Укр_жіночка• 07 октября в 19:10
як не палитись, що ти не місцева за кордоном, коли не знаш мови?)
зараз за кордоном, дуже часто вже приймають за свою, але, блін, не знаю мови. Тільки дякую-добрий день)))) не хотілось би палитись зайвий раз, та привертати увагу. Що ви робити у такій ситуації? країна європейська
Міняйловна• 07 октября в 19:14
Так а в чем проблема ’палиться’? В большинстве случаев и так видно, что вы иностранка, как многие другие. Куча народу вокруг вас как правило тоже не знают местный язык.
Протру пилюку• 07 октября в 19:14
Ответ дляЗапароленое одеяло
робити вигляд глухонімої
Дааа, прямо з язика зняли!
Мотористка• 07 октября в 19:16
По мне и так видно.
Я блондинка в южной стране.
Не парюсь за это и не стесняюсь акцента
Я блондинка в южной стране.
Не парюсь за это и не стесняюсь акцента
Попельшка• 07 октября в 19:18
Ответ дляЗапароленое одеяло
робити вигляд глухонімої
Це і в Україні спрацьовує))
Укр_жіночка
• 07 октября в 19:19
глухоніма приверне ще більш уваги) до того ще я подоржую з підлітком з аутизмом..то, напевно, мої комплекси. і так уваги відразу багато до нас...але в Європі всі нормально відносяться до таких вад. В Україні гірше
Нехай щастить• 07 октября в 19:30
Ответ дляУкр_жіночка
Ну посмотрят на вас и что, не больше внимания, чем русскоговорящему во Львове.
Розвідка Маші• 07 октября в 19:46
А в чем проблема, у москалей акцент их противный, я их слышу,аж ухо режет.
Планшетница• 07 октября в 19:54
Я говорю на местном языке, живу 8 лет за границей и даже не думала пытаться косить под местных