Вообще не факт• 26 октября 2025

Шкодуєте, що вийшли заміж?

Якби можна було повернути час назад, вийшли б ще раз за свого чоловіка?
Чекаю завтра• 26 октября 2025
Не шкодую, але в наступному житті буду чайлд і хазбенд фри
Хочу на Балі• 26 октября 2025
нет.
После 18• 26 октября 2025
Ні, не шкодую, вже 23 років у шлюбі.
автор Вообще не факт • 26 октября 2025
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Вы задали в заголовке один вопрос
В тексте противоречивый ему вопрос
Зачем ?
А це заборонено?
автор Вообще не факт • 26 октября 2025
Ответ дляПесиКот
Сколько лет вы женаты?
автор Вообще не факт • 26 октября 2025
Ответ дляПочтальЁнша
Тупе питання
Не потрібно себе за щось гризти, тим більше через роки. В той час, коли ви приймали те рішення, воно було правильним, на той момент. Все
Ніхто і не гризе себе. З чого ви взяли?
автор Вообще не факт • 26 октября 2025
Ответ дляВподобайден
Розлучайтесь
Можливо
Мамин тріль• 26 октября 2025
Вдруге я б за нього не вийшла, але про те що вийшла не шкодую.
Дюймовочка• 26 октября 2025
Ні, я так важко пахала у батьків, що зараз жартую, добре що мене заміж взяли
Кривая спроса• 26 октября 2025
Ответ дляВообще не факт
Я також
Всегда можно развестись
Виннипуховна• 26 октября 2025
За все свои отношения жалею. Ни одни счастья не принесли
Свій варік• 26 октября 2025
Ответ дляВообще не факт
Так, шкодуєте чи так, вийшли б ще раз за чоловіка
Відповідь на питання чи шкодуєте.
Вірю, я повірив• 26 октября 2025
Ответ дляSo_so
Мне муж недавно прислал видео из дома - голос за кадром (передача эпохи ссср про поиск маньяков) : стало понятно, мы находимся в заброшенном коровнике..
Возникли сомнения...
Что-то непонятно про коровник. Что это значит и в чем сомнения?
So_so• 26 октября 2025
Ответ дляВірю, я повірив
Дома срач(
Вірю, я повірив• 26 октября 2025
Ответ дляSo_so
Дома срач(
Ясно. Бывает. Это не главное ))
Ліплю вареники• 26 октября 2025
Ответ дляСкумбріяП8
Интересно, обычно читаю здесь о том,как прекрасно не работать,потому что это глупо ’работать на дядю’ и как много дома дел важных
Чудово не працювати коли у тебе малі діти і поруч зрілий чоловік. Але це приходить згодом, коли ти дав чоловіку вирости і не відволікатись на побут і малих дітей а він вирішив що він тепер ’нарасхват’ і йому все можна. Його життя звичайно приземлило трохи але я багато зрозуміла і тепер вчусь бути самостійною. Але треба було не кидати цю самостійність. Ось в чому помилка була.
ПесиКот• 26 октября 2025
Ответ дляВообще не факт
Але ж якусь кілька років подружнього життя все було нормально?
Галя із Дарниці• 26 октября 2025
Вийшла б. Не шкодую)
PORKA• 26 октября 2025
так, шкодую
автор Вообще не факт • 26 октября 2025
Ответ дляПесиКот
Та воно і зараз нормально, не сталося нічого страшногo (зрада чи щось таке). Але от дивлюся на себе 10років тому- я була зовсім іншою людиною. Я наче втратила себе...
автор Вообще не факт • 26 октября 2025
Ответ дляЛіплю вареники
Вірно написано.
ПесиКот• 26 октября 2025
Ответ дляЧекаю завтра
В наступному житті ви не будете пам´ятати, що написали тут). Може, навпаки, ви будете багатодітною мамою).