Доброго дня, викликали овуляцію 18 жовтня... І купила тест з Аврори ,як думаєте можна здавати ХГЧ? Затримка 1 листопада якщо 28 днів цикл(але коливається в мене до 50) Чи чекати яркої? Мені кололи тригер Овітрель і тест був полосатий від нього 10 днів назад... А тут прям фантом таке вперше що тінь) як думаєте це воно?
Результат:
вже голосів:
42 (89.36%)
Ні
5 (10.64%)
Так
Настя -b349• 30 октября в 20:20
Ответ дляКаріна123
Пішла кров здала) чекаю десь в 18.00 результати
Як ваші справи ?
Новорічна пальма• 31 октября в 11:24
Ответ дляКаріна123
Я не знаю
Здайте ще завтра, подивіться динаміку
Ответ дляНоворічна пальма
Здайте ще завтра, подивіться динаміку
Я завтра піду...я думаю все таки вагітна бо живіт тягне добре, і сьогодні ярче стала полоса на тесті... Бо укол виходить.... Пише 7-12 днів виходить з оргнізма і якби був залишок то 1-5 мол був би, а не 15) і вже 13 дпо був тобто, 15 ніяк)
дама_из_декрета• 31 октября в 17:40
Сдадите ХГЧ еще раз и всё будет понятно. Но похоже, что все таки беременность есть.
Файно Замало• 01 ноября в 20:37
У мене теж з аврори такий був, я думала призрак, два теста робила, Але так нічого немає. Купіть в аптеці нормальний тест, в цей 19 грн не інформативний
Файно Замало• 01 ноября в 21:08
Ответ дляКаріна123
Я просто робила за 3 дні до затримки) сьогодні перший день затримки)
Вітаю вас. Все буде добре.