дамаБезСобачки• 24 октября в 12:02
У кого чоловік "пливе за течією"?
Ось живе, як живе.
Жінка планує, в тому числі і фінанси. Розбирається з дітьми, з їх профорієнтаціє. Допомагає зі вступом, заздалегідь продумує, скільки буде коштувати забезпечення студента. Відкладає гроші на випадок, якщо не вступить на безкоштовне.
Ну і взагалі, моніторить купу інформації, щоб бути в курсі того, що буде в житті наступним часом.
А чоловік погоджується. Ні, на прохання щось помоніторити, поговорити з дітьми, він завжди погоджується. Але частіше всього це відкладається, а може і ніколи не відбутися.
Ні, я розумію, що кому більш потрібно, той і робить. Певно, і характер в мене такий, що все планую заздалегідь. Але здається мені, що більшу частину воза тягну я.
Міні-бікіні• 24 октября в 12:36
Меня мама воспитывала что так и хорошо. А то типа будет командовать - никаких лыж, отдых только на море, я уже забронировал. Дочке только в пед поступать, а не в мед, я уже договорился. И все такое.
Я до сих пор правда наивно верю в золотую середину.
Ламборджини• 24 октября в 12:37
Ответ дляЗатишне кубло
у вас так, у когось - інакше. оці всі ’повинен’ не підходять до всіх.
Здобувати - соціальна функція чоловіків, що у нас, що у Китаї, що у Папуа Новій Гвінеї. У жінок які починають тягнути на собі геть усе, просто психіка не витримує, жінки еволюційно не пристосовані щоб полювати на мамонтів
Я_канеша_извиняюсь• 24 октября в 12:38
Ответ дляМішечок щастя
У мене такий.
Я не пхну, він ніколи не зробить. Усе важливе на мені, планування бюджету, документи, пошук роботи чи житла, вибір автомобіля. Але ж мені це частково і подобається, раз тягну. Він як чоловік гарний, хатні справи більш на ньому. Зараз тільки він працює, я поки тимчасово ні. Ніколи мені не скаже ’ні’, завжди підтримає. З дітьми постійно займається у вільний час. Заробляє небагато, але на все базове вистачає.
Чесно, гріх жалітися. Я вдало обрала чоловіка, а він жінку
У нас так само, вже 27 років одружені... І теж я два місяці тому звільнилася, сіла йому на шию. Заробляє не так, щоб вау, але нам на все вистачає, молодшу дитину у дорогому приватному універі навчаємо (вибір звичайно ж, одобрив) За роки шлюбу слова кривого мені не сказав, а у мене характер важкий.
Бавовнятко• 24 октября в 12:41
Ответ дляЗатишне кубло
Багато таких. це спадок совкового патріархату. коли в чоловіка була одна функція - померти за ’інтернаціональний обов´язок’ або якісь іще інтереси совєтської імперії. а жінка повинна була сама одна тягнути на собі все.
доручайте йому конкретні речі, перевиховуйте. але не факт, що получиться.
При вже дорослих дітях починати виховувати чоловіка?)) Марна справа.
Латексне альтер ЕГО• 24 октября в 12:42
Є таке. Але він заробляє більшу частину нашого бюджету. Глобальне стратегічне та тактичне планування на мені,як і школа/здоров´я дитини.
Затишне кубло• 24 октября в 12:44
Ответ дляЛамборджини
ну допустім. але от, скажімо, ваш чоловік не мільйонер, не має 5-10 тис доларів зарплати, не зробив мега-кар´єру чи успішний бізнес. то що, вам сидіти на зарплаті 13 тис грн або й не працювати взагалі, бо жінки еволюційно не пристосовані? чи все-таки якісь партнерські стосунки будувати, розподіляти обов´язки за принципом - у кого що краще виходить?
дамаБезСобачки
• 24 октября в 12:45
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
’Заробляє не так, щоб вау, але нам на все вистачає’ - це називається нормальний зароботок. Якщо Ви можете зробити паузу в роботі, і сім´я буде забезпечена - це нормальний заробіток.
В нашому випадку зарплати чоловіка вистачить на одного його, якщо дуже ужатися. Ми періодично живемо на 2 міста, і чоловік, живучи в своїй квартирі десь пів місяця живе на свої, потім бере з моєї картки.
Затишне кубло• 24 октября в 12:48
Ответ дляБавовнятко
якщо ставити йому конкретні, чіткі задачі, то повинен справитись.
типу там - тече батарея, зроби так, щоб не текла. твоє завдання, твоя відповідальність. терміни - такі-то.
і то, може так вийти, що простіше самій майстра викликати.
Альдебаран• 24 октября в 12:49
автор судя по вашему посту все просто, вы и зарабатываете и детей и дом тянете, синдром тревожника, все должно быть запланировано, все по полочкам, муж ваш давно это выкупил, и пользуеться вами, т.е. нихера не делает, и не зарабатывает, живет в свое удовольствие, никакой ответственности, мужик молодец
Ламборджини• 24 октября в 12:49
Ответ дляЗатишне кубло
Готуватись завжди і всюди бути незадоволеним чоловіком, постійно сумніватись у тому що вона зробила правильний вибір, на цьому фоні геть погані стосунки із чоловіком, депресія та антидеприсанти чи якісь психологічні техніки. Власне про це і є ця тема
Я_канеша_извиняюсь• 24 октября в 12:57
Ответ длядамаБезСобачки
У нас всі гроші завжди спільні і його зп в три рази більше моєї. Але тільки тому, що він на фізичній роботі мантулить 10 годин на день, буває і у вихідні, має ’золоті руки’, а я важче ручки і олівця останні 20 років в руках не тримала і робота була з 9 до 18... Мінус в доходах, звичайно, відчувся... Отак і живем - він працює і заробляє, а я думаю і планую, розподіляю, ставлю задачі) Колись давно мене наша дитина назвала ’мама- наш паровозик на дивані’.
