Мульйонерша• 25 октября 2025
Чи винні в такому випадку щось батьки своїм дітям?
Можливо, не « винні» а чи мають право звинувачувати і виговорювати.
Ситуація не моя, моєї подруги, вона живе за кордоном, от недавно зідзвонювались, говорили, їй просто образливо як її мати це все обставляє.
Ситуація така: вона прожила з мамою та вітчимом в однокімнатній квартирі з її 8 років, квартира була мамина. Вітчим там був зовсім не подарунок, інколи нормально випивав, бувало бив матір, подругу, це все терпілося, особливо добре він ніколи не заробляв.
В 23 роки вона звалила у власне життя, працювала, винаймала житло і тд.
Через деякий час мати попросила повернутися додому бо у вітчима виявили рак, доглядати за ним одній людині все було важче і важче, приблизно через 1,5-2 роки він помер.
Після нього залишилася квартира, яку він на словах залишив подрузі , але документи всі були оформлені на маму. Мати все обіцяла переоформити, але цього не сталося, в квартирі жити не можливо, потрібно було робити ремонт. Мати його зробила самостійно, все інше мебель, техніку і тд, подруга вже купила самостійно. Прожила вона в квартирі роки 2-3, вийшла заміж і виїхала за кордон. Заміж до речі досить успішно вийшла, в неї чудова сімʼя і прекрасний чоловік.
До виїзду ще купила свою квартиру в новобудові, зробила ремонт і мати її зараз здає подобово.
От все життя поки вона дила в тій відремонтованій квартирі мати їй виносила мозг що вона не вдячна, та їй зробила ремонт, а нашо було робити, можна було так дити і бла бла бла. Зараз виносить мозг, як їй важко самій, купа проблем + проблеми зі здачею, а ти забралась поїхала за кордон ( до слова грошей подруга в матері від здачі не бере і брати не хоче).
Мені от цікаво ваша думка, хіба має мати моральне право виносити мізки за той ремонт? Хіба це не є мізерна плата за диття з вітчимом?
Элька-Карамелька• 25 октября 2025
Продать свою квартиру, сбросить маме денег за проживание 2-3 года или сколько там она жила. Ну и забывать прошлые обидки, зачем их за собой тащить.
Nathalie27• 25 октября 2025
Не має морального права виносити мізки взагалі. Але як це допоможе Вашій подрузі?
Всех анонимов аноним• 25 октября 2025
Это их внутренние семейные дела. И там нет ’имеет право’ или ’не имеет право’. Займитесь своим грязным бельём, а не полощите чужое публично.
Белая котичка• 25 октября 2025
Одне не зрозуміло, нащо вам то все і на що повпоиває думка сторонніх людей. Плюс, не факт, що ви володієте реальною ситуацією. Так, аби кісточки перемити?
Мульйонерша
• 25 октября 2025
Ответ дляЭлька-Карамелька
Для чого продавати свою квартиру?
Аноним_Русалка• 25 октября 2025
Ні, не має. Тільки толку від того. Мати вашої подруги робить так, як вважає за потрібне. Вона не збирається змінюватися чи прислухатися до чиїхось думок. Вашій подрузі треба просто і банально ’забити’
Элька-Карамелька• 25 октября 2025
Ответ дляМульйонерша
Для чого продавати свою квартиру?
Чтоб мама не занималась сдачей, раз это ее напрягает. Ну или найти риелтора.
Мульйонерша
• 25 октября 2025
Ответ дляNathalie27
Вона не просить допомоги, тема чисто погоорити як люди бачать цю ситуацію
празники не помню• 25 октября 2025
Ответ дляМульйонерша
Для чого продавати свою квартиру?
Автор, какое вам дело, какие отношения у других людей?
У матери своя жизнь, у дочери своя…. Вам то что до них?
Займитесь устройством своей жизни
Мульйонерша
• 25 октября 2025
Ответ дляЭлька-Карамелька
Ви читали питання?
Ніхто нічого не хоче продавати
Мульйонерша
• 25 октября 2025
Ответ дляпразники не помню
Займитесь устройством своей жизни
А вам?
Элька-Карамелька• 25 октября 2025
Ответ дляМульйонерша
Ви читали питання?
Ніхто нічого не хоче продавати
Ну мама звонит и пилит дочку ´надоело сдавать твою квартиру´ - что тут ещк сделать? Избавить каким-то образом мать от груза, а дочку от распиливания мозгов? Разве не логично?
Мульйонерша
• 25 октября 2025
Ответ дляСтрибну в гречку
Вы одиноки, Вам нечем заняться?
А ви? Чи чому ви тут?
Стрибну в гречку• 25 октября 2025
Ответ дляМульйонерша
А ви? Чи чому ви тут?
А Вы к той ситуации какое имеете отношение?
Мульйонерша
• 25 октября 2025
Ответ дляСтрибну в гречку
Ви не вмієте ні читати ні відповідати на запитання?
Стрибну в гречку• 25 октября 2025
Ответ дляМульйонерша
Вы скучающий троль и провокатор.
Мульйонерша
• 25 октября 2025
Ответ дляСтрибну в гречку
Вы скучающий троль и провокатор.
А ви « щаслива « людина яка забігає в будь яку тему по обзивати людей