Радуга-дуга• 28 октября 2025
Как оформить выплаты по рождению ребенка если родили за границей
Все находятся за границей , ЦНАП по электронной почте не принимает, сказали пфу уже только рассматривает . В личном кабинете пфу такой графы нет , есть только пакунок малюка. Через дию тоже не выйдет так как отец не гражданин Украины
Кринжова баба• 28 октября 2025
Ответ дляРадуга-дуга
Хорошо что украинцам весь мир должен , никто не отказался от выплат
Давно пора решить вопросы с соцвыплатами дармоедам . Одной жопой на все стулья которые видят
Директор Пляжу• 28 октября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Один з батьків громадянин України- дитина автоматом має українське громадянство.
Но рівень наглості вражає
Не вірно,що автоматом.Якщо хтось з батьків надасть громадянство,Якщо протягом 4 років не надають,то громадянство надає країна народження.Інформація щодо Фінляндії
Директор Пляжу• 28 октября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
🤦🏻♀️🤦🏻♀️🤦🏻♀️🤦🏻♀️🤦🏻♀️🤦🏻♀️
Дитина народжена від громадянина Україні автоматично має українське громадянство.
Вона, дитина, набуває його в момент народження.
Ні,не набуває.Лише по заяві одного з батьків.
Мама Никитки-2• 28 октября 2025
Ответ дляДиректор Пляжу
Блд.
Стаття 7. Набуття громадянства України за народженням
Особа, батьки або один з батьків якої на момент її народження були громадянами України, є громадянином України.
Особа, яка народилася на території України від осіб без громадянства, які на законних підставах проживають на території України, є громадянином України.
Особа, яка народилася за межами України від осіб без громадянства, які постійно на законних підставах проживають на території України, і не набула за народженням громадянства іншої держави, є громадянином України.
Особа, яка народилася на території України від іноземців, які на законних підставах проживають на території України, і не набула за народженням громадянства жодного з батьків, є громадянином України.
{Частина четверта статті 7 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2663-IV від 16.06.2005}
Особа, яка народилася на території України, одному з батьків якої надано статус біженця в Україні чи притулок в Україні, і не набула за народженням громадянства жодного з батьків або набула за народженням громадянство того з батьків, якому надано статус біженця в Україні чи притулок в Україні, є громадянином України.
Особа, яка народилася на території України від іноземця і особи без громадянства, які на законних підставах проживають на території України, і не набула за народженням громадянства того з батьків, який є іноземцем, є громадянином України.
{Частина шоста статті 7 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2663-IV від 16.06.2005}
Новонароджена дитина, знайдена на території України, обоє з батьків якої невідомі (знайда), є громадянином України.
Особа, яка має право на набуття громадянства України за народженням, є громадянином України з моменту народження.
Мама Никитки-2• 28 октября 2025
Ответ дляДиректор Пляжу
Ви писали заяву про громадянство України для дитини? В яку інстанцію?
Директор Пляжу• 28 октября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Блд.
Я пройшла через оформлення свідоцтва про народження дитини і оформлення допомоги в Україні.Не потрібно мені ці виписки))
Дайте подуться• 28 октября 2025
Ответ дляА у нас макарошки
О, вчера труженицы клубничных плантаций и упаковщицы польских яблок крепили меня знатно😂 ваши подружки по несчастью
Я не працюю і з вашими подружками з плантацій не знайома)
Директор Пляжу• 28 октября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Я подавала заяву в посольстві України у Фінляндії.Окремо є додаток,що мій син є громадянином України.Його потрібно берегти і показувати у всіх державних становах
Мама Никитки-2• 28 октября 2025
Ответ дляДиректор Пляжу
Ну і? Ви чекали 10 років для встановлення громадянства дитини? Чи подали документи і отримали свідоцтво на дитину?
Мама Никитки-2• 28 октября 2025
Ответ дляДиректор Пляжу
Заяву про що ви подавали?
