Мульйонерша• 25 октября в 21:04

Чи винні в такому випадку щось батьки своїм дітям?

Можливо, не « винні» а чи мають право звинувачувати і виговорювати.
Ситуація не моя, моєї подруги, вона живе за кордоном, от недавно зідзвонювались, говорили, їй просто образливо як її мати це все обставляє.
Ситуація така: вона прожила з мамою та вітчимом в однокімнатній квартирі з її 8 років, квартира була мамина. Вітчим там був зовсім не подарунок, інколи нормально випивав, бувало бив матір, подругу, це все терпілося, особливо добре він ніколи не заробляв.
В 23 роки вона звалила у власне життя, працювала, винаймала житло і тд.
Через деякий час мати попросила повернутися додому бо у вітчима виявили рак, доглядати за ним одній людині все було важче і важче, приблизно через 1,5-2 роки він помер.
Після нього залишилася квартира, яку він на словах залишив подрузі , але документи всі були оформлені на маму. Мати все обіцяла переоформити, але цього не сталося, в квартирі жити не можливо, потрібно було робити ремонт. Мати його зробила самостійно, все інше мебель, техніку і тд, подруга вже купила самостійно. Прожила вона в квартирі роки 2-3, вийшла заміж і виїхала за кордон. Заміж до речі досить успішно вийшла, в неї чудова сімʼя і прекрасний чоловік.
До виїзду ще купила свою квартиру в новобудові, зробила ремонт і мати її зараз здає подобово.
От все життя поки вона дила в тій відремонтованій квартирі мати їй виносила мозг що вона не вдячна, та їй зробила ремонт, а нашо було робити, можна було так дити і бла бла бла. Зараз виносить мозг, як їй важко самій, купа проблем + проблеми зі здачею, а ти забралась поїхала за кордон ( до слова грошей подруга в матері від здачі не бере і брати не хоче).
Мені от цікаво ваша думка, хіба має мати моральне право виносити мізки за той ремонт? Хіба це не є мізерна плата за диття з вітчимом?
Элька-Карамелька• 25 октября в 21:08
Продать свою квартиру, сбросить маме денег за проживание 2-3 года или сколько там она жила. Ну и забывать прошлые обидки, зачем их за собой тащить.
Nathalie27• 25 октября в 21:09
Не має морального права виносити мізки взагалі. Але як це допоможе Вашій подрузі?
Всех анонимов аноним• 25 октября в 21:09
Это их внутренние семейные дела. И там нет ’имеет право’ или ’не имеет право’. Займитесь своим грязным бельём, а не полощите чужое публично.
Белая котичка• 25 октября в 21:10
Одне не зрозуміло, нащо вам то все і на що повпоиває думка сторонніх людей. Плюс, не факт, що ви володієте реальною ситуацією. Так, аби кісточки перемити?
автор Мульйонерша • 25 октября в 21:10
Ответ дляЭлька-Карамелька
Для чого продавати свою квартиру?
Аноним_Русалка• 25 октября в 21:10
Ні, не має. Тільки толку від того. Мати вашої подруги робить так, як вважає за потрібне. Вона не збирається змінюватися чи прислухатися до чиїхось думок. Вашій подрузі треба просто і банально ’забити’
Элька-Карамелька• 25 октября в 21:10
Ответ дляМульйонерша
Для чого продавати свою квартиру?
Чтоб мама не занималась сдачей, раз это ее напрягает. Ну или найти риелтора.
автор Мульйонерша • 25 октября в 21:12
Ответ дляNathalie27
Вона не просить допомоги, тема чисто погоорити як люди бачать цю ситуацію
празники не помню• 25 октября в 21:12
Ответ дляМульйонерша
Для чого продавати свою квартиру?
Автор, какое вам дело, какие отношения у других людей?
У матери своя жизнь, у дочери своя…. Вам то что до них?
Займитесь устройством своей жизни
автор Мульйонерша • 25 октября в 21:12
Ответ дляЭлька-Карамелька
Ви читали питання?
Ніхто нічого не хоче продавати
автор Мульйонерша • 25 октября в 21:13
Ответ дляпразники не помню
Займитесь устройством своей жизни
А вам?
Элька-Карамелька• 25 октября в 21:14
Ответ дляМульйонерша
Ви читали питання?
Ніхто нічого не хоче продавати
Ну мама звонит и пилит дочку ´надоело сдавать твою квартиру´ - что тут ещк сделать? Избавить каким-то образом мать от груза, а дочку от распиливания мозгов? Разве не логично?
Стрибну в гречку• 25 октября в 21:15
Вы одиноки, Вам нечем заняться?
автор Мульйонерша • 25 октября в 21:22
Ответ дляСтрибну в гречку
Вы одиноки, Вам нечем заняться?
А ви? Чи чому ви тут?
Стрибну в гречку• 25 октября в 21:40
Ответ дляМульйонерша
А ви? Чи чому ви тут?
А Вы к той ситуации какое имеете отношение?
автор Мульйонерша • 25 октября в 21:40
Ответ дляСтрибну в гречку
Ви не вмієте ні читати ні відповідати на запитання?
Стрибну в гречку• 25 октября в 21:41
Ответ дляМульйонерша
Вы скучающий троль и провокатор.
Seehund• 25 октября в 21:45
Ваша подруга или кто она вам имеет право не слушать этот бред и сразу класть трубку. Но если ей хочется поиграть в беспомощную жертву, кто же запретит.))
автор Мульйонерша • 25 октября в 21:53
Ответ дляСтрибну в гречку
Вы скучающий троль и провокатор.
А ви « щаслива « людина яка забігає в будь яку тему по обзивати людей
Допоможіть знайти• 28 октября в 14:29
Если чисто по теме - нет не имеет. Заблочить и жить спокойно.