Ищу Аленя• 27 октября в 23:28

Вы когда то были в несчастливых отношениях?

Если да, то зачем ?
Поліпривіт всім• 27 октября в 23:30
да, потому что привыкла+быт и некуда было идти
автор Ищу Аленя • 27 октября в 23:31
Ответ дляПоліпривіт всім
А что быт? Зависимы от жилья были? Как вышли с этих отношений ?
Тишком нишком• 27 октября в 23:38
Тому що діти, спільне майно
автор Ищу Аленя • 27 октября в 23:39
Ответ дляТишком нишком
Тому що діти, спільне майно
Так было всегда или только после детей?
Тишком нишком• 27 октября в 23:39
Ответ дляИщу Аленя
Так было всегда или только после детей?
Після 20 років спільного життя
автор Ищу Аленя • 27 октября в 23:40
Ответ дляТишком нишком
Після 20 років спільного життя
Вы ушли ?
Тишком нишком• 27 октября в 23:40
Ответ дляИщу Аленя
Вы ушли ?
Ще ні, але і стосунками те, що залишилося, назвати важко. Розлучення це лише питання часу
Поліпривіт всім• 27 октября в 23:43
Ответ дляИщу Аленя
Да, была зависима от жилья и денег. Не могла больше зарабатывать. Но нашла свою настоящую любовь и переехала к нему. Ушла от первого мужа
автор Ищу Аленя • 27 октября в 23:45
Ответ дляПоліпривіт всім
Он давал вам деньги ?) уже неплохо если так
А то бывает просто крыша и еда максимум
Как нашли любовь если не секрет ? Как отреагировал первый муж ? И если не секрет сколько лет были с мужем когда нашли настоящую любовь 👩‍❤️‍💋‍👨
Зубожиння• 27 октября в 23:46
Ответ дляТишком нишком
Як ви для себе бачите вирішення цього питання?
Я в аналогічній ситуації, 22 роки шлюбу, не залишилось нічого хорошого…
Тишком нишком• 27 октября в 23:47
Ответ дляЗубожиння
Хочу , щоб він пішов і це б вирішило всі проблеми . Але він поки нікуди не збирається. Не знаю наскільки мене вистачить , прийдеться йти мені в крайньому випадку
Зубожиння• 27 октября в 23:49
Ответ дляТишком нишком
Вам є куди йти? Є діти? Якого віку?
Це так важко…. Розтрощене життя(
Тишком нишком• 27 октября в 23:49
Ответ дляЗубожиння
Вам є куди йти? Є діти? Якого віку?
Це так важко…. Розтрощене життя(
Ми на оренді, йти теж на оренду. Дітям 16 і 8
Зубожиння• 27 октября в 23:51
Ответ дляТишком нишком
Нехай все вирішиться якнайкраще для вас.
Відірву та викину• 28 октября в 10:56
Я 5 років була заміжня, народили 2 дітей. Далі він пішов до іншої, а через пару років повернувся.
Я так страждала тоді, навіть про суїцид думала, тож коли повернувся - прийняла аж бігом. А вже через пару місяців зрозуміла як змінилася я і як змінився він - не на краще.

Через півроку з´їхала з дітьми, і він ще двічі намагався повернутися - приймала, а потім сама ж і вигнала.
Зрозуміла що далі так не можна, діяла з гарячою головою, довіряя інтуїції, тоді головне для мене було - позбутися цього кошмара в моєму житті.

І як показали роки - все правильно зробила, хоча й було складно перші роки.