Оскорбляю всячески• 25 октября в 11:25

Київ, південний залізничний вокзал, парковка

Дівчата, потрібно в субботу ввечері завезти пасажирів і пробути з ними на вокзалі хвилин 20. Де там зараз краще запаркуватися, щоб найближче до входу? Платна парковка підійде, головне, щоб місця були, щоб не розвертатися на «друге коло». Дякую!
Замороженная селедка• 25 октября в 11:31
Парковка новуса
ПлюшкамиБалуюсь• 25 октября в 13:29
Підземний паркінг, стійте скільки хочете. Зліва від вокзалу заїзд.
Біля самого вокзалу у вас або авто евакуюють,або штраф заплатите.Там можна тільки під´їхати,забрати і поїхати Стояти заборонено.
Натали м• 25 октября в 17:21
Ответ дляЗамороженная селедка
Парковка новуса
так, теж там іноді паркуюсь, але минулої неділі місця не було...ще й так напаркували, що ледве звідти виїхала