Зам. зав. Анонима• 27 октября 2025
В 8 классе хотят ввести курс по вождению велосипеда
В Нововолынске депутаты выступили с инициативой учить восьмиклассников в школах езды на велосипедах и даже выдавать удостоверения велосипедиста. Такое решение принял городской совет 15 октября, а предложение уже готовят для представления на уровень области и Министерства образования.
Подпишись на наш Viber: новости, юмор и развлечения!
По замыслу авторов новый курс поможет повысить безопасность детей на дорогах, сформировать ответственное отношение к дорожному движению и популяризировать активное передвижение. Ведь велосипеды все чаще становятся не только развлечением, но настоящим транспортом для школьников.
В рамках программы дети будут учить правила дорожного движения с акцентом на велодвижение, узнавать о конструкции и уходе за велосипедом, а также проходить практические занятия с офицерами безопасности и учителями автодела. Завершающим этапом станет тестирование — те, кто сдаст его успешно, получат специальное удостоверение велосипедиста.
Кнопкотиць• 27 октября 2025
Ответ дляЗастряла
Ну, так стройте
Ну я же не волынский депутат, почему я обязана что-то вам строить? Кто придумал, к тому и вопросы.
Я считаю, это популизм. Но вы можете верить, что каждому по потребностям, от каждого по возможностям. Мы это уже проходили.
Кнопкотиць• 27 октября 2025
Ответ дляSvitlo_
Ви пропонуєте вчити дітей плавати в школі в річках?
Ну якщо у вас нема басейна, плавайте в річках. Потім закусюйте тістечками.
Всі питання до волинського депутата
Этожзвяздаяегообожаю• 27 октября 2025
Ответ дляТриндю-бриндю
Правильно, в Германии в 4 классе обязательны такие уроки во всех школах (обучение езды на велосипеде+ теория+экзамен). Отлично что и у нас такое, но нужно б раньше обучать детей, а не в 8 классе
Так по місту ж на велосипеді можна з 14 років, нє? Або на спецплощадках на дитячих.
Помогалочка• 27 октября 2025
Эти занятия нужно ввести в младших классах. И уроки плаванья. Шоб было как в Германии
Помогалочка• 27 октября 2025
Ответ дляSvitlo_
Спочатку басейни треба побудувати як в Германії. А ще спочатку війну закінчити. Бо якойсь уроки плавання онлайн чи в метрошколі не айс.
Та ладно. Тут вечно вголос кричат что у нас лучше чем у них))) не может быть, чтоб у нас бассейнов не было в достаточном количестве
Допоможіть знайти• 27 октября 2025
Ответ дляКнопкотиць
При теперішній доступності тестів та роликів в ютубі і в додатках батьки цілком спроможні дати дитині навчитись самостійно.
Тік-току ж діти якось навчаються. Та іграм.
Ні, давайте заведем ще по додатковому вчителю з правил їзди на велосипеді. Ви не розумієте, для чого ця ініціатива? Ще по кілька своїх офіційно забронювати. Все.
таким як ви - все не так, скрізь якийсь задум подвійний прослідковується
Допоможіть знайти• 27 октября 2025
Ответ дляНе гоню
Як багато батьків купуючи дитині велосипед взагалі задумуються про те, що дитині треба буде знати пдр?
Та взагалі - як багато пішоходів знають пдр? Поки у людини не зʼявляється машина.. тій людині вистачає «переходити треба на зелений!».. ото й всі знання.. хоча всі пдр є в онлайн доступі
То ж, на мою думку, це дуже класна справа, давати дітям такі знання.
підтримую!
Допоможіть знайти• 27 октября 2025
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
по дорогах можна їздити з 14 років на велосипедах, з 7 до 14 - тільки по вело доріжках і стадіонах
Кнопкотиць• 27 октября 2025
Ответ дляДопоможіть знайти
Популізм мені не так, це ви правильно зауважили
Кнопкотиць• 27 октября 2025
Ответ дляДопоможіть знайти
А велодоріжки вже скрізь прокладені?
Чи як у нашому місті, взяли і без того вузький тротуар поділили навпіл полосою. Чудове рішення.
А парковки біля шкіл є? У нас аж на 10 місць, хоча в школі 2000 учнів. Діти чіпляють велосипеди пристьожками де тільки можуть до поручнів. Адміністрація за велосипеди відповідальність не несе, хоча навпроти парковки є камери. Були вже випадки навмисного пошкодження.
Запит на стоянки є. Хлопці середня і старша школа їздять, це краще, ніж маршрутка і краще, ніж батьківськтй контроль на машині. Але відгуку Адміністрації нема.
Помогалочка• 27 октября 2025
Ответ дляSvitlo_
І в Німеччині не к всіх школах є басейни
Бассейны не в школах, а городские.