НаБалКоніХодять• 20 октября в 20:40

Лінь почистити і порізати.

Діти підлітки. Не їдять фрукти бо лінь помити, розрізати і почистити. Їм сама. Хоча купую щоб їли для клітковини як мінімум. Якщо поріжу і дам, все з´їдять ,люблять. Але побутових інвалідів ростити не хочу і шкода що не їдять самі
постою_послушаю• 20 октября в 20:40
Держите нас в курсе, ок?
Отжигающая• 20 октября в 20:41
А муж как там?
Каркуша Клара• 20 октября в 20:41
В мене їдять, не вспіваю купувати.
ПС фрукти можна помити і виставити до фруктовниці на стіл
Мая твая не панимать• 20 октября в 20:41
То ростіть звичайних інвалідів із закрепами та іншими захворюваннями, добра мамо
Like-995b• 20 октября в 20:41
Мне бабушка и мама всегда чистили и нарезали, и приносили в комнату на тарелочке) иначе не ела.
Міряю від одиниці• 20 октября в 20:41
То вони зелені абрикоси не їли, смак дитинства
пані Солоха• 20 октября в 20:42
Я теж нарізаю. І кума дорослому сину нарізає, але півроку жив за кордоном і без мами і їсти готував і все робив
БеллаДонна• 20 октября в 20:42
Ответ дляLike-995b
И мне
СкокоМнеДадите• 20 октября в 20:43
Автор, у меня сын с 8 лет просто перестал есть фрукты. Тоже, нужно порезать и уговорить. Вообще, ко всем равнодушен.
постою_послушаю• 20 октября в 20:44
Ответ дляКаркуша Клара
В мене їдять, не вспіваю купувати.
Нит, инвалиды вырастут!
постою_послушаю• 20 октября в 20:44
Ответ дляБеллаДонна
И мне
И мне. И я тоже
СкокоМнеДадите• 20 октября в 20:44
Ответ дляМіряю від одиниці
Это точно. Я в детстве килограммами ела. А зелёные абрикосы и калачики, то вообще, святое.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 20 октября в 20:45
І я сину мила і різала, ніякий побутовий інвалід з нього не виріс. Зараз вже живе окремо, сам готує, ріже, чистить і т.д. Не робіть з мухи слона.
Мишка-шалунишка• 20 октября в 20:49
Мне никто никогда не чистил, даже гранат с детства чистила сама. Сейчас сама себе нарезаю кусочками в тарелку несколько видов фруктов, так даже есть приятнее. Нарежьте им тех фруктов, не вырастут бытовые инвалиды, зато будут знать что мама заботиться)
автор НаБалКоніХодять • 20 октября в 20:53
Ответ дляLike-995b
От точно така ситуація. Це нормально?
Наша взяла• 20 октября в 20:54
11 років, теж нарізаю. Інакше не їсть. Але я заставляю піти і помити самому, а я наріжу. Ну хоч якось ділимо обовʼязки. Бо якщо і те, і інше треба зробити, він обломується. Хочу, щоб їв фрукти, тому роблю це. Часом злюсь і сварюсь, а тоді думаю, що колись же йому ніхто не різатиме ( бо чоловікові я не ріжу, хоча він мені-так😅). То хай хоч зараз дитина розслабиться)
автор НаБалКоніХодять • 20 октября в 20:55
Ответ дляМишка-шалунишка
Я намагаюсь зрозуміти де межа між турботливістю мами і неправильним вихованням дітей стосовно елементарних речей.
СпайдерВумен• 20 октября в 20:56
Ответ дляпостою_послушаю
Держите нас в курсе, ок?
тю
автор НаБалКоніХодять • 20 октября в 20:57
Мені не нарізали, не мили. Раніше діти мали не тільки собі, а іншим полуницю перебирати, з закрутками помагати, на дачі, прибирати в домі.
постою_послушаю• 20 октября в 20:57
Ответ дляНаБалКоніХодять
Меня мама от всего ограждала, говорила наготовишься/настираешься/намоешься ещё. И я ей очень благодарна. И никакой я не бытовой инвалид, всё умею и всё делаю
Бабо-лебідка• 20 октября в 20:57
Ответ дляМіряю від одиниці
Я ще зелені яблука із сіллю їла, немиту полуницю, малину. Жива-здорова.
Мишка-шалунишка• 20 октября в 20:58
Ответ дляНаБалКоніХодять
Захотят сильно фруктов справятся и сами. Ножом так или иначе все умеют пользоваться, порезать яблоко и почистить апельсин с бананом к 20-и годам научатся.
Университет и общежитие закаляет людей, имейте ввиду)
Like-995b• 20 октября в 20:59
Ответ дляНаБалКоніХодять
От точно така ситуація. Це нормально?
Не выросла инвалидом бытовым аж никак) и сама так нарезаю сыну и мужу. А то сами не найдут )
Kittaa• 20 октября в 20:59
Порізати це турбота, ріжте разом, а потім просіть собі порізати
Бачу тільки одну проблему, ваша лінь
Like-995b• 20 октября в 21:00
Ответ дляпостою_послушаю
Аналогично)
Зажуженная Жужжа• 20 октября в 21:00
Ответ дляМая твая не панимать
100%
Вже прямо трагедія вгодити дітям і порізати ті фрукти.
Мені аби їли, вже якось пересилю себе і поріжу
Гигиенишвили• 20 октября в 21:00
Ответ дляНаБалКоніХодять
А мне бабушка мыла, резала и приносила.
При том, что я и закрутками помогала, и собирался фрукты-ягоды, и на базаре их продавала.
Но не ела
Kittaa• 20 октября в 21:01
Ответ дляпостою_послушаю
100%
Можливо кого напружувати з дитинства, то тепер вони готують жрати… і таких багато, я коли чую це слово аж передьоргує
автор НаБалКоніХодять • 20 октября в 21:02
Ответ дляKittaa
Бачу тільки одну проблему, ваша лінь
Я працю 6 днів на диждень, часто по 12 годин, купую продукти після роботи, тягну додому. Чоловік живе не з нами. Це нормально, що я фрукти які принесла, ще маю помити, порізати і на тарілці принести, бо інакше вони згниють?
Гигиенишвили• 20 октября в 21:03
Ответ дляНаБалКоніХодять
Да, это нормально если вы хотите, чтобы их съели. Есть люди, котрым эти фрукты нафиг не нужны.
Для меня всю жизнь лучшие фрукты - это помидоры