Позаземний розум• 25 октября 2025

Навчіть фінансовій грамотності.

Ваші лайфхаки, треба стати економною, навчитися накопичувати, моя проблема- спускаю всі гроші на жрачку.
Да Щас же• 25 октября 2025
Ответ дляПозаземний розум
В мене є заначки😆
Самый главный секрет экономии - ничего не покупать.
Хочу барабульки• 25 октября 2025
Ответ дляПозаземний розум
Я зараз ніяк не контролюю, просто купую все підряд, що хочеться, на ціни не дивлюсь, не шукаю акції, короче марнотрат.
Ну наверное у вас скромные желания, если покупаете все подряд, что хотите не глядя на цены и вам хватает 16000.
Да Щас же• 25 октября 2025
Ответ дляПозаземний розум
16000 на двох.
Ну значит у вас есть деньги и ничего больше не надо.
Да Щас же• 25 октября 2025
Ответ дляПозаземний розум
Менше жерти харчового сміття, більше відкладати.
Ходите в пиццерии? Кафе? Готовая еда?
Да Щас же• 25 октября 2025
Ответ дляПозаземний розум
Поэтому такая фигня
Хочу барабульки• 25 октября 2025
Ответ дляЛюблю порядок
Ніяк не контролюєте і виходить всього 8 тис га людину?Як Вам це вдається? Тут ужимаєшся по максимуму, акції, знижки, уцінки, все найдешевше, і то менше 4,5-5 тис на людину не виходить.
Вот, у меня тот же вопрос. Похоже автор троллит.
Да Щас же• 25 октября 2025
Ответ дляПозаземний розум
В мене там не здорове харчування, а Макдональдс, торти, шоколадки, кожен день.
Вы наверно с лишним весом
Да Щас же• 25 октября 2025
Ответ дляЛюблю порядок
Я рахувала на дорослу людину 4500 грн йде
Да Щас же• 25 октября 2025
Ответ дляПозаземний розум
Якби я по 50$ відклала останні 10 років, в мене б зараз було 6000$, легко, без особливих обмежень, а в мене 200$ зараз😭
Я завжди дивуюсь як люди які не можуть відкласти 50 долларів на місяць можуть заробляти від 20 тисяч?
Да Щас же• 25 октября 2025
Ответ дляПозаземний розум
Їмо просту їжу; яйця, каші, макарони, овочі, фрукти, творог, сир, масло, рідко кефір, рідко тунець/шпроти, м´ясо 4 рази тиждень.
Ковбаси раз в місяць, рибу не їмо.
А, ще галька балувана двічі в місяць; котлети, пельмені, вареники, сметана.
Галька балувана дорого. В мене домашні пельмені 130 грн за кг
Да Щас же• 25 октября 2025
Мені треба кожного місяця відкласти 2000 грн, а дохід в мене 9 тисяч. Крутись як хочеш. Ходжу в секонд і то фігня дивися 20,30 грн і купуєшь бац 100 бац 200
Да Щас же• 25 октября 2025
Ответ дляХочу барабульки
Є різні поняття типу заходжу купую все що завгодно.

Так може і 50 тис бути..
автор Позаземний розум • 25 октября 2025
Треба купувати 4 конверти, на 4 тижні по 3000-3500, і не виходити за ці межі.
Ответ дляДа Щас же
Вы наверно с лишним весом
Латексне альтер ЕГО• 25 октября 2025
Ответ дляПозаземний розум
Заведіть окрему карточку суто на продукти
Зберіть чеки за місяць і проаналізуйте куди на ліво йдуть гроші, без чого можна обійтись
Є родичі в селі, які вічно в кредитах, при цьому обоє палять🫣
А так мій секрет фінансовоі грамотності - більше заробляти, а не економити
Губи з філером• 25 октября 2025
Зараз триває курс фінграмотності для жінок Розраховую на себе. Ви можете ще долучитися як слухачка. Там дуже багато практичних порад від експертів. Курс безоплатний: https://financeforwomen.prjctrfoundation.com/
sur_sur• 25 октября 2025
Ответ дляПозаземний розум
В мене є заначки😆
Яка вага?)
Ответ дляsur_sur
Яка вага?)
Відповідь номер 44.
sur_sur• 25 октября 2025
Ответ дляПозаземний розум
Відповідь номер 44.
А вік?)
Ответ дляsur_sur
А вік?)
Розмір грудей далі буде?)
sur_sur• 25 октября 2025
Ответ дляПозаземний розум
Розмір грудей далі буде?)
Фу
Чупокабра• 25 октября 2025
Ответ дляcTpawHoegeJIo
Поставить замок на холодильник. Ключ выбросить
Тогда автор в ресторанах тратиться будет и намного быстрее все деньги проест
Чупокабра• 25 октября 2025
Ответ дляПозаземний розум
И вам 16 тыс хватает чтоб покупать все подряд и не смотреть на цены?
Ответ дляЧупокабра
Ну може мені хочеться не так і багато.
Organic• 25 октября 2025
Ответ дляПозаземний розум
16000 на двох.
Тут немає з чого відкладати. Я з таким доходом,навіть трошки більшим- в мінусах кожного місяця
Ответ дляOrganic
Який ваш загальний дохід, 16000 в нас лише їжа?!
Organic• 25 октября 2025
Ответ дляПозаземний розум
23-27
Люблю порядок• 25 октября 2025
Ответ дляДа Щас же
Так, якщо не купувати м´яса, крім курятини, дуже рідко свинину, риба мінтай, хек. Яловичину, кролика, індюшку ніколи, бо не вписуються в бюджет. Фрукти тільки яблука і раз на тиждень банан чи груші. Молочка кефір і ніяких йогуртів чи сиркових масс. Твердий сир найдешевший типа комо, тоненька скибочка і не кожний день. Крупи гречка, недорогий рис, пшоно і т.п. Вишукувати акції. Багато готувати дешевих страв, типу овочевих рагу, млинців, супів. Борщ на воді або курячих кістках. Одна шоколадка на тиждень. Ніяких цукерок, готового печива, горіхів. І т.д. Тоді вистачить . Але аж ніяк не на все , що хочеться.
Жирафовое варьенье• 25 октября 2025
Нет денег - нет проблем. Сделайте автоматическое списание с карты на депозит, а с тем что осталось и сами научитесь экономить
Пенек Возмездия• 25 октября 2025
Ответ дляПозаземний розум
Ну так у вас проблема не з фін грамотністю, а передусім із марнотранством.
Десь вам дуже некомфортно, раз ви потребуєте таких постійний копійчаних трат, щоб поновити ресурс. Що вас так гніте?