Радуга-дуга• 28 октября 2025

Как оформить выплаты по рождению ребенка если родили за границей

Все находятся за границей , ЦНАП по электронной почте не принимает, сказали пфу уже только рассматривает . В личном кабинете пфу такой графы нет , есть только пакунок малюка. Через дию тоже не выйдет так как отец не гражданин Украины
Однозначно• 28 октября 2025
Ответ дляЩира українка
Так это и есть единственный вариант, вам сто раз об этом писали. Сеачала украинское свидетельство о рождении, которое получабт через посольство
Не отримують українське свідоцтво про народження діти.
Мама Никитки-2• 28 октября 2025
Ответ дляОднозначно
Як це? Звертайтесь до консульства чи посольства і отримаєте документ.
Щира українка• 28 октября 2025
Ответ дляОднозначно
Еще одна ничего не понимающая в данной теме, но свои копейки надо вставить
Однозначно• 28 октября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Ні, не видають. Подруга народила в Польщі в 2022, свідоцтво польське, з ним і оформлювала потім все в Україні.
Мама Никитки-2• 28 октября 2025
Ответ дляОднозначно
Можу припустити лише один варіант- пропустила терміни для звернення
А так, все видають.
Однозначно• 28 октября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
А так, все видають.
Ні, не пропускала термін. Просто не видають. Виплати оформлювала з польським свідоцтвом, але не онлайн, бо з цим складності були.
Щира українка• 28 октября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
А так, все видають.
Верно, это свидетельство надо запрашивать в течении определенного срока, срок подачи уже не помню
Колгоспниця• 28 октября 2025
Ответ дляРадуга-дуга
Гражданство Украины
Выплаты положены
Вопрос Как Их оформить после нововведений с 1 июля , когда эту функцию передали пфу
Звісно, що положені. Після оформлення СОР+апостіль країни народження+переклад присяжного перекладача в Україні+наш апостіль+ справка про набуття громадянства
Далі зв´язатись з нашим СОЦстрахом і ті діють перелік доп документів.
Мама Никитки-2• 28 октября 2025
Ответ дляОднозначно
Або ви щось наплутали, або вам відверто лапшу на вуха повісили.
Ніхто виплати по польському свідоцтву не оформить.
Мама Никитки-2• 28 октября 2025
Ответ дляЩира українка
Здається там загальний, місяць
Щира українка• 28 октября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Здається там загальний, місяць
Где то так, но точно не знаю.
ТаЕщеОптимистка• 28 октября 2025
Ответ дляРадуга-дуга
Гражданство Украины
Выплаты положены
Приходьте а ПФУ і оформляйте.
Які, власне, проблеми?))
Однозначно• 28 октября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Оформлюють.
Мама Никитки-2• 28 октября 2025
Ответ дляОднозначно
Оформлюють.
В Польщі? Можливо. А в Україні виключно з українськими документами.
Колгоспниця• 28 октября 2025
Уряд України ухвалив постанову, якою надано можливість подавати документи на призначення допомоги при народженні дитини під час тимчасового перебування за кордоном У повоєнний період батьки, у яких народилася дитина під час тимчасового перебування за межами України, тепер можуть дистанційно подати документи на призначення допомоги при народженні дитини. Раніше жінки, які народили дитину за кордоном, могли лише після повернення в Україну отримати допомогу. Необхідна була фізична присутність, щоб особисто звернутися до органу соціального захисту населення. Наразі передбачено можливість надсилання заяви та документів про народження дитини до органу соціального захисту населення в Україні для цього необхідно:

✓ відкрити рахунок в банку для соціальних виплат (такий рахунок можливо відкрити віддалено без необхідності особистого відвідування);

✓ заповнити заяву про призначення допомоги при народженні дитини (форма заяви за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0145-23#Text);

✓ до заяви додати видані компетентними органами країни перебування і легалізовані в установленому порядку документи, що засвідчують народження дитини;

✓ надіслати засобами поштового зв’язку заяву та документи, що засвідчують народження дитини до органу соціального захисту населення за своїм зареєстрованим (задекларованим) місцем проживання (перебування) в Україні.