Пригощаю кашею• 28 октября 2025
Ответ дляРадуга-дуга
Незнаю
П.с. Не вижу поводов поржать
Или я где то упоминаю что это мой ребенок ???
П.с. Не вижу поводов поржать
Если ребёнок получает то же гражданство , что и отец, то на каком основании Украина должна платить выплаты его матери ? Где логика?
Директор Пляжу• 28 октября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Ні,я чекала 1 місяць оголошення імені(надання імені дитини),а потім 3 місяці свідоцтво про народження.переклала свідоцтво на англійську мову, поставила апостиль,переклала свідоцтво про народження на українську мову і завірила переклад.Після цього написала заяву і надала громадянство України сину.Без довідки громадянства України не можна зробити закордонний паспорт і податись на виплати
А у нас макарошки• 28 октября 2025
Ответ дляДайте подуться
Тунеядка на иждивении польской громады?😂 еще лучше. Вона родыыыла) ей теперь все должны. Уже не украинка, но и не полька. Но ей везде должны 😂😂😂 хахаха
Мама Никитки-2• 28 октября 2025
Ответ дляДиректор Пляжу
Ваша дитина мала громадянство України з моменту народження. Інакше ви б чекали надання громадянства і мінімум 10 років при постійному проживанні на території України. Ну це ж очевидні речі. Ніхто ні за якими заявами не надає громадянство, якщо на нього не мають права при народженні 🤦🏻♀️
Дайте подуться• 28 октября 2025
Ответ дляА у нас макарошки
Чоловік працює, айті))) польська громада тут до чого?) Мільйони людей живуть в різних країнах, чи ви совкодрочер ’де народився,там і згодився’)))
А у нас макарошки• 28 октября 2025
Ответ дляДайте подуться
А как же) так вам и поверила. Такая зажиточная жена айтишника сбивала с Украины бабки за рождение своего польского ребенка😂
Директор Пляжу• 28 октября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Дитина народжена за кордоном не отримає громадянство автоматом!!! Якщо я не надала громадянство дитині,то через 4 роки надає громадянство Фінляндія.Ввесь час дитина вважається без громадянства.
Дайте подуться• 28 октября 2025
Ответ дляА у нас макарошки
А чому ні? Якщо я ці гроші заробила? Я ще і від роботи 120 тис отримала)
СМСница• 28 октября 2025
Ответ дляА у нас макарошки
Для чого ви людей принижуєте ?
Мама Никитки-2• 28 октября 2025
Ответ дляДиректор Пляжу
Ви отримали довідку, що підтверджує набуття громадянства дитиною за народженням, а не отримали саме громадянство дитини 🤦🏻♀️
Консульство не вирішує питань надання громадянства це виключна компетенція президента
СМСница• 28 октября 2025
Ответ дляДиректор Пляжу
Довідка про набуття особи громадянином України .
Мама Никитки-2• 28 октября 2025
Ответ дляДиректор Пляжу
Якщо дитині надали громадянство, то у вас на руках був би указ президента а не довідка.
Темні люди, чесне слово 🤦🏻♀️
СМСница• 28 октября 2025
Ответ дляДиректор Пляжу
Саме так .
СМСница• 28 октября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Без довідки про набуття громадянства не оформляється ЗП вперше. Така ж ситуація з ІД .
Мама Никитки-2• 28 октября 2025
Ответ дляСМСница
Довідка видається виключно тим в кого громадянство за народженням. Тобто як мінімум один з батьків є громадянином. Отже, ваша дитина мала громадянство за народженням, а ви отримали лише документ, що його підтвердив.
Мама Никитки-2• 28 октября 2025
Ответ дляСМСница
Якщо у вашої дитини є ХП то ця довідка вам вже нідочого.
СМСница• 28 октября 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Так я ж написала про «вперше»
Мама Никитки-2• 28 октября 2025
Ответ дляСМСница
Так я ж написала про «вперше»
Вибачте, переплутала. То інша дописувачка написала вище, що потрібно берегти цю довідку