Инстагра_мерша• 26 октября 2025

Біла кухня, догляд за фасадами

Моя мрія мату білу кухню. От хочу просто не можу, дуже подобається така з Епіцентру.

І все що мене зупиняє, це те що я просто боюсь і не знаю, як за нею доглядати. Щоб це було легко, швидко і щоб з часом її зовнішній вигляд не змінився в гіршу сторону.

Тому, дівчата, дуже на вас сподіваюся, що ви підкажете і порадите. Залюбки вислухаю думку кожної 🌹
vinca• 26 октября 2025
Ответ дляВиниловая пластинка
Тобто радите? Дякую, це такі палички є під кожен колір? Де їх купують?
Ось, наприклад в Епіцентрі. Не знаю чи під всі кольори, думаю якщо не ідентичний колір, то близький точно можна підібрати.
Бодіпозітівна• 26 октября 2025
Ответ дляВиниловая пластинка
І у вас запитаю. Як фарбовані за роки себе ведуть? Мене в салонах категорично відмовляють від них
Абріс, Віяр, будь-який магазин меблевої фурнітури. Дитячі воскові крейди теж іноді наснаги.
TatyankaN• 26 октября 2025
Ответ дляvinca
Є кілька сколів дуже дрібних на кутках фасадів, їх майже не видно. Замазую їх періодично восковою паличкою кольору фасадів. Подряпин немає. Але я дуже акуратна, кухню свою люблю і бережу)
Скажіть будь ласка, а де ви купували ці палички