Контрольница• 26 октября в 12:59
Вопрос о выравнивании зуба
Подскажите пожалуйста, а реально ли выровнять только один зуб? Денег нет поэтому хочется самый упоротый так сказать хотя бы на место поставить.
Тріль підпільний• 26 октября в 13:01
Без брекетів навряд чи , якщо тільки вирвати і імплант поставити. Хоча може є якісь новітні методики, у лікаря запитайте
Nathalie27• 26 октября в 13:02
Вирівняти один окремо, не підключаючи інші - ні. Але Вам можуть запропонувати спиляти його і наростити вже рівний зуб, що так собі варіант.