черная мамба• 26 октября 2025
Як змиритися, що в Німеччині
1. Майже не має нормального нового житла, все старе і ніяке.
2. Дуже дивна система освіти і дітей в молодших класах не мотивують до навчання, без попередження можуть залишити легко на другий рік, а батькам розповідати що все норм.
3.Неможливість їздити з дитиною під час шкільного навчання за межі Німеччини ( штраф)
4. Дуже дивні перерахунки ком.послуг раз на рік, які можуть досягати тисячі євро.
5.Неможливість викликати дитині швидку навіть при гострих станах і температурі 40.
6.Високі податки і захмарна вартість медстрахування, яким не можливо скористатись вчасно.
7.Наплив мусульман - окрема тема
ЛолитаНеРазлита• 26 октября 2025
Хоча існує деяка різниця по будинкам, в місті де я живу більш якісне житло бо його після війни відновлювали американці, але місто яке буквально навпроти через річку, відновлювали французи і там можна сказати що із
і соломи ті будинки, як у нас панельки.Хоча місто їм муляло ще з часів Наполеона. Але багато вже нових і сучасних кварталів, але і ціна за них відповідна.
ЛолитаНеРазлита• 26 октября 2025
Ответ дляSeehund
У меня дочка наоборот в немецкой школе стала самостоятельной и стараться больше, чем в Украине. А зачем во время обучения кататься, если не хотите чтобы ребенок в учебе просел. Есть поездки выходного дня, очень разнообразные, за них никто штраф не выпишет.) Выставляют по коммунальным вашу норму за прошлый год, если не вписывается, то доплата. У меня максимум было 500 евро. Вполне можно вызвать скорую, есть даже номер для консультации касательно серьезности случая. Мама ногу ломала заплатила за скорую 10 евро. Прокат коляски, а это 50 евро в день за счёт страховой, МРТ, рентген все оплачивает страховая. Да страховка дорогая, но зато никто не просит на карман в больницах. Хорошие ортопедические кровати в палатах, телевизор, есть даже собственный минисейф для ценных вещей. Отлично кормят, не надо родственникам приезжать каждый день с едой. И, что важно не сортируют по возрасту как у нас, в 80-90 махают рукой, а реально лечат и спасают. Отца мне тут вытянули в прошлом году, а родственницу ещё перед войной отправили в Мариуполе домой умирать.
Ну про кваліфікацію лікарів не згодна, в Україні теж дуже багато кваліфікованих лікарів. Мені так колись дитину ’витягнули’. І на мою думку в Україні краща превентивна медицина, у мене тут колега поки не отримала загрозу життя то ніхто нічого особливого і не призначав, або як інша сказала, що у неї тепер після інсульту всі двері відчинені. Тому таке собі. Харчування в лікарні- це бутерброд, ну хіба що кавомашина у вільному доступі.
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Я не оценивала квалификацию врачей, я оценивала отношение их к пациентам.
черная мамба
• 26 октября 2025
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Вот теж хотіла сказати, що задоволені медициною ті хто лікує тяжки хвороби родичів похилого віку або робить складні операції.Діти з бронхітами та пневмонією в тій системі не в пріоритеті, хоча для маленької дитини це можуть бути дуже серйозні наслідки.І я чула про смерть молодої жінки від пневмонії просто тому, що вчасно не прописали антибіотик.Зато в лікарнях телевізор є ага..
Молчалка• 26 октября 2025
Ответ дляГолубка миру
З усім згодна. А що робити?
Але є і плюси.
Це хороші зарплати.
Це соцпідтримка, якщо вас звільнять.
Якщо захворієте , вам оплатять лікарняний повністю!!!
Якщо роботодавець неправомірно поступив, профсоюз допомагає.
Не ходять скажені бродячі собаки. Їх взагалі немає.
Ціни в магазині на продукти найнижчі в Європі.
Одяг доступний.
Але є і плюси.
Це хороші зарплати.
Це соцпідтримка, якщо вас звільнять.
Одяг доступний.
Соцпідтримка для громадян. Це зараз, по 24 параграфу, права українців прирівняні до прав німців, і вони все це отримують. А якщо без цього? Знаю точно, тому що донька вчиться на Аусбільдунг, і спілкується з іншими іноземцями, вони живуть лише на зарплатню ацубі 800-900 євро, і з цих грошей і житло сплачують, і харчуються. І ніяких Кіндергельд, доплати на житло від Джоб центр вони не мають.
