Алина-eb61• 25 октября в 22:20

Дівчата на базарі продають сирі семечки? для синичек треба. Чи таке вже не купиш

Повісила годівничку . Льняні семечки синички не ідять .
просто Скачуть як мавпи по вікну. На радість коту.
Раніше в 90 ті продавали кажись. Но зараз ніхто сам не жарить.
Іти на базар чи ні?
Дівчина Гілмор• 25 октября в 22:21
Моя мама сипе синичкам пшоно і сало вішає. Я не знаю на скільки то правильно
CatyK• 25 октября в 22:21
Да, и семечки, и пшеницу и тд продают. Стоят люди с ведрами, мешками. Я как раз синицам беру, дочь зимой кормит семечками, орехами, тд
А кусок сала каждую зиму выедают скорее не синицы, а сойки, хотя именно синиц - тьма
Ольга-3882• 25 октября в 22:21
есть шо хочешь
автор Алина-eb61 • 25 октября в 22:23
Ответ дляДівчина Гілмор
сало це найкраще для них - номер 1
пшоном можуть отруітсь - пшоном можно тільки в лютий мороз та сніг - коли вони все одно помруть якщо щось не зідять а ничого крім пшона нема
К.а.л.и.н.а• 25 октября в 22:24
В моєму місті на базарі там де корм для свійських тварин. Минулого року відро зернят було 180 грн, у мене за зиму пішло 6 відер на віконну годівничку :) Цього року ще не закуповувала, десь на тижні поїду. Хочете перешлю вам :)
автор Алина-eb61 • 25 октября в 22:24
Ответ дляCatyK
ой спасибо ! а то думаю неходовой товар - может уже и не продают давно.
автор Алина-eb61 • 25 октября в 22:24
Ответ дляОльга-3882
есть шо хочешь
спасибо!
Дівчина Гілмор• 25 октября в 22:27
Ответ дляАлина-eb61
сало це найкраще для них - номер 1
Жесть, я їй скажу хай не сипе більше
автор Алина-eb61 • 25 октября в 22:28
Ответ дляК.а.л.и.н.а
ого у вас прям промислові масштаби годування синичок !
в мене просто під вікнами якісь кущі с ягідками і там синички тусуються - но я прочитала що зиму 9 з 10 синичок не преживають та ще вони канібалізмом займаються з голоду
сало вже запасаю в морозильнику
lilyD• 25 октября в 22:29
Щороку годую синичок
Їдять лише соняшникове насіння, сире і чищене купую
Але будьте готові, що вони по 2 кг на тиждень зʼїдають, і якщо починаєте восени, то годувати треба до весни. Бо вони звикають до місця і на вас розраховують)
Сала не вішала
К.а.л.и.н.а• 25 октября в 22:30
Ответ дляАлина-eb61
сало вже запасаю в морозильнику
У мене просто годівничка висить четвертий рік. В перший-другий рік було дуже мало синичок і вони прилітали буквально пару раз на день - зранку і десь під вечір, а минулого року їх було дуууже багато і весь світловий день. Тому да, тільки й встигала їздити за зернятами.
автор Алина-eb61 • 25 октября в 22:50
Ответ дляДівчина Гілмор
Жесть, я їй скажу хай не сипе більше
просо можна - це пшоно в оболонці
а так без оболонки там швидко окислюються рослинни жири
в мене наприклад нема изжоги по життю но з дитинства якщо мама давала пшонну кашу - завжди я мучалась ізжогою - така чутлива до чуть прогорклого зерна - хоч воно і було тільки куплене в магазині
автор Алина-eb61 • 25 октября в 22:51
Ответ дляlilyD
Щороку годую синичок
Сала не вішала
дякую - я да якщо арендатор не вижене буду годувати до тепла!
автор Алина-eb61 • 25 октября в 22:54
Ответ дляК.а.л.и.н.а
я тільки в цю квартиру переіхала на аренду - не знала що взагалі синички в місті є
дякую Вам!
lilyD• 25 октября в 22:58
Ответ дляАлина-eb61
дякую Вам!
Вони в місто прилітають зимувати, але без годівлі дійсно більшість гине(
На літо в ліс переселяються, коли сезон на жуків і гусениць
автор Алина-eb61 • 25 октября в 23:02
Ответ дляlilyD
а воробьи к вам прилітають кормитись? В моему дитинстві було багато воробушек . А зараз іх не побачиш(
може слід за синичками прискачуть
Дівчина Гілмор• 25 октября в 23:05
Ответ дляАлина-eb61
просо можна - це пшоно в оболонці
А можна корм для попугаїв з зоомагазину?
автор Алина-eb61 • 26 октября в 00:14
Ответ дляДівчина Гілмор
думаю можна сама думаю купити спробувати