Орган соціального захисту населення, до якого буде надіслано заяву та документи, здійснить призначення допомоги. Належні кошти будуть перераховані на особовий рахунок, відкритий в банківській установі. Термін звернення за допомогою становить 12 місяців після народження дитини. Проте термін звернення подовжено на період дії карантину та один місяць після дати його завершення (тобто до 31.05.2023).
Басноплетка• 28 октября 2025
Ответ дляРадуга-дуга
Потому что она не рожала в Украине
мда.... Це лікується?
Чому вона тоді хоче щось отримати?
З та мм успіхом вона може хотіти допомоги від кожної країни світу, крім тієї, звісно, де народжувала 🤡
Дайте подуться• 28 октября 2025
Ответ дляГл. Амурная
Проблеми в тому,що ви тут не народили і тут не живете.Чи ви думаєте,що Украіна всім украінцям по світу винна?
Я у Польщі народила, виплати отримала в Україні,я з 18 років платила податки на загальних підставах, тому Україна мені винна.
Стильна штучка• 28 октября 2025
Ответ дляРадуга-дуга
Дорога, напишите список разрешенных тем , что б вам ничего не казалось
Дорогая?!
Боже упаси от таких знакомств.
Вы тему развивайте, не отвлекайтесь()
А у нас макарошки• 28 октября 2025
Ответ дляРадуга-дуга
Мама гражданка Украины, ребенок тоже . Какие проблемы ?
Большие. Если не собираетесь воспитывать ребенка в духе патриотизма, не собираетесь учить его украинской мове-то и выплаты вам не полагаются😂

Отсылка к вчерашней теме, в которой меня захейтили)

Кстати, отдаю должное, ответственные за раскачку и продвижение советчицы умеют выбирать, обыграть и выделить в отдельную тему важное-трольное из диалогов предыдущих тем.
ПочтальЁнша• 28 октября 2025
Дистанційно три роки тому було ніяк, бо вашій дитині дадуть свідоцтво про народження тієї країни, де дитина народилася. А щоб щось онлайн оформити має бути номер і серія українського свідоцтва. Планували зробити реєстр дітей народжених за кордоном, але я так розумію так це планами і залищилося
автор Радуга-дуга • 28 октября 2025
Ответ дляКолгоспниця

Соц захист уже не принимает . Устаревшая информация
А у нас макарошки• 28 октября 2025
Ответ дляДайте подуться
О, вчера труженицы клубничных плантаций и упаковщицы польских яблок крепили меня знатно😂 ваши подружки по несчастью
автор Радуга-дуга • 28 октября 2025
Ответ дляСтильна штучка
Дорогая?!
Боже упаси от таких знакомств.
Вы тему развивайте, не отвлекайтесь()
Обязательно
Про борщ тема не трольная конечно же . Очень скучная у вас жизнь и ограниченная
автор Радуга-дуга • 28 октября 2025
Ответ дляА у нас макарошки

Согласна . Редко захожу . После сегодня еще месяц заходить не буду
Латвийские_Номера• 28 октября 2025
Ответ дляЩира українка
Абсолютный факт, у ребенка гражданство по родителям
Нет, есть страны, где гражданство по стране рождения
Щира українка• 28 октября 2025
Ответ дляБасноплетка
мда.... Це лікується?
Чому вона тоді хоче щось отримати?
Потому что она гражданка Украины, как и ее ребенок. Законы Украины распространяются на всех граждан, вне зависимости где они проживают.
Басноплетка• 28 октября 2025
Ответ дляЩира українка
Ну так чому громадянка України, яка знаходиться закордоном не звертається в консульство, чи вона на болотах народила? Про яку країну мова?

Ви що небудь чули про тури для породіль, які летять і їдуть в інші країни народжувати. Здогадалися чому?
Латвийские_Номера• 28 октября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Один з батьків громадянин України- дитина автоматом має українське громадянство.
Но рівень наглості вражає
То есть, украинское гражданство по умолчанию, даже если ребёнок родился в стране другого родителя? Хм.....
Щира українка• 28 октября 2025
Ответ дляЛатвийские_Номера
Конечно, после оформления украинского свидетельства о рождении
Україна понад усе!• 28 октября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
она написала что с польским свидетельсвом ехаа в укоаину оформлять выплаты..наверняка ей тут и укр свид-во дали с ним и оформила