Заюшка_хозяюшка• 27 октября в 17:06
В британії депозит під 6,5% річних
Ну чому так? В нас 1%.
Ну це ж знущання.
Заюшка_хозяюшка
• 27 октября в 17:08
Ответ дляNathalie27
Різниця економік
Та я розумію. Але нема слів
Заюшка_хозяюшка
• 27 октября в 17:09
Ответ дляКоролева Сарказма
За то в Евросоюзе и нормальные проценты по кредитам
Тут теж по кредитам нормальні відсотки. Але прислали пропозицію аід 6.5 і я прозріла.
Поумничка• 27 октября в 17:10
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Какой-то сказочный %. У меня лежали деньги под 3%, с прошлого месяца изменили на 1.8%
Королева Сарказма• 27 октября в 17:12
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
У Украине тоже небольшие % по валютным депозитам
Заюшка_хозяюшка
• 27 октября в 17:14
Ответ дляПоумничка
Nationwide building society хоча це нормальний процент для річного депозиту. Рахунок же можна класти і знімати в мене 3.6
Заюшка_хозяюшка
• 27 октября в 17:15
Ответ дляКоролева Сарказма
В україні 1 а тут 6.5 . Різниця дуже велика
Мира всем• 27 октября в 17:17
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Бо в Британії всі платять податки. А у нас ні.
Радість моя• 27 октября в 17:17
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Вы сначала почитайте условия. Там много не заработаешь на этом депозите
Крошечка-хаврошечка• 27 октября в 17:31
Ответ дляТигрЛьвович
Вперше чує про такий відсоток на депозит в Європі.
Нам в Германии вообще отказали 😁 Оба с мужем работаем уже больше 2 лет, доход официальный, при чем счет в этом же банке. Сначала сняли на депозит, а потом вернули назад. Ну и хрен с ними
Железобетон• 27 октября в 17:32
Ответ дляМира всем
З мінімальної зп не платять податки. І повно людей працюють за кеш. Там теж свої приколи. Гірше всіх живе середній клас, ми плюнули на це діло і поїхали.
Железобетон• 27 октября в 17:34
Ответ дляtereska
У нас 0,3, курс долара США штучно утримують, а інфляція росте так само, як і у всіх країнах світу. Лише з/п за змінами цін не поспіває((
А чому у нас має бути висока ставка на іноземну валюту?) У нас висока ставка на гривню,дуже висока.
Заюшка_хозяюшка
• 27 октября в 17:54
Ответ дляРадість моя
Ви серйозно? Якщо працюєш і зарпата до 45000 відсоток з прибутку до 1000 взагалі не платиш і тд. Довго пояснювати
Заюшка_хозяюшка
• 27 октября в 17:55
Ответ дляЖелезобетон
Дякую не треба. Інфляція все зжере
Заюшка_хозяюшка
• 27 октября в 17:57
Ответ дляЖелезобетон
Мені подобається. Гарний регіон. Хороші школи. Робота подобається. Я менеджер по маркетингу в невеликій компанії. Хотіла б залишитись. Соц запеспечення високе. У нас новий будинок від кансіла, оренда 750.
З родзинкою• 27 октября в 18:07
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
А в іноземній валюті там депозити під який процент, зокрема в гривні? Не підкажете?;)
Заюшка_хозяюшка
• 27 октября в 18:08
Ответ дляЗ родзинкою
Не цікавилась
Ответ дляЖелезобетон
Я веду мову про свою валюту, а не іноземну. В даному випадку - це дірхам. 3 відсотки від 1 млн вкладу і мінімум від 3-х років без права зняти.
Кредитна ставка 0.1, а то й тієї немає.
З бісиками• 27 октября в 18:10
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Сама придумала?
У ПриватБанк в Україні поточні орієнтовні процентні ставки за депозитами в гривні такі:
на строк 10-12 місяців — ~ 13% річних.
на строк 6-9 місяців — ~ 10% річних.
на строк 4-5 місяців — ~ 12% річних.
Є також спеціальний вклад для військовослужбовців, що отримують через банк державні виплати — ставка становить до 14% річних.
на строк 10-12 місяців — ~ 13% річних.
на строк 6-9 місяців — ~ 10% річних.
на строк 4-5 місяців — ~ 12% річних.
Радість моя• 27 октября в 18:17
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Ви хоч умови читали?
Поумничка• 27 октября в 18:19
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Вы действительно не поняли условий на скрине? Там максимум можно положить 2400 за год. Дело совсем не в налогах
Заюшка_хозяюшка
• 27 октября в 18:21
Ответ дляЗ бісиками
В якому банку, уточніть.
Вище писала
Заюшка_хозяюшка
• 27 октября в 18:23
Ответ дляПоумничка
В мене обмеження 2 млн фунтів. Я не дотягую поки
Заюшка_хозяюшка
• 27 октября в 18:23
Ответ дляЗ бісиками
Сама придумала?
на строк 10-12 місяців — ~ 13% річних.
на строк 6-9 місяців — ~ 10% річних.
на строк 4-5 місяців — ~ 12% річних.
на строк 10-12 місяців — ~ 13% річних.
на строк 6-9 місяців — ~ 10% річних.
на строк 4-5 місяців — ~ 12% річних.
Я про валюту. Я в гривні ніколи депозиту не мала