Освічую темряву• Изменено 25 октября в 21:11

Це нормально?

Це нормально що я багато років нічого не хочу ( немає мрій, цілей).? Ще до війни таке. Була ціль купити квартиру, ми її купили через 7 років і все. Я видохлася, я втомилася від життя. Нічого абсолютно не хочеться. Живу як робот , побут дитина , їх школа, робота. Друзів вже немає. Розкидані по світу, не спілкуємося, вже різні інтереси. Просто життя пенсіонера і все...
Хи хи, ну ну• 25 октября в 21:42
Автор я така як і ви.
Мені правда багато чого хочеться.
Настасья Пицун• 25 октября в 21:44
Ответ дляХи хи, ну ну
В том то і проблема щось...жарена їжа(
Чим вам не вгодили сирники на сухій сковорідці? Словом жарені?
Але ви і далі можете героїчно готувати тричі на день і страждати.
Верочка 100%• 25 октября в 22:03
Ответ дляОсвічую темряву
Від того що в мене немає часу на себе, дитина школьник, зустріти, накормити. Бабусь немає.
Пусть сам ест, а почему вы решили, что у вас плохая жизнь ?
автор Освічую темряву • 25 октября в 22:05
Ответ дляВерочка 100%
То му що я до дому прив´язана як собака. Я до лікаря навіть можу піти тільки тоді коли дитина в школі.
Лукава Кішка• 25 октября в 22:08
Ответ дляОсвічую темряву
Я не знала що так буде. Якби знала то ні не народжувала б. У нас же постійно суки вихваляють яке це щастя бути мамою. От в мене інстинкт не проснувся, то що тепер!
Яка ви огидна, вам би голову полікувати, зверніться до психіатра
Срочнокпсихологу• 25 октября в 22:51
Ответ дляОсвічую темряву
Ви думаєте якби були привʼязані до роботи так, як багато інших людей, у вас було б більше часу і бажань?)) Було б все те саме, повірте мені. Осточортіла б робота, люди і тд. і теж хотілось би щоб ніхто нічого від вас не хотів))
Справа не в тому чи є у вас дитина, робота, чоловік чи що інше, справа у вас. Вам треба поміняти свій підхід і погляд на все, дати дитині можливість бути більш самостйіним починаючи з простих побутових речей. Знайдіть собі приємне хобі для душі і через нього приятельок для спілкування (купа інет груп по різним напрямкам і вживу також). Цікавість породжує бажання.
Млинець Мій• 26 октября в 14:51
Ответ дляОсвічую темряву
Він прив´язаний на роботі через бронь. З відпусткою через це біда
дають броньованим відпустки. ще і за кордон, якщо керівник підпише. то він або не знає як сказати, або боїться
автор Освічую темряву • 26 октября в 15:41
Ответ дляМлинець Мій
Не пускають їх закордон. Директор про це сказав. Часна фірма. Роблять як хочуть. І у відпустку навіть по Україні не вибєш, бо заміни немає