Смайликівна• 29 октября в 11:09
Самий смачний ТОРТ?
!але, не "моя свекруха готує", а - покупний.
Напишіть свою думку + назву торта чи можливо фото та де продається.
Погнали)))
Лівий Локіть• 29 октября в 11:12
Мені подобається Наполеон Рошен і у них же Пташине молоко.
Помірно солодкі.
Тільки у Пташиного молока коробка зовсім не святкова.
Помірно солодкі.
Чучало яблуні• 29 октября в 11:13
Мені дуже сподобався торт вітання з Києва чи щось таке, з Ектором на коробці бкк.
Торт Ужгород люблю.
Малявка ще та• 29 октября в 11:19
Ответ дляЧучало яблуні
Торт Ужгород люблю.
Аналогічно. ) Вчора хотіла купити торт з Ектором, не знайшла.
А Ужгород один раз спробувала і закохалася
Козачка• 29 октября в 11:19
Ответ дляМалявка ще та
Три молока?
75В• 29 октября в 11:20
Раніше була серія тортів у Лучіано. З бельгійський шоколадом та іншими шнягами. Дуже цікаві були. Нажаль зараз лише лінійка домашніх залишилась.
Козачка• 29 октября в 11:21
Слушайте, ну у всех разные вкусы. Например у мужа любимый медовик и все мягенькие с бисквитных коржей. Я люблю типа Киевского чтоб хрустело, орешки, сгущенку.
Тану на сонці• 29 октября в 11:23
У мене на першому місці за всі роки зараз фісташковий еклер з пузатої хати , а шо за Ужгород? Він з безе і горіхами - пишуть , як Київський ?
Лівий Локіть• 29 октября в 11:24
Ответ дляКозачка
Так і є. Я Київський не люблю, він мені сухий.
Діти люблять Золотий ключик, для мене ж він надто солодкий :).
Замріяна• 29 октября в 11:24
Я мабуть не в тему, але напишу, бо ви своєю темою розворушили солодкі спогади.
В моєму дитинстві найсмачніші торти були Київський, Золотий ключик, Пражський там ще якісь. А сусідка на замовлення робила торт ’Айсберг’ там було бізе і купа масляного солодкого крему з кавою. Зараз я його б точно не їла, але в дитинстві він мені здавався чимось немовірно чарівним. Ця прекрасна біла кучка 😂 з ароматом кави... мммм... супер жирна цукрова бомба )))
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 29 октября в 11:25
я любитель классики медовик, наполеон, из покупных наверное Моцарт из Сильпо
Наполеон Бонапарт• 29 октября в 11:25
Ответ дляЛівий Локіть
когда то тут советовали, купила, мы его выкинули. как его можно любить
Ромашкинная• 29 октября в 11:30
В сільпо - моцарт, з рошену- київський. А з домашніх - естерхазі, і бісквіт з манго. Не купляю дуууже давно, роблю сама вдома, і всі рідні просять зробити саме естерхазі чи з манго.
Проработник• 29 октября в 11:31
Ответ дляЧучало яблуні
Торт Ужгород люблю.
А де купуєте торт Ужгород?
Леди Г• 29 октября в 11:36
Ответ дляРомашкинная
Домашні торти - це Топ.
Я на свята теж печу сама. На роботі чекають мій тортик.
Все питаю зарання• 29 октября в 11:36
Кондитерская в моем доме, эстерхазе просто язык можно проглотить, но дорогой зараза. И медовики у них просто супер. Как иду вечером домой с работы, прохожу мимо, запахи просто умереть можно. Беру себя в руки, говорю, пройди мимо, тряпка, уже в штаны не влезаешь.
Кашпо• 29 октября в 11:50
У всіх смаки різні. Я, наприклад, Естерхазі не люблю. Спартак, Наполеон - теж. Люблю з усякими ягідними прошарками, мусовими шарами. Хоча найулюбленіший - торт Ужгород
Ужгород• 29 октября в 12:05
Ответ дляКозачка
Я тоже фанат киевского
Замріяна• 29 октября в 12:13
Ответ дляУжгород
Я тоже фанат киевского
І я )) але є така компанія Лукас і в них є Кременчугський, він мені смачніше Київського.