А Я Самая Самая• 25 октября в 02:38
Написала довгий лист
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3777112-4#a... Це моя тема. Я розумію, що залежна від людини. Написала лист, в якому виклала всі свої емоції та почуття. Щоб коли він лист прочитає, то або змінювати почав абсолютно все, або залишить як є. Тоді я з чистою душею зможу відпустити і більше не думати про нього. По іншому мені буде дуже важко вийти із цього стану. Як думаєте, варто відправити? Чи я вже загоняюся?
мистерЛяпсус• 25 октября в 02:47
Не отправляйте. Это важно для самоуважениях. Чем больше фигни вы делаете, тем хуже Вам будет.
А Я Самая Самая
• 25 октября в 02:48
Ответ дляБорець за гаманець
Варто його спалити (лист)
Чому? Це символічно і гарно або ж відправити і розуміти, що так, я все зробила і можу без сумніву вийти із залежності
Робот Вертер• 25 октября в 02:48
вы совсем что ли. вычеркните его из своей жизни и не гробьте себе ее. зачем вы вообще связываетесь с женатым считай мужчиной. не разрушайте чужие семьи а ищите свободного. и не вздумайте позориться и писать ему
А Я Самая Самая
• 25 октября в 02:48
Ответ длямистерЛяпсус
Можливо так і є. Зараз важко, а потім подякую собі за витримку
мистерЛяпсус• 25 октября в 02:48
« Тоді я з чистою душею зможу відпустити». Вы не держите его. Вы сами за него держитесь. Вы сами отцепитесь. Вдруг что, я без грубости.
Борець за гаманець• 25 октября в 02:49
Ответ дляА Я Самая Самая
Гарно було послати б його нахєр давно
А Я Самая Самая
• 25 октября в 02:49
Ответ дляРобот Вертер
Він не одружений
мистерЛяпсус• 25 октября в 02:50
Ответ дляА Я Самая Самая
Не унимайтесь и не делайте фигню. Да, тяжело. Реально тяжело сдерживать себя. Хочется найти зацепку. Держитесь, перетерпите. Чем больше сейчас унимаетесь и делаете фигни, тем хуже вас будет и тем больше будет в нем нужда.
А Я Самая Самая
• 25 октября в 02:50
Ответ дляБорець за гаманець
Гарно було послати б його нахєр давно
Це треба було зробити до першої зустрічі )
мистерЛяпсус• 25 октября в 02:50
Ответ дляА Я Самая Самая
Він не одружений
Не вздумайте позоритесь. Не имеет значения женат он или нет.
Робот Вертер• 25 октября в 02:51
Ответ дляА Я Самая Самая
в чем по вашему символично? и как это поможет выйти? вам бы к врачу. он может и поможет а не письмо.. вы откуда знаете что он не женат? он сказал? у него отношения семья. зачем вы в это лезете?
мистерЛяпсус• 25 октября в 02:52
Ответ дляРобот Вертер
Та пофигу женат или нет. Он ей ничего серьезного не предлагает и она своё время тратит. Даже без жены и детей, он не относится серьезно к этой связи.
А Я Самая Самая
• 25 октября в 02:53
Ответ дляРобот Вертер
Яка сім’я? Він не одружений. Так, я писала протіншу дівчину, там була розмова, але не сім’я і я не лізу. Ініціював він, а я тепер навпаки вихожу із стану залежності . Ви уважно читали??
Робот Вертер• 25 октября в 02:56
Ответ дляА Я Самая Самая
вот это вы совсем мозг потеряли. у него есть отношения. он от нее не уходит. и тут влезли вы и согласились на встречи. это что по вашему? нет свободных мужчин. вы все знаете с его слов не более того. наверняка все совершенно по другому чем он вам гвоорил
мистерЛяпсус• 25 октября в 02:58
Ответ дляА Я Самая Самая
Хорошо, даже если он инициировал, просто общался, то сейчас Вы не можете отстать от него.
Выйти из зависимости - это не заставить его не писать Вам, а самой уворачиваться от его сообщений и слабости к нему.
мистерЛяпсус• 25 октября в 02:59
Ответ дляРобот Вертер
Может там вообще постоянной женщины нет. Может вообще не хочет одну и параллельно у него несколько. Так тоже удобно.
Пуки-куки• 25 октября в 03:35
Хіба чоловік може бути закоханий одночасно в двох жінок? Які в нього обов´язки перед тією жінкою, шлюб, діти?
Душа компанії• 25 октября в 04:49
Через 6 років таких залежних стосунків я можу сказати одне - йдіть до лікаря. Це єдине, що я не зробила, можливо, у цьому спасіння.
Ви можете писати, чи не писати, це не допоможе. І час не лікує. Колись ви відчуєте полегшення, ще з часом його вчинки не будуть вибивати вас з рівноваги на довго. Але цьому немає кінця, він знову напише, або ви напишете…
Якщо справді маєте силу, блокуйте його скрізь і до лікаря.
Але у кожного свій шлях, у цих стосунках я повірила в містику, в таро, у Бога, у що тільки можна повірити, щоб зрозуміти, як одна людина може так змінити моє життя та всю мою суть. І чому саме він серед десятків моїх чоловіків, хлопців, партнерів, залицяльників, захоплень, любовей, зміг здобути таку силу наді мною. Так багато питань, на які немає чітких відповідей…
Чудо в декрете• 25 октября в 08:38
Не отправляйте, ещё больше залипнете на нем
Вам нужно не чувствах своих думать, а переключаться. Отвлекать себя от мыслей о нем, а письмами вы только себя разжигаете
Займитесь своими делами
Манка Я• 25 октября в 12:17
Ответ дляА Я Самая Самая
Вам скільки років?