SHelly• 25 октября в 23:18

Як ви думаєте, що це за фрукт?

Купила у всім відомому магазині "манго". У складі написано: манго, цукор і лимонна кислота, а по факту манго там і не пахне. Шматки якогось фрукта, рясно пофарбовані, в середені світлого кольору. На якісь шматочки фарби налили більше, на якісь менше, якщо залити водою, то фарба змивається. Структура також на манго не схожа. Раніше купляла іншого виробника, так то правда манго було.. а ще щось дивне.
Бджолина королева• 25 октября в 23:20
Буряк можливо. Свого часу казали, що отой сушений кальмар це теж буряк
Меня много• 25 октября в 23:20
по фото обычное манго и есть, ну может и красителя добавили
осень харашо• 25 октября в 23:23
Не дуріан?
Працівниця року• 25 октября в 23:23
І у мене син на днях купив в Сільпо манго таке. Г...но рідкісне. Кисле, несмачне
Вумна вутка• 25 октября в 23:27
Найкраще манго в Новусі. 500 грам по акції. Ми вже 3 упаковку з´їдаємо. Смакота. М´яке.солодке.
Идууу--уууу блин• 25 октября в 23:30
Это манго.
Неновая почта• 25 октября в 23:32
Манго. Просто слайсами нарезали его частично с косточкой. Вот это белое - это кость.
Moon shine• 25 октября в 23:34
З новусу. Супер. Солодке і смачне. Не тверде, не волокнисте
Працівниця року• 25 октября в 23:42
Ответ дляMoon shine
Да , ця ТМ смачна. Теж часто купувала. Не тільки в новусі є.
Чебураха з перцем• 26 октября в 00:26
Ответ дляMoon shine
а яка ціна?
из_под_тишка• 26 октября в 01:15
Ответ дляMoon shine
А там цукор теж є в складі?
Попельшка• 26 октября в 08:46
Я читала статтю , що більшість з цих « Манго» це імітація. Тобто подрібнюють дешевий волокнистий овоч для структури ( типу кабачка ), туди ароматизатор, цукор, барвник і трохи мʼякоті манго . Якщо манго є в складі, отже жодного обману- продукт може називатися «Манго».