Чемодан-Вокзал-Майами• 24 октября в 16:13
Невістка обідила, плачу
Так на душі погано, не передати. Стараюся для них, все роблю, а невістці хоч горохом об стіну. Нічого їй не треба. Ні картоплі, ані консервації не бере. Я ціле літо з того городу не вилазила, все щоб їм було, і огірки і помідори позакочувала, а вона не бере, ми не їмо каже. Але ж я знаю що вона купляє. Для чого витрачати гроші, якщо безкоштовно все даю. А мені куди потім оце все дівать. Нібито я чимось її образила і вона назло нічого не хоче, чи просто хоче повипендрюватись, що вся самостійна і незалежна. Не знаю. Обідно.
Чемодан-Вокзал-Майами
• 24 октября в 16:29
Ответ дляKhmelnichanka
Так а навіщо Ви купляєте цілу свиню?
А як? Купую мале порося щовесни і вирощую.
Чемодан-Вокзал-Майами
• 24 октября в 16:31
Ответ дляЯ Головна
Нагрешили вы в молодости, бумеранг в виде невесток прилетел))
Не знаю я де я грішила перед нею, я до неї як до доньки, все для неї завжди, і коври і посуд і їжу, а їй не треба і хоч ріжте.
TANYA 0 0 0 0• 24 октября в 16:31
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Да ніхто нічого не просе. Але ж на то і батьки в селі, щоб все своє ростити
Все своє ростити і паралельно нити як тяжко, як все болить, як на полі наробилися , щоб вам передати. Та того вона і не бере, щоб потім не слухати страждання, але вам не вгодиш, ниєте що не бере
Таракашечка• 24 октября в 16:31
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Не можу, поросте травою. Всі сусіди саджають, а я і так пів поля віддала на паї, бо не подужаю вже.
вівсом засійте чи там викою. знайшли проблему.
TANYA 0 0 0 0• 24 октября в 16:31
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
І правильно робить
Чемодан-Вокзал-Майами
• 24 октября в 16:34
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
І правильно робить
Чому? Чому ви всі вважаєте що треба купувати при тому що є вже куплене і зроблене?
НеВРотик• 24 октября в 16:35
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Я б вже залюбки кинула той будинок в селі і старість доживала б із сином, але не звуть.
А город хто садитиме? Що сусіди скажуть, якщо бур´яном поросте?
МояХатаЗкраю• 24 октября в 16:36
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Та є. Мабуть не тільки в мене така. У сестри ще гірша невістка, навіть мамою не називає. Тьотя Свєта каже.
Взагалі то, це про вас)))) І я не вірю, що такі люди як ви, ще є))))
TANYA 0 0 0 0• 24 октября в 16:36
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Значить вони можуть це собі дозволити, не хочуть вас обтяжувати, не хочуть щоб ви працювали важко. Але вам це важко зрозуміти. Вам треба показатися перед людьми, що дітей годуєте.
Khmelnichanka• 24 октября в 16:38
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Ну так вирощуйте на продаж, якщо не можете без тієї свині.
НЕ потрібна ваша провізія цій родині, НЕ потрібна!
Вам доведеться змиритись з цим :)
ПриснитсяЖЕ• 24 октября в 16:40
Излишки консервации и мяса продать. На заработанные деньги купить себе путевку и поехать отдохнуть.
Отстаньте вы от тех детей!!! Дайте им возможность строить свою жизнь.
МояХатаЗкраю• 24 октября в 16:41
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Ну і дура)))) не мала баба клопоту, купила порося)))) Автор, найдіть вільного мужчинку в селі і обхажуйте його, а від дітей відстаньте)))
МояХатаЗкраю• 24 октября в 16:42
Ответ дляa.ostroverh
Пятница, хоть бы одна нормальная тема
Троли бездарные
Авто- святая простота)))
Попа как у Кардашьян• 24 октября в 16:47
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Я так навчана. Моя сім`я все життя в селі прожила. Городських не було в роду, крім невістки. Звикли все життя працювати.
Продавайте, озолотитесь
Чемодан-Вокзал-Майами
• 24 октября в 16:48
Ответ дляМояХатаЗкраю
Автор, куди пропали? Пішли поросятку їсти давати?
Ну вас. Ви тут всі такі самі невдячні невістки як і моя.
Зайченя• 24 октября в 16:49
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Кому там надо чем вы навчана. Сейчас другие времена.
ПоЗиТиВнАя• 24 октября в 16:52
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
НУ як це яке. Я купую свиню на всіх, вона не бере бо нема місця в морозилці бо там ягоди, а сама купляє кожного дня мясо в магазині. А мені куди ту свиню?
От же ж сучка крашена!
И покупает же ж небось не свинину, а говядину или индюшатину, ниче в мясе не понимает! Фифа какая-то, ей-богу!
Тріль підпільний• 24 октября в 16:56
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
То нашо ви купляєте свиню, а не свою викормлюєте? Сусіди засміють!
маринабаранова• 24 октября в 16:58
Прекращайте корячиться на огороде - выращивайте исключительно для себя! Невестка воспринимает вашу помощь - как элемент контроля, и желание загнать её в зависимость. Поймите это, наконец, утрите слёзы!
Есть такая мудрость: не лезьте со своей помощью, если вас не просят.
И займитесь своей жизнью!
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
А ще гиркнула на мене, що собаці її під столом дала котлету. Цілу трагедію влаштувала. Що їй буде тій собаці за шмат котлети. Годують хімічними консервами, песик їсти мяско хоче, а вона вищить не можна. Я не знаю що їй пороблено.
У моего кота понос від м´яса 😩. Дуже дороге лікування. 😁.не стала давати - собі дорожче. У кожного свій погляд . Хочете мати гарні стосунки в першу чергу з сином, то не робіть на зло.хай живуть так ,як хотять. І не забувайте ,що попереду старість, А вона буває не простою.... Якщо чогось не розуміете то добре подумайте. Ніхто нікого не переробить. А щастя сина - це головне.!
Научительница• 24 октября в 17:12
Йдіть на базар і продайте ту консервацію, у вас її тільки так заберуть.
І не робіть її більше якщо вас не просять.
TANYA 0 0 0 0• 24 октября в 18:41
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
А вам не здається, підозрілим, що всі кругом одинакові, тільки ви праві?
Чтооооооооооо?• 24 октября в 19:41
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Ну то продайте і купіть собі мотосапку
И_В_офигительных_штанах• 24 октября в 19:42
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Гарбузами засадіть. І бур´яни не будуть рости і ’закачувать’ нічого не треба буде