КонхфЭдкаТузик• 24 октября в 13:14
Меня такая модель устраивает,кроме заработка.
муж хорошо зарабатывает
Valentina shop2020• 24 октября в 13:26
Ответ дляЗатишне кубло
А в якому патріархаті живуть зараз чоловіки,померти не ясно за що,або того чоловіка затримують ,затягують в бус и ведуть не відомо куда
Джинци на Флісі• 24 октября в 13:34
Ответ дляГола з конопель
Планую розлучатися з таким
Ну тут такое своеобразное отношение к этому..
Может попереть так что вы недовольны будете..
Джинци на Флісі• 24 октября в 13:35
Ответ длядамаБезСобачки
З тих, що сама і заробляю. Дохід.чоловіка невеликий. Нічого вже змінювати не буде.
Гребитесь что ж делать то.
Джинци на Флісі• 24 октября в 13:35
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
вы тревожник, а муж приспособился
Кстати да. Ему удобно
Джинци на Флісі• 24 октября в 13:36
Ответ дляSo_so
Прекрасно. Ещё не хватало чтобы муж во всё вмешивался.
Ну да согласна если вмешиваться или мешать это одно а если помогать это другое
Джинци на Флісі• 24 октября в 13:36
Ответ дляКукусик
Ну ви ж бачили, кого брали? Такі шлюби часті. Жінка, якій подобається бути головною - керує, чоловіка все влаштовує. З чого тепер такі претензії?
Прикол в том что это то так но мужчина может считать при этом себя главным а женщину никем
Джинци на Флісі• 24 октября в 13:37
Ответ дляХолодная каша
В мене таке, але він працює більше і заробляє більше, в мене на це є час в нього практично не має часу! Тому мене влаштовує. А коли я працювала на його рівні, то бісило що все на мені та й більше.
Ну да никто с вас это не снимет
Джинци на Флісі• 24 октября в 13:37
Ответ дляЯк ухурделю
Развелась с таким. Все бы ничего но когда дело коснулось действительно серьезных жизненных изменений, он просто сказал ’я не могу и я не хочу и это слишком сложно, понимаю что ты права, но просто не хочу...’
И дальше делай что хочешь и как хочешь. Или сиди с ним на жопе ровно или дальше двигайся но сама. А я не могу сидеть...
Вы молодец
Джинци на Флісі• 24 октября в 13:38
Ответ дляАнонимарик
Вы правы( Бачили очи. Но блин не было правильного примера в семье. У родителей мужа такая же модель семьи, как потом оказалось
Часто дети повторяют судьбу родителей
Джинци на Флісі• 24 октября в 13:38
Ответ дляПеченюшка
Ну что уж на него теперь бочку катить… смог зачать здорового ребёнка и то здорово.
Если он Вам только под ногами мешается, прогоните, да и делов то…
Это да. Спасибо конечно ему
Латексне альтер ЕГО• 24 октября в 13:42
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Мені пощастило менше,в мене чоловік вдома сидить 2 місяці,на роботу не ходить бо боїться,що зловить тцк.
До цього ходив раз в тиждень і приносив копійки.
Що немає грошей ні його,ні маму не хвилює.
Робота не підходить ніяка,ні з броню ,ні- без
Круто вмостився. На вашій шиї сидить чи маминій?
ЖенаАйтишнеГа• 24 октября в 13:46
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Зараз живе в моїй квартирі,але віддаю мамі.
Я вже просто ні морально,ні физично не витримую.
Розмови про роботу закінчуються скандалами.
Каже,що піде на роботу після закінчення війни.
На питання,якщо ще декілька років,агресія.
Ніби я хочу щоб його вбили
Джинци на Флісі• 24 октября в 13:47
Ответ длядамаБезСобачки
Жесть у вас. Ну у нас тоже примерно так. Коли я не роблю наступают скутні часи і сварки
Навіть зараз коли я роблю але заробляю мало бо онлайн навчання дитини займає купу мого часу і сил то в нас одна з найважливіших проблем чому не в грошей це те що жінка мало заробляє. Якщо б стільки скільки чоловік то було б все по іншому
Латексне альтер ЕГО• 24 октября в 13:49
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Робота з ручкою і олівцем іноді дуууже добре оплачується.
Латексне альтер ЕГО• 24 октября в 13:54
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Ніби я хочу щоб його вбили
Хай валить до мами і там сидить до кінця війни. Мій знайшов бронь, щоб мати можливість нормально працювати, бо дитина, школа, аренда квартири - я це не витягну сама.
ЖенаАйтишнеГа• 24 октября в 13:58
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Так,в тому і вся суть,мене обвинувачують,що я с..а ненадійна,і видно,яка ситуація,що я маю терпіти.
Бо раніше мені класно жилось(тільки хз чим),а як почались проблеми-так я вирішила його киданути
Ось,їхні слова