Клин_Кляйн• 25 октября 2025
Що приготувати з української кухні?
Потрібна проста в приготування і смачна страва без свинини і грибів. Вареники, голубці і т. д.готувати не вмію. Підкиньте ідеї
Борисфенка• 25 октября 2025
Ответ дляКлин_Кляйн
Можу спробувати, ніколи не робила
Тоді не варто, з першого разу вийде так собі.
Анонимушка• 25 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
О, автор, зафігачте заливну рибу порційно - зварили філе любої риби, вкинули желатину, прикрасили вареною морквою і петрушкою, розлили в силіконові формочки.
Какая гадость эта ваша заливная рыба (с)
Борисфенка• 25 октября 2025
Ответ дляАнонимушка
Зато дуже гарно виглядає.
Те саме можна зробити з курки - порційно заливне.
Анонимушка• 25 октября 2025
Ответ дляКлин_Кляйн
Квашена капуста то швидше німецька кухня, якраз сезон почався - треба купити
Російська, якщо точніше. А також Польща, Корея, Китай.
Анонимушка• 25 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Бублики з фаршем !!!
На Вінниччині роблять з маком, на Маковія
Поторописька• 25 октября 2025
Ответ дляАнонимушка
Якщо точніше, не тільки російська. Квашена капуста є в національній кухні багатьох країн.
Анонимушка• 25 октября 2025
Ответ дляМаряна -40ec
Українська класика
Шпроти - українська класика? Рижські шпроти, було таке. Ну де Рига, де Україна. В нас таку дрібну рибу не коптили. Це балтійська страва, якщо дивитись походження
Дуб береза• 25 октября 2025
Ответ дляНеКонец-Света
Я приношу слойки з сейфіею. 5 доларів і розбирають першими. Або заварні звідти ж чи з костко, коли там ще таке було.
а що таке сейфія?
Сундучок с каникулами• 25 октября 2025
Ответ дляКлин_Кляйн
Можу спробувати, ніколи не робила
Можна зробити начинку: філе куряче відварене перекрутити+смажена цибуля+ сіль, перець мелений. Начинку на млинець, і конвертиком скласти.
М´який сир змішати з цукром, родзинками, ваніль, жовток сирий, можна цедру лимона, чи апельсину, змішати, млинець на половину розрізати, і скрутити трубочкою з начинкою, викласти в форму, залити вершками з цукром, або пудрою змішаною, поставити хвилин на 15-20 в духовку, можливо довше, щоб пропеклися. Дуже ніжно, і смачно.
Протушити на пательні свіжу капусту нашинковану, хвилин 20-30 до м´якості, додати сіль, перець, яйце сире, кріп, і швидко розмішати. Теж смачна начинка в млинці.
Поторописька• 25 октября 2025
Ответ дляКлин_Кляйн
Можу спробувати, ніколи не робила
Робіть тоді олів´є. Замість ковбаси куряче м´ясо, краще запечене з приправами, тоді більше смаку буде.
Олів´є - це вже теж можна вважати класикою. В нашій країні воно готується майже 100 років (ну трохи кілька десятиліть не хватає
). Ви ж зможете відварити і нарізати?
Сундучок с каникулами• 25 октября 2025
Автор, але легше за млинці будуть голубці, знайдіть майстер клас в Ютюб як крутити, в мене трикутниками вийшли легше за все, і накрутіть, приготуйте. Ця страва є аналогічна в різних країнах, але крутять в різне, і начинка різна. В нас рис, фарш, морква, цибуля, заливка томат+сметана, як не домашня, то краще вершки.
Сундучок с каникулами• 25 октября 2025
Косоморде, а які ви варіанти запропонували? Чи тільки перекошену мордаху ліпити гаразд?
Стрибну в гречку• 26 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Тому що не збирають і не їдять гриби, фішка така у багатьох.
А печериці. Тю
Стрибну в гречку• 26 октября 2025
бабка з макаронів теж традиційна нескладна страва. Їсти зручно. Можна удосконалити: половину порціїї в форму, потім небагато балон´єзе з курки і знов півпорції. Лазан´я по-українськи. Нескладно, знайомий смак і зручно порційно нарізати