Завтра не пью• Изменено 30 октября в 23:25
Прошу поради, не судіть строго.
Ми в місті новому для нас. Нещодавно переїхали.
Син захворів на вірус і це дало йому такий свистячий кашель. Були в лікаря, якого порадили знайомі ( моїй дитині 12 років), вилікували цей свист інгаляціями та різними таблетками. Вже немає свисту і кашлю немає. Ну може 1-2 рази вдень, і то такий лайтовий. Температури немає і не було.
Я, вмію слухати свою дитину, бо колись як часто були обструкції, то сама моя педіатр в минулому місті навчила мене, щоб я вміла її розрізняти.
І от зараз я слухаю дитину , і мені щось під лопаткою не подобається, наче й не хрипи, але є якесь потріскування після видиху.
Лікар в телефонному режимі каже що слухатись йти не варто, хіба як прям дуже хочу, бо якщо свист пройшов, кашель пройшов , то все ок .
Чи чисто теоретично можуть бути хрипи, коли дитина не кашляє?
Сатурація норм 97-99
Не гоню• 30 октября в 23:26
Идите слуйшайте, конечно. И желательно ещё к одному врачу сходить. Лучше перебдеть.
Майструю крила• 30 октября в 23:32
После бронхита ребёнок будет восстанавливаться ещё месяц по идее это минимум
Возможно какие-то хрипы там и остались
Но лучше всё-таки проверить сходить
Возможно какие-то хрипы там и остались
Но лучше всё-таки проверить сходить
Млинці зі смайликом• 30 октября в 23:32
Сходите, но это бред. Обструкцию и так слышно, а с прибором любой услышит. Врачи с десятком лет опыта пропускаю пневмонию, а тут вы что-то наслушали. Ну, смешно. Хочется носиться по больницам - ваше право. Пойдёт здоровый, а там ещё что-то подхватит. А с тем, что вы уже там сатурацию измеряете, понятно, что вы ипохондрик, тревожник. Чего нет - все равно придумаете и будете переживать. Так что топайте к врачу, чтобы вас чуть-чуть успокоило на время.