Білий Лосик• 25 октября 2025
Після сексу зʼїхатися запропонував.
Я не розраховувала на щось серьйозне
Зустрічі для фану
Не можу забути одного чоловіка. Ось і зустрічалися і тут таке… чоловік непоганий але я не бачу в ньому майбутнього в трохи обідно буде втрачати цей звʼязок
Але спільне життя забовязує
І на знаю що робити
Звісно я не думаю що це прям « кохання « скоріш хоче мене для сексу використовувати та побуту ) але ж йому подобаюсь думаю теж
Що порадите ?
Зустрічі для фану
Але спільне життя забовязує
І на знаю що робити
Що порадите ?
Гарачий Чокалад• 18 ноября 2025
Ответ дляБілий Лосик
Типо жити разом це рабство ?)
Для женщины да
Гарачий Чокалад• 18 ноября 2025
Ответ дляБорисфенка
По моєму спочатку пропозиція, РАГС, весілля, а тоді вже спільне проживання.
Я бы и после брака не хотела с кем-то жить
Гарачий Чокалад• 18 ноября 2025
Ответ дляБілий Лосик
Типу роками зустрічатися як гості ?)
Ну не знаю
Думаю ви праві 😊
Ну не знаю
Думаю ви праві 😊
Для меня это класс. Мне очень тяжело жить с кем-то
Гарачий Чокалад• 18 ноября 2025
Ответ дляБорисфенка
А як інакше? Роками готувати-прибирати, а він буде далі шукати? Нафіг.
А замужем зачем самой все это делать? Ради статусе жены?
Гарачий Чокалад• 18 ноября 2025
Ответ дляМудрецыха мира
У подруги так само фраер запропонував з’їхатися. У неї приватний будинок, вона вуха розвісила, що треба чоловічі руки і тепер сидить , боїться за ворота вийти бо паскудні тцкашники його зажоплять. Вона його утримує, а він сидить вдома і стресує з весни. Недавно жалувалася , що її вже це все задовбало : зароби, купи, приготуй , бо те , що він готує її панкреатит не витримує.
Мечта
Гарачий Чокалад• 18 ноября 2025
Ответ дляОбстановщица
Шо за бред? Нікуди ні секс, ні романтика в нормальних шлюбах і просто відносинах не зникає. Не демонезуйте спільне проживання. Або не живіть з чоловіками, для яких ви побутовий прилад. Жити з чоловіком має бути приємно і комфортно
Мне даже с идеальным человеком жить не так комфортно как одной
Гарачий Чокалад• 18 ноября 2025
Ответ дляОбстановщица
Так і в неї немає зобов´язань і заморочок. Жити разом - це не вставати і готувати 3 на день і ходити з ганчіркою. Ні шлюб, ні сумісне проживання не роблять з жінки рабиню. Вона сама добровільно з себе її робить. Або не робить
Ну да да
Гарачий Чокалад• 18 ноября 2025
Ответ дляДодекаэдр
мужчина в 40 старый?
тогда хотела бы услышать о вашем полтиннике.
небось считаете себя достаточно молодой.
Ну а как должно быть, советчицы уже 25 летних старыми называют, а мужчин в 40 парнями. Мне вот 29 через месяц.мне 40 много
Бла бла бла• 08 декабря 2025
Ответ дляБілий Лосик
По вашому зʼїхатися це весілля ?
Свадьба = счастливая жизнь?
Бла бла бла• 08 декабря 2025
Ответ дляБорисфенка
Да, за яйца любимого мужчину надо схватить, иначе не выдоишь при разводе
Правильно_Валерчик• 12 декабря 2025
Ответ дляМилота
Праздник или рабство.. тяжёлый выбор.
Супер! Лучше и не скажешь!❤️
Правильно_Валерчик• 12 декабря 2025
Ответ дляБілий Лосик
Згодна з вами про вишибають
І він добре вишиб) мені було дуже сумно
Зараз норм. А про серьйозне ви маєте на увазі зі мною чи взагалі ? Я просто не впевнена що зі мною він серозне хоче
Просто може секс подобається та буду йому готувати і прибирати і плюс может інші з ним не хочуть ну хз ахах ) він просто такий мачо по розмові
Мов в нього було багато жінок
А мені так підіартило
І він добре вишиб) мені було дуже сумно
Мов в нього було багато жінок
А мені так підіартило
На скільки він старший за Вас, авторе?