Пластилин_Колец• 28 октября в 09:12
Приймаєте Омегу 3?
Чи змінилось щось як почали приймати Омегу?
Стильна штучка• 28 октября в 09:14
Ничего. А что должно измениться, если вы и до этого полноценно питались и много гуляли? 🤷♀️
Пластилин_Колец
• 28 октября в 09:14
Ответ дляСтильна штучка
Стан шкіри, обмін речовин
Крихітка на всі• 28 октября в 09:17
Приймаємо, на собі особливо не помітила ефекту, а у чоловіка проходили болі в колінах, ліктях.
Крихітка на всі• 28 октября в 09:24
Ответ дляПластилин_Колец
Стан шкіри, обмін речовин
Це як у мене були заїди та печіння язика, анемія, пропила залізо, пройшло. Якщо нестача омеги у вас вже позначається на шкірі, звичайно, буде покращення. Але зазвичай омегу приймають для загальної користі.
Солоденька цукОрка• 28 октября в 11:53
Ответ дляНе служанка
ешьте скумбрию
да. это хороший совет. если не принимать омегу 3 то нужно достаточно ее есть с пищей