Доктор Варвар• 28 октября 2025
Будь-ласка, пам´ятайте, що у людей різні ресурси і відповідно різні реакції
Ресурси - внутрішні і зовнішні. Внутрішні - від властивостей нервової системи вроджених, до напрацьованих навичок впоратися зі стресом. Зовнішні - гроші, підтримка близьких, держави, властивості місця, де ви живете і т.п.
Просто неможливо вже читати у 1000 й раз, як засуджують дівчат, у яких "немає причин для депресії" або "не депресія, тому що при депресії не роблять того і іншого" і порівнюють з собою або з дочками маминих подруг. Потім ці дівчата засуджують себе і ще глибше поринають у свою "неправильну" депресію.
Пишу як психолог.
Майор Медуза• 28 октября 2025
Ответ дляБожий одуванчик
Бухаешь, тролль?
Боже, ваше воспитание и толерантность, лезут из ушей)
Божий одуванчик• 28 октября 2025
Ответ дляМайор Медуза
Удалено администрацией...
Майор Медуза• 28 октября 2025
Ответ дляБожий одуванчик
Удалено администрацией...
У вас завис телефон ?
Майор Медуза• 28 октября 2025
Ответ дляБожий одуванчик
Удалено администрацией...
Скучно девочки)
Божий одуванчик• 28 октября 2025
Ответ дляМайор Медуза
У вас завис телефон ?
Удалено администрацией...
Майор Медуза• 28 октября 2025
Ответ дляБожий одуванчик
Удалено администрацией...
О, отвис, окончания появились. А вы ? Трава так влияет на повторения?
Панна Кота• 28 октября 2025
Ответ дляБожий одуванчик
Удалено администрацией...
Майор Медуза• 28 октября 2025
Ответ дляБожий одуванчик
Это пять 👍
Это смешно и грустно( и это пишут дамы отстаивающие чистоту форума(
Божий одуванчик• 28 октября 2025
Ответ дляМайор Медуза
Удалено администрацией...
Майор Медуза• 28 октября 2025
Ответ дляПанна Кота
Удалено администрацией...
Мне моя брезгливость дорога,
Мной руководящая давно:
Даже чтобы плюнуть во врага,
Я не набираю в рот гавно.
Мной руководящая давно:
Даже чтобы плюнуть во врага,
Я не набираю в рот гавно.
Майор Медуза• 28 октября 2025
Ответ дляБожий одуванчик
Удалено администрацией...
Чего вы за мной гонитесь? посмотреть как я грущу)?
Хома з пастою• 28 октября 2025
Ответ дляБанка з медом
Тяжёлый случай. Но автор вас вылечит)
Вы считаете, если у человека иная система ценностей, отличная от вашей, это болезнь? Тяжелый случай, тут даже автор не поможет
Божий одуванчик• 28 октября 2025
Ответ дляМайор Медуза
Это вы отгавкиваетесь здесь и бежите за мной
Панна Кота• 28 октября 2025
Ответ дляМайор Медуза
Мне моя брезгливость дорога,
Мной руководящая давно:
Даже чтобы плюнуть во врага,
Я не набираю в рот гавно.
Мной руководящая давно:
Даже чтобы плюнуть во врага,
Я не набираю в рот гавно.
Удалено администрацией...
Майор Медуза• 28 октября 2025
Ответ дляБожий одуванчик
Я провожу время, и изначально вы вступили со мной в дискуссию, рассказывая , какая я грубиянка. А грубиянка, и причём очень дешёвая, вы, как оказалось.
Божий одуванчик• 28 октября 2025
Ответ дляМайор Медуза
Ну так это правда. Вы грубиянка и все остальное чем вас здесь назвали.
Панна Кота• 28 октября 2025
Ответ дляМайор Медуза
Вы в каком классе?
А вы с какого класса свое говно на советчицу приносите? троллик
Майор Медуза• 28 октября 2025
Ответ дляБожий одуванчик
Ой, так эта пятикласница ваш второй ак?) Боитесь что основной забанят?
Банка з медом• 28 октября 2025
Ответ дляХома з пастою
Вы не на научном форуме. Это и есть тяжелый случай. Попуститесь немного. Вам не то что автор, вам и настоящий психолог не поможет. Это всего лишь развлекательная площадка
Божий одуванчик• 28 октября 2025
Ответ дляМайор Медуза
😂 у вас еще и мания преследования? Или просто шиза?
Банка з медом• 28 октября 2025
Ответ дляБожий одуванчик
Удалено администрацией...
Отправила на вас. Наверное психолох вас научил оскорблять людей.
Майор Медуза• 28 октября 2025
Ответ дляПанна Кота
Какой Вы прекрасный пример, подтверждение автора, разный уровень развития нервной системы, воспитание, добавочный ресурс семьи....
Панна Кота• 28 октября 2025
Ответ дляМайор Медуза
Удалено администрацией...
Банка з медом• 28 октября 2025
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Вашому коментарю також є пояснення. Лише не нервуйте. Кращий захист - це напад. Особливо, в агресивній манері. Це наче супротивника виводить з ладу. Ось цим ви пробуєте зайнятися. Як і деякі жінки - авторки агресивних коментарів. За агресією навряд ховається щастя. Для прикладу, автор написала цілком нейтральне спостереження, в деяких аспектах правдиве. Чому ж їй «щасливі» пані пишуть нетолерантні коментарі? До речі, тут доволі багато тем, де жінки навмисно заходять в тему, щоб лишити негативні коментарі. Як думаєте, навіщо? Відповідей на це питання буде доволі багато, і всі вони будуть, мʼяко кажучи, непозитивні. Це хвиля соцмереж, хейту, неконтрольованої агресії, велика нива для досліджень. Але факт залишається фактом, саме на цьому форумі все більше злих коментарів. Це не повчання. Спостереження. Колись давно тут було більш екологічне спілкування. Зараз ні.
Вы слишком серьезно воспринимаете этот форум, желаю вам легкости в жизни, может и жить будет радостнее и психологи не понадобятся 🤷♀️
Вашу простынь не читала 😉
Божий одуванчик• 28 октября 2025
Ответ дляБанка з медом
Вы оскорбились ? Чем ?
Майор Медуза• 28 октября 2025
Ответ дляПанна Кота
Удалено администрацией...
Я ни разу не употребила подобные слова) кроме вас их никто не произносил) не путайтесь в собственных мыслях
Банка з медом• 28 октября 2025
Ответ дляМайор Медуза
Ну я не напрягаюсь, по жизни
А тут и не скажешь 🤣