Бува і таке• 26 октября 2025
Як вже набридло це шахрайство українських брендів. Це норма по-вашому?
Купила ароматичну свічку, 200 мл за 300 грн.
У відгуках всі пісялись і цілували ноги виробнику, тож вирішила обрати її.
Вчора запалила на 3 години (відключили світло)
Сьогодні горить вже 2-гу годину. І все. Вона закінчилась.
Свічка соєва, це адекватно, що за 300 грн вона горить всього 5 годин?
При довгих відключеннях чим вона допоможе?
Хіба зібрати сльози в ту колбу де свічка була.
Це жах, дуже розлючена.
Порадьте хорошу аромасвічку , велику, з ціною до 600 грн.
Подруга дарувала свічку 300 грам, то вона у мене працювала два місяці кожен вечір. А тут…тьху.
Це жах, дуже розлючена.
Рассказница• 26 октября 2025
Ответ дляБува і таке
І як визначити, що вони довгограючі?
Наприклад заходите на Розетку, і там обираєте свічки . Потім у фільтрах фільтруйте по часу горіння.
Ми ще минулого літа накупили в Метро свічок по 3грн.Це шара взагалі.Горять 4 години.Була акція 100 штук упаковка 300грн.Без акції 900грн.
Я такая наивная• 26 октября 2025
Ответ дляТут надолго
Ну та,задуха відчуваєтьс після години горіння
Вспомните церковь - сколько свечей там палится . Нет там «задухи»
никакой критической
Бамбарбия! Кергуду.• 26 октября 2025
Ппц Вы странная - для света дешевый длинные свечки, в колбах - для запах и декора. И два месяца каждый вечер у вас подругина не по 3 часа горела, не надо ля-ля ))
Моя улюблена страшко• 26 октября 2025
Могу только посоветовать то, что сегодня нашла: Наиль обыкновенное подсолнечное масло в банку, сверху 4 слоем фольги прикрыть и сделать дырку, в которую фитилёк из ваты всунуть , надолго хватит
Я такая наивная• 26 октября 2025
Ответ дляparele
Вы в церкви высоту потолков видели?)
И что? У вас не такие?
Неместная Я• 26 октября 2025
Ответ дляСама вумна тутички
У режимі датчика руху заряда вистачає десь 7-10 днів, неперервного світла - 1.5-2 години, при достатньому освітлені у преміщені перестає автоматично вмикатися
Нужен монтаж.
Скоро_вчера• 26 октября 2025
Слава богу меня нет в соцсетях и мне нельзя впарить развод для лохов
Неместная Я• 26 октября 2025
Ответ дляБува і таке
І як визначити, що вони довгограючі?
Польские.
Неместная Я• 26 октября 2025
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Вспомнилось.
В колбах, на кладбище горят сутками..
Благоуханочка• 26 октября 2025
Ответ дляКусюче сонечко
Сделайте фото и найдите по фото.
Но свечка на 2 месяца это ж какого она размера должна быть
Панікадило))))
Неместная Я• 26 октября 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
А лучше купить керосиновую лампу.
Благоуханочка• 26 октября 2025
Ответ дляРассказница
Купуйте довгограючи свічки, якщо вам саме дтреба світло.
Є такі що декілька діб горять.Повно в продажу.
+1, ті, що на цвинтар купують ...романтик
Болтушка Му• 26 октября 2025
У відгуках всі пісялись і цілували ноги виробнику - Ви програли на цьому етапі. Більшість укр.брендів купують відгуки.Купіть нормальний відомий бренд і не експерементуйте більше.
Благоуханочка• 26 октября 2025
Ответ дляЯ такая наивная
никакой критической
Ви для початку згадайте висоту стелі в церкві
Рассказница• 26 октября 2025
Ответ дляБлагоуханочка
Є технічні свічки, туристичні. Цвинтар то окрема категорія,хоча склад у них однаковий.Тільки напис на упаковці різний.
Сама вумна тутички• 26 октября 2025
Ответ дляНеместная Я
Нужен монтаж.
У мене просто лежить на комоді у коридорі. Монтаж потрібен наприклад у середині шафи, сама лампа на магніті, зняла,зарядила, приліпила назад
Сама вумна тутички• 26 октября 2025
Ответ дляНеместная Я
А лучше купить керосиновую лампу.
Відкрите полум´я + ємність із високозаймистою рідиною - що може трапитись поганого? Дитина зачепила, кішка зіштовхнула
МаксХмара• 26 октября 2025
Ответ дляБува і таке
На ній немає назви. Я не знаю що то за свічка
Дихати звичайними свічками під час горіння шкідливо, соєвими - ні. Ось в цьому різниця
Неместная Я• 26 октября 2025
Ответ дляСама вумна тутички
Раніше якось жили. Враховуючи обстановку. Кішка по столу, дитина на столі?
Це можна казати і про інші гаджети, наприклад примус на бензині...
МаксХмара• 26 октября 2025
Ответ дляНеместная Я
Якось. І зазвичай не дуже довго
Моя улюблена страшко• 26 октября 2025
Ответ дляНеместная Я
А лучше купить керосиновую лампу.
Ну, если найдете
Неместная Я• 26 октября 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
Ну, если найдете
На ОЛХ полно
И керосин в придачу.
Неместная Я• 26 октября 2025
Ответ дляСама вумна тутички
Там не відкрите полум´я, а фітіль він і світить.