Обращеница• 26 октября 2025

В кого діти не один раз хворіли на пневмонію?

Два чи три роки назад син вже хворів на лівосторонню пневмонію, зараз правостороння
Щось я так хвилююсь за це , що вже колись було і знову
Як укріпляти ці легені, бронхи? Постійно як хворіє , то кашлі, бронхіти, транхеїти
Чемодан-Вокзал-Майами• 26 октября 2025
Може у вас дуже сухо в квартирі?
Дивне створіння• 26 октября 2025
Теж в 5 років була лівостороння, в 6 років двостороння. І всьо, зараз 15, практично не хворіє.
автор Обращеница • 26 октября 2025
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Може у вас дуже сухо в квартирі?
Та ні
автор Обращеница • 26 октября 2025
Ответ дляДивне створіння
А бронхіти , трахеїти таке часто в дитини було? Ще й на носі зима , школа , хвороби , переживаю дуже
Чемодан-Вокзал-Майами• 26 октября 2025
Ответ дляОбращеница
Та то з зимою не пов´язано.
Замурмишка• 26 октября 2025
Моему уже 20.
До сих пор болезненный, орви несколько раз в год.
Но пневмонии были в детстве, лет до 5. Больше ни разу не было
Стрибну в гречку• 26 октября 2025
Я в детстве за год переболела 9 раз воспалением лёгких. Причина-недолеченную выписывали в садик. Конченный педиатр был. Не то, что больничный, просто справку маме моей не давал. А тогда, это были 80-тые, без справки-прогулы и увольнение.
Дивне створіння• 26 октября 2025
Ответ дляОбращеница
Так, саме в часи садочку та 1-2 клас, далі стало легше
автор Обращеница • 26 октября 2025
Ответ дляДивне створіння
В нас вже 5 клас , якось особливого полегшення поки не бачу , у всіх по різному мабуть
автор Обращеница • 26 октября 2025
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Та то з зимою не пов´язано.
Ну віруси і грипи все ж зимою частіше , а пневмонія як ускладнення вже може підключатися
Не знаю скільки це тепер його не пускати в школу й на гуртки , щоб гарно окріпнути
Чемодан-Вокзал-Майами• 26 октября 2025
Ответ дляОбращеница
Частіше весна осінь. Але не пускати теж не варіант.
Бентливуман• 26 октября 2025
Ответ дляОбращеница
В таких випадках радять вакцинуватись від пневмококової інфекції, якщо часті ускладнення.
автор Обращеница • 26 октября 2025
Ответ дляБентливуман
Та я й хотіла , але весною коклюш був , тоді перед морем не хотіла , та якось воно пішло не так
Тепер теж треба буде чекати , коли ту вакцину можна буде робити
И.О. человека• 26 октября 2025
Ответ дляОбращеница
Навіщо чекати? Якщо дитина себе гарно почуває, то можна робити. І зараз вже є вакцина ваксньюванс. Вона захищає від 15 видів пневмокока.
автор Обращеница • 26 октября 2025
Ответ дляИ.О. человека
То сьогодні тільки показало пневмонію на рентген , в любому випадку спочатку одужати треба
Ніхто ж хворим дітям не робить вакцини
Пушка заряджена• 26 октября 2025
У меня были в год и три
100%• 26 октября 2025
Я болела в детском возрасте 1 раз и 2 года назад. Там, где я сейчас, особо не забалуешь, с пневмонией 1 неделя больничного и к станку. Никакого времени на восстановление, потому боялась заболеть снова.
Занималась дыхательной гимнастикой, гуляла в хвойном лесу на выходных несколько часов, делала зарядку с вовлечением рук, разнообразными махами.
И.О. человека• 26 октября 2025
Ответ дляОбращеница
Ніхто ж хворим дітям не робить вакцини
Я мала на увазі, що коли одужаєте і дитина себе нормально почуває, то можна вакцинуватись) І є ж ще вірусні пневмонії. Тут теж слід розрізняти.
автор Обращеница • 26 октября 2025
Ответ дляИ.О. человека
Лікар думає що вірусна ,бо висока температура
Так коли одужає, то звісно зробим вже
Піна• 26 октября 2025
У моей кашли постоянно, шо думали всю душу выкашляет, заснуть не могла, пневмония 3 раза за детство, был долгий период когда не было пневмоний - когда отдали на танцы, хип-хоп три раза в неделю. Сейчас много ездит на велосипеде в любую погоду.