А я нівроку• 26 октября 2025
Ответ длячерная мамба
Якось дуже слабо перекривають ці плюси мінуси
Що таке, виявляється в Європах не такий вже рай на землі?
Дивина, та й годі...
Помидорина• 26 октября 2025
Ответ длячерная мамба
езжайте домой.тут почти так как было,только бомбят и цены в 2 раза за год выросли.
ЛолитаНеРазлита• 26 октября 2025
Ответ дляSeehund
А знаєте чому, бо то оплачується і досить суттєво, не популярне серед соціальщиків, що то все безкоштовно, в Німеччині медицина дуже дорога. У мене родич також потрапив з переломом в Україні спочатку в звичайне відділення свого міста, теж нікому не потрібний, але ми знайшли йому оперуючого лікаря в іншому місті, ну звісно довелося перерахувати на рахунок лікарні 91 тисячу, ну і відношення також норм. Або інший мій випадок, пішла я з запаленям ока в офтальмологію, сам звісно візит покриває страхова, але мене спочатку з інтузіазмом запросили на перевірку навіть важко назвати чого, умовно назвемо ока, і потім такі- а ми можемо вам перевірити тиск ока, і ще два тести якісь, але то коштує додатково 20€ кожен тест, я вічливо відмовилась,і тут посмішка з їх обличчя зійшла, ну то йдіть в кімнату очікування. Лікар звісно прийняла, але щоб остаточно все прибрати потрібно 200€ заплати з власного гаманця. Тому тут суттєво виступає інший пункт- податки і відрахування в страхову, які ще не всі випадки покривають))). В Україні нажаль медицина має шукати власні засоби для існування.
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Ну мне в одном праксисе предлагали зуб вырвать, а во втором пролечили с чисткой каналов за 80 евро. Я их заплатила и не жалею зуб стоит уже 2 года и не беспокоит. Естественно все хотят заработать, но тут хоть не ищет речь о жизни человека.
Грибной_Дождик• 26 октября 2025
І що хоч з одним пунктів не так? Понавиїхавше взагалі дякувати повинно, що досі не виперли, а воно ще й негодує
Грибной_Дождик• 26 октября 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
вся зп уходит на аренду и живи под мостом
Ізжайтє дамой на расєю, там краще
175см55кг19лет (она)• 26 октября 2025
Ответ длячерная мамба
Типу у нас такого ніколи не було, ага
черная мамба
• 26 октября 2025
Ответ дляГрибной_Дождик
Дякувати за що?Це їх карма за другу світову, моя пробабця там працювала безкоштовно на заводі Opel.Нехай повертають борг і монстра газового теж вони профінансували.
черная мамба
• 26 октября 2025
Ответ для175см55кг19лет (она)
Типу у нас такого ніколи не було, ага
Массово так в Україні ніколи не було і діти завжди в пріоритеті, в дитячих лікарнях зроблять все щоб допомогти дитині зняти гострий стан
Грибной_Дождик• 26 октября 2025
Ответ длячерная мамба
Понавиїхавше українське бидло це дійсно карма, шкода німців
175см55кг19лет (она)• 26 октября 2025
Ответ длячерная мамба
Ви впевнені?
В нас теж прогалини у медицині великі. І різні лікарі є. І по 4 години у черзі стояли. Всіляке було.
Знайшов гарного лікаря і тримаєшься його все життя.
ЛолитаНеРазлита• 26 октября 2025
Ответ дляSeehund
Я змінила страхову, і мені раз в квартал покривають чистку, але то взагалі недоречне порівняння. Я про те, якби в Україні лікар отримував в середньому 200€ за 15-ти хвилинний візит, чи хоча б на половину...тоді б була абсолютно інша історія.
Пописанная парта• 26 октября 2025
Украина же со дня своей независимости хотела в Европу, вот и получайте. Радуйтесь!
черная мамба
• 28 октября 2025
Ответ для175см55кг19лет (она)
Ви впевнені?
Звісно всяке було, мені самій з лікарями в Україні не дуже щастило