була одна функція - померти за ’інтернаціональний обов´язок’ або якісь іще інтереси совєтської імперії. а жінка повинна була сама одна тягнути на собі все.
доручайте йому конкретні речі, перевиховуйте. але не факт, що получиться.
дамаБезСобачки
• 24 октября в 12:10
Ответ дляМіняйловна
Вы деньги откладываете из дохода мужа или своего?
З тих, що сама і заробляю. Дохід.чоловіка невеликий. Нічого вже змінювати не буде.
Кукусик• 24 октября в 12:11
Ну ви ж бачили, кого брали? Такі шлюби часті. Жінка, якій подобається бути головною - керує, чоловіка все влаштовує. З чого тепер такі претензії?
Затишне кубло• 24 октября в 12:11
Ответ дляМіняйловна
так, тут є такі хвальки.
Кукусик• 24 октября в 12:13
Ответ дляLizavel
Мало зарабатывает наверное и больше не старается,отсюда и все претензии
Дак я впевнена, що він ніколи і не старався. Просто хороша людина. Але ж це не ось тільки почалось?
Печенюшка• 24 октября в 12:14
А до свадьбы он себя никак не проявлял? Или изменился не в лучшую сторону уже с Вами?
Глас_Народа• 24 октября в 12:14
Я основной источник желаний в семье. Мужу ничего не надо, он бы и в отпуск не ездил если бы я ультиматумы не ставила. Ему нормально.
Холодная каша• 24 октября в 12:15
В мене таке, але він працює більше і заробляє більше, в мене на це є час в нього практично не має часу! Тому мене влаштовує. А коли я працювала на його рівні, то бісило що все на мені та й більше.
Як ухурделю• 24 октября в 12:15
Ответ дляГола з конопель
Планую розлучатися з таким
Развелась с таким. Все бы ничего но когда дело коснулось действительно серьезных жизненных изменений, он просто сказал ’я не могу и я не хочу и это слишком сложно, понимаю что ты права, но просто не хочу...’
И дальше делай что хочешь и как хочешь. Или сиди с ним на жопе ровно или дальше двигайся но сама. А я не могу сидеть...
Анонимарик• 24 октября в 12:16
Ответ дляКукусик
Вы правы( Бачили очи. Но блин не было правильного примера в семье. У родителей мужа такая же модель семьи, как потом оказалось
дамаБезСобачки
• 24 октября в 12:17
Ответ дляПеченюшка
Звісно ж я його спаплюжила )
10 років були знайомі близько. Те, що неамбіційний був - бачила. Але активний був, щось шукав, підроботки, якісь можливості. Але те, що з часом перетвориться у домашнього хом´ячка - ніколи не думала.
Міняйловна• 24 октября в 12:19
Ответ дляЯк ухурделю
А каких вы именно изменений хотели?
Печенюшка• 24 октября в 12:20
Ответ длядамаБезСобачки
Звісно ж я його спаплюжила )
Ну что уж на него теперь бочку катить… смог зачать здорового ребёнка и то здорово.
Если он Вам только под ногами мешается, прогоните, да и делов то…
Кукусик• 24 октября в 12:21
Ответ дляАнонимарик
У мене є така знайома сім´я. Але ж який він класний! Ставлення до жінки, до інших людей, людина дуже хороша. І дома все робить, і жінку на руках носить. Тільки заробляти добре не заробляє. І у неї почало підгорать. Почала йому мозок виїдати. Бо у подруг чоловіки заробляють добре. А як вони живуть, ніхто ж не баче. А питається - чого б, хіба він був іншим? Просто, не виправдав надій, хоч нічого і не обіцяв.
Ламборджини• 24 октября в 12:22
Якщо жінка хоче все життя бігати як білка у колесі, всіх контролювати і все за всіх вирішувати - це її справа. Чоловік повинен відповідати за гроші і питань із фінансуванням навчання дитини виникати не повинно
Ответ длядамаБезСобачки
Звісно ж я його спаплюжила )
Ну так шо вы теперь от него хотите
ЖенаАйтишнеГа• 24 октября в 12:22
Мені пощастило менше,в мене чоловік вдома сидить 2 місяці,на роботу не ходить бо боїться,що зловить тцк.
До цього ходив раз в тиждень і приносив копійки.
Що немає грошей ні його,ні маму не хвилює.
Робота не підходить ніяка,ні з броню ,ні- без
Ответ дляЛамборджини
Женщины так часто делают: все сами решают,носятся, бегают,ярмарки, собрания. А потом так и сыновей воспитывают, ничего не меняется
Затишне кубло• 24 октября в 12:27
Ответ дляКукусик
ото ж начитаються совєтчиці чи інстаграмів всяких і починають претензії нарощувати.
Мішечок щастя• 24 октября в 12:27
У мене такий.
Я не пхну, він ніколи не зробить. Усе важливе на мені, планування бюджету, документи, пошук роботи чи житла, вибір автомобіля. Але ж мені це частково і подобається, раз тягну. Він як чоловік гарний, хатні справи більш на ньому. Зараз тільки він працює, я поки тимчасово ні. Ніколи мені не скаже ’ні’, завжди підтримає. З дітьми постійно займається у вільний час. Заробляє небагато, але на все базове вистачає.
Чесно, гріх жалітися. Я вдало обрала чоловіка, а він жінку
Затишне кубло• 24 октября в 12:28
Ответ дляЛамборджини
у вас так, у когось - інакше. оці всі ’повинен’ не підходять до всіх.
дамаБезСобачки
• 24 октября в 12:33
Ответ дляКукусик
Ось звідки Ви знаєте, як у них все у сім´ї влаштовано?
Вітрина, яку показують ззовні, - це лише витрина. Мій теж як людина прекрасна, і на публиці активний, і в соц.мережах розумні пости з правильно розставленими акцентами і тим, як він щось з дітьми робив. А ось те, що майже все, що він робив з дітьми разом, і виставлено в соц.мережах - це вже за лаштунками.
Ну і чоловік прекрасно може брати участь у якіхось волонтерських проєктах, але в тому, що потребує конкуренції і оплати - це вже напряжно.