Можливо хтось може порадити як можна закодувати від алкоголю чи якось показати людині що він є залежним від нього бо сам того не розуміє (це чоловік маємо двох дітей але він все більше і більше починає вживати бодай 100-150 гр кожних 2 дні точно і головне коли це бачу він заперечує і бреше що ні не пив не моє і бла бла...чи це просто пропаща вже людина?і морально готуватись до того що ми з дітьми його просто залишимо
Fashion_besties• 25 октября в 20:12
Ответ дляВеликий сатирик
Суть жены, которая кричит что она роднее мамы
Попал в беду муж- бросай и беги
Нелогично, ага, но это по темам здесь
Попал в беду муж- бросай и беги
Нелогично, ага, но это по темам здесь
Не попал в беду, а выбрал!
Сам. Это от него зависело пить или жить нормально. Он выбрал.