Винник• 29 октября в 19:08
Чоловік прийшов з сауни з порваною вуздечкою , каже що впав.
Вагітна 8 тижнів . Вірити чи ні . Серце вірить , мозг ні.
Міряю від одиниці• 29 октября в 19:10
Ой, прям первый раз что-то подозрительное? Ну, честно. Будьте хоть с собой честной. Я не представляю, что вот так с бухты-барахты Я начала бы подозревать своего. Раньше глаза закрывали и сейчас закроете.
Коханозадовільна• 29 октября в 19:11
Впав з ерегованим членом? Хоч не робіть мінет йому, мало чи що там насмоктали
Самая СоветЧиваЯ• 29 октября в 19:11
Ответ дляКнягиня пітьми
Куди впав? Гіпс накладайте
куди, куди.... в ущелину впав... у сауні
але нечаянно
Можу брикнути• 29 октября в 19:12
Я взагалі то проти аборту сама, але в даному випадку б подумала над цим. У Вас ще є шанс не спаскудити своє життя.
долой_лама• 29 октября в 19:13
Ответ дляКнягиня пітьми
Куди впав? Гіпс накладайте
И замок 🔐 вешать
Коханозадовільна• 29 октября в 19:13
І не ші писав. Якщо уздечка між калиткою та анусом, то може й на член впав
долой_лама• 29 октября в 19:14
Ответ дляВідповів всім
Боляче мабуть🤡 присипкою треба
Перцовой
Самая СоветЧиваЯ• 29 октября в 19:14
Ответ дляОцененная
Такого ще на кідстафі не було
Була подібна,досі жалію, що не закинула в обрані)))) там автор писала, що ’мужи изменил нечаянно’, далі вияснилось, що то не муж, а майже сожитель, а поки що ’парень’
Самая СоветЧиваЯ• 29 октября в 19:15
Ответ длядолой_лама
И замок 🔐 вешать
а краще - на замку повісити їздаку, що так запрягав, аж вуздечка порвалась
Зліпок ступні• 29 октября в 19:16
Ответ дляМожу брикнути
А дитина при чому, що тато ідіот?
Несу пургу• 29 октября в 19:16
Так и было. Подскользнулся, а в чьем то открытом рту зубы острые. Бывает
Самая СоветЧиваЯ• 29 октября в 19:17
Ответ дляМіні-бікіні
На повію
чесно, автору
за тему))) Аж теплом повіяло, Порадниця на хвилинку стала колишньою
Можу брикнути• 29 октября в 19:17
Ответ дляЗліпок ступні
А дитина при чому, що тато ідіот?
Не при чому звісно. Але коли обирають між мамою і дитиною, то життя мами у пріоритеті.