Ms. Анонимная• 25 октября 2025
Слухайте, а ви бачили цього року квадроберів?
Того року точно бачила, а цього не згадаю
Герцогиня• 25 октября 2025
Бачила літом. І не просто дівчину з хвостом, а дівчину з хвостом на четвереньках
Помаранчова душа• 25 октября 2025
Все в порядке, тренд прошел, никто не превратился в котиков и собачек, как тут падали в обморок некоторые, что это клеймо на всю жизнь
Ms. Анонимная
• 25 октября 2025
Ответ дляГерцогиня
Я того року бачила аж чотирьох, бігали біля пісочниці з малюками
Ms. Анонимная
• 25 октября 2025
Ответ дляПомаранчова душа
От я теж думаю, котіки окотілись
МинерАлочка• 25 октября 2025
Я их вообще никогда не видела. Дочери 6, она часто играет, что она кошка, ушки, хвост, и ей дети начинают рассказывать, что она квадробер
Герцогиня• 25 октября 2025
Ответ дляMs. Анонимная
Ми в дитинстві теж були квадроберами. Я була коровою, а сестра мене пасла😆
Глас_Народа• 25 октября 2025
Ответ дляГерцогиня
Ми в собак гралися і в конячок
Глас_Народа• 25 октября 2025
Та всьо, пішов тренд, як і всі тренди до нього, може якісь поодинокі лишилися. Але ж тут того року і билися в істериках, було як послухати то квадробери то взагалі таке найбільше зло, що чорти в пеклі тихо курять в стороні. І петиції хотіли писати і штрафувати))
Тишком_нишком• 25 октября 2025
Ответ дляМинерАлочка
Сегодня моя пришла с хвостом, ей купили пока я не видела. Теперь у меня вечер с квадробером 😭
МинерАлочка• 25 октября 2025
Ответ дляТишком_нишком
И сколько ей? Я помню, моя и старшая с 3 до лет 8-9 играла в котиков-собачек и не называлась квадробером. Квадроберы - это уже более взрослые дети. Лет с 11-12. А малые просто играют в животных, а не становятся ими
Несемо світло разом• 26 октября 2025
Бачила. Спека 30°, а вона в тих хутрах замотана, типу лисиця. Це капець яка сила волі в людини. Але жаль було також.
Бабка-ежика• 26 октября 2025
Я жодного разу не бачила. Навіть є сумніви щодо їх існування. Хоча люблю піші прогулянки і ходжу під час відряджень по багатьох містах.
Бабка-ежика• 26 октября 2025
Ответ дляТишком_нишком
А чого ви плачете? Вас покусала ваша дитина? Чи це ви про подружку пишете
?
Дайте вподобайок• 26 октября 2025
Я раз видела «таракана» в разгаре этого веселья.А подруга однажды возвращалась с работы в плохом настроении и тут «котик» мурлыкает и трется об неё.В общем,котику не повезло :она его схватила за шкирки и он офигевший удалился восвояси 😁
Та прям багіня• 26 октября 2025
Ответ дляMs. Анонимная
То були аніматори на дитячому дні народження.
Залетна Я тут• 26 октября 2025
Ответ дляMaria Rem
Моя дочка з минулого року переболіла😂.... Тепер депресивно агресивний тінейджер... В
А сколько вам, во сколько начинается это, тинейджерство