Бесбардак• 24 октября в 16:41

Як Польща змогла виробити так в економічному плані?

Хоча в України були всі шанси
Кокосиха• 24 октября в 16:41
Не крали в космічних масштабах.
Почитайте ще про Сингапур.
Дівчина Гілмор• 24 октября в 16:42
Не крали
Мамзелькіна• 24 октября в 16:42
Сидели нормальные люди у власти
Кусюче сонечко• 24 октября в 16:44
Євросоюз влив в них такі мільярди, що вам і не снилось. Економіка польщі штучно нарощена в продовжує жити на дотації і гранти Євросоюзу.
Зілля до весілля• 24 октября в 16:45
Ну і ЄС вливала в економіку Польщі великі кошти
сладкий_ноябрь• 24 октября в 16:45
Я в Польщі 3,5 року і я кожного разу в шоці від того, на якому рівні тут працюють держ структури, садочки, школи, лікарні і тд.
Сорока-ворона• 24 октября в 16:45
Ответ дляКусюче сонечко
какие??? около 100 лярдов простили....
Сорока-ворона• 24 октября в 16:45
Ответ дляКусюче сонечко
какие дотации?? экономика Польши вторая после Германии!)
сЛАдКОежКА• 24 октября в 16:46
Ответ длясладкий_ноябрь
Ага особливо, лікарні і садочки .
Краса .
Після українських лікарень польські здаються , як з африканських країн .
Свисток ля-минор• 24 октября в 16:46
ЕС много инвестировала, поначалу думаете не крали? Почитайте историю. Просто начали жестко наказывать. А за последние три года экономика взлетела за счет наплыва наших. И я сейчас о компаниях которые пооткрывали офисы и бизнесы.
Кусюче сонечко• 24 октября в 16:47
Ответ дляСорока-ворона
) до до до
Якби зараз звідти вийшов Євросоюз, вони б пропали через рік.
Чарівна патика• 24 октября в 16:47
Ответ дляКусюче сонечко
Я_не_аноним_100%• 24 октября в 16:48
Ответ дляКусюче сонечко
) до до до
Вряд-ли.
Сорока-ворона• 24 октября в 16:48
Ответ дляКусюче сонечко
) до до до
вы бы начали туда опять возить миксеры и кофемолки и пшеки бы выжили!!))))
Кусюче сонечко• 24 октября в 16:51
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Вряд-ли.
Вся с/г сидить виключно на грантах і дотаціях єс. Так само і абсолютно в і гранти на розвиток і відновлення теж видає єс.
Поляки не вміють самі нічого, теплична економіка і тепличні бізнеси, не витримують реальної конкуренції і в жорстких умовах моментально здаються і банкрутують
Я живу тут, маю громадянство. Бачу як функціонує їх економіка
Свисток ля-минор• 24 октября в 16:52
Ответ длясЛАдКОежКА
Ага особливо, лікарні і садочки .
Краса .
У меня в частной клинике страховка, ну не такие лакшери как у нас, но нормально.
Сорока-ворона• 24 октября в 16:52
Ответ дляСвисток ля-минор
тараканы есть???
Свисток ля-минор• 24 октября в 16:52
Ответ дляСорока-ворона
тараканы есть???
Нету
Борисфенка• 24 октября в 16:52
Інвестиції від Євросоюзу і дешева робоча сила з України.
Сорока-ворона• 24 октября в 16:53
Ответ дляСвисток ля-минор
Нету
а у нас есть)
Не їм після шостої• 24 октября в 16:53
Вливання ззовні. І не як нам кредити ’Швидкозайм’ від МВФ надавали, що тепер не розплатимося ніколи.
Борисфенка• 24 октября в 16:54
Ответ дляСорока-ворона
Не туди, а звідти. Так, ще й ринок збуту польських товарів в Україні був дуже потужний.
Сорока-ворона• 24 октября в 16:54
Ответ дляБорисфенка
та то вы в 90-х не жили!)))
Хитрушка-чекушка• 24 октября в 16:57
Меньше воруют. Не такая как у нас . Вот и весь секрет. В нас мало влили? А толку
Зроблено у 80-х• 24 октября в 17:01
Ответ длясЛАдКОежКА
Ага особливо, лікарні і садочки .
Краса .
Вы серьезно? У нас во всех больницах бесплатное питание, белье, лекарства? Покажите
Зроблено у 80-х• 24 октября в 17:01
Ответ дляХитрушка-чекушка
У нас все сп…,,,ли и не подавились
Реалістка• 24 октября в 17:04
Просто в них був Бальцерович. А в нас не було ніколи....
сладкий_ноябрь• 24 октября в 17:08
Ответ длясЛАдКОежКА
Ага особливо, лікарні і садочки .
Краса .
Не знаю про які африканські країни ви говорите, але рівень послуг які надають держ структури і як вони це роблять дуже високий, в порівнянні з українським.
сладкий_ноябрь• 24 октября в 17:10
Ответ дляЗроблено у 80-х
Саме так.
На штори і ремонти в садочках і школах ніхто не збирає. В мене в дитини в школі ідеально чиста підлога, чистіша, ніж в мене вдома, завжди пахне свіжістю.
Робила невелику операцію, зі мною носилися як з пупом землі і це звичайна міська лікарня.
Борисфенка• 24 октября в 17:18
Ответ дляСорока-ворона
та то вы в 90-х не жили!)))
Хто, я ?
Цигарки ’Зефір’, лікер ’Амаретто’, йогурти, стрінги, свитера, ’Юппі’ і кубики ’Галина Бланка’ звідки привозили?