Ласую колобками• Изменено 03 мая в 16:44
А ви задоволені своєю фізичною формою і тим, як виглядає ваше тіло?
Я так! Півтора місяці активно займалася спортом вдома. Я від природи висока й худа, тепер ще й афігєнний рельєф з´явився. Єдине що груди й живіт після вагітності не такі як були до, але все, на що можна вплинути виглядає шикарно. І таке класне відчуття сили в тілі
Хочу піти вибрати гарний купальник і білизну. Не можу собою на милуватися 😉
І це мені майже 44
double-mama• 03 мая в 16:47
Да, в 46 мое тело меня радует. 11 лет регулярных физ нагрузок дают результат
Ласую колобками
• 03 мая в 16:50
Ответ дляТочу ляси
Попахивает пиз …м 1,5 месяца и рельеф ?
Ну зрозуміло що під рельєф я не маю на увазі рельєф місс бікіні
але все підтягнулося, особливо руки і попа
У мене ніколи не було жиру, тепер під шкірою м´язи видно
Админко• 03 мая в 16:50
Могла б виглядати краще аби не лінь, фігура пісочний годинник, зайвих кг 3.
Голубец• 03 мая в 16:50
В одежі я прекрасна. Загальний образ у мене кукольний. Але на це витрачається купа часу кожен день
Ласую колобками
• 03 мая в 16:51
Коротше дівчата якщо хтось шукає джерело маленької радості і задоволення собою, то гарне тіло легкий і корисний варіант
Ласую колобками
• 03 мая в 16:52
Ответ дляГолубец
У мене була мета бути гарною без одягу, в одязі я й так була гарна, бо 174 см і 58-60 кг
double-mama• 03 мая в 16:52
Ответ дляЛасую колобками
Особенно легкий
Ласую колобками
• 03 мая в 16:52
Ответ дляdouble-mama
Особенно легкий
Ну мені це легко в приємно. Я пів року тому почала кпр´єру з нуля будувати в чужій країні, чужою мовою, то це набагато складніше
Голубец• 03 мая в 16:53
Ответ дляЛасую колобками
Я про загальний доглянутий образ. Це не тільки тіло. Макіяж, укладка, одежа.
Просто бути худою без укладки і без макіяжу- то не на мій смак
Ласую колобками
• 03 мая в 16:54
Ответ дляГолубец
Ну кожному своє, я хотіла красиве сильне тіло
Голубец• 03 мая в 16:55
Ответ дляЛасую колобками
Так. Але ж ви не гола ходите по вулиці з маскою на обличчі і в шапці. Все інше має бути теж доглянутим
Ласую колобками
• 03 мая в 16:58
Ответ дляГолубец
Я в країні, де те, що українки вкладають в слово ’доглянута’, коли говорять про макіяж, одяг, зачіску, місцеві сприймуть як концертний костюм вєрки сердючки
Я зуби нові хочу, але на це немає грошей. У мене імпланти, тре а оновити, але це тисячі євро....то ходу зі старими. Ще заміну кришталика хочу, бо зір падає. Але реж дорого і страшне. Косметологія, одяг, зачіска - можу але не хочу
Майор Медуза• 03 мая в 17:05
Ответ дляТочу ляси
Попахивает пиз …м 1,5 месяца и рельеф ?
Ще й в 44))
Бжоли-бандерівці• 03 мая в 17:09
Ответ дляТочу ляси
Попахивает пиз …м 1,5 месяца и рельеф ?
У меня за неделю мышцы от домашних упражнений наливаются
Шукаю трусики• 03 мая в 17:10
Ответ дляТочу ляси
Попахивает пиз …м 1,5 месяца и рельеф ?
Почему же. У меня также быстро рельеф появляется. Спортивное телосложение само по себе. Мне 48.
Экспертиза• 03 мая в 17:15
Нет. Я тоже высокая 177см, и худая 60 кг, но состояние кожи уже не то, но и желания усиленно заниматься спортом нет, поэтому пусть будет, как будет. 52 года.
Чучело-Мяучело• 03 мая в 17:24
Я набрала багато зайвих кг і фігура стала просто фу- вилізли вуха на стегнах, жир відклався над поясом як друга дупа, внутрішня поверхня стегна як холодець з целюлітом. Дієти я не вмію тому вирішила працювати саме з цими проблемними зонами. Вправи роблю щодня, схудла конкретно (хоча не вагах) и майже виправила всі ці проблеми. Тепер одяг новий купую, так приємно на себе в дзеркало дивитися.
Але це все не 1,5 місяця зайняло😆
Ласую колобками
• 03 мая в 17:27
Ответ дляКурочка
Фотографий не будет, ´поверь, сестра, все таки и было´
Сорі, зараз ліньки робити фото, бо дитина хворіє. Осьо сфоткала вам ноги
успокойте_Меня• 03 мая в 17:36
Ответ дляЛасую колобками
В вас висока самооцінка
Завжди з рушником• 03 мая в 17:50
Ответ дляТочу ляси
Попахивает пиз …м 1,5 месяца и рельеф ?
Я 8 месяцев занимаюсь с гирями, только-только начинает что-то прорисовывается, но может у дамы повышенный тестостерон.)
Завжди з рушником• 03 мая в 17:52
Ответ дляЛасую колобками
У меня такие ноги без всякого спорта.