годовасик• 27 октября в 19:02

Хто знається на інстаграм? Підкажіть? Не видимий акаунт

У людини є акаунт в інсті, але його не можливо знайти ні з якої сторінки. У підписниках на яких він підписаний, люди його відмічають, але по відмітці не переходить, але ця людина заходить в інсту сама бачила, що це за функція? Що як наче ти для всіх лишніх в чс?
Хвігура мічти• 27 октября в 19:03
Shadow ban
автор годовасик • 27 октября в 19:04
Ответ дляХвігура мічти
Shadow ban
А як у себе підключити?
Хвігура мічти• 27 октября в 19:05
Ответ длягодовасик
А як у себе підключити?
Это не функция, это теневой бан, который аккаунт получает без уведомления.
автор годовасик • 27 октября в 19:07
Ответ дляХвігура мічти
Интересно, а я думала человек сам себе такое сделал, так бы от родственников хотела
Відморожена• 27 октября в 22:18
Ответ длягодовасик
так поблокируйте всех родственников и они вас не найдут