Найщасливіша• 29 октября в 23:53

Я не хочу жити в інстаграмі. Чи є зараз бізнес без соцмереж?

Є діючий бізнес, продажі та власне виробництво продукції. Останній рік ситуація така собі, хотілося б більшого, але розумію, що треба бути вдячними й за те, що є. Конкуренти рвуть п´яту точку та валять контент в інсті, тіктоці, наймають блогерів для реклами, змушують персонал постійно записувати та викладати якісь дурні сторізи.
Я не люблю соцмережі, не веду свої, та в цілому не хочу влазити в це все. Вважаю, що краще надати більшу знижку гуртовим клієнтам та посередникам, щоб стимулювати продажі, аніж платити контент-мейкерам та тероризувати персонал постійними дурнуватими відосиками. В мене є інтернет-магазин, його профіль в інсті, ми викладаємо фотки, відео, якщо є новинки або якісь акції. Але в мене немає 10 сторіз за день та 5 рілсів. Немає блогерів, які за гроші хвалять продукцію. І я не хочу, щоб вони були. Мене це все дратує. Але може я неправа та заради розвитку бізнесу треба "полюбити" всю цю фігню?
Дівчина Гілмор• 29 октября в 23:55
Ринок
Маю рацію• 29 октября в 23:55
Без маркетинга и рекламы далеко не уедешь, не будет продаж
Стрекоза любви• 29 октября в 23:55
Заради розвитку бізнесу інвестуйте в СММ, подивіться конверсію.
автор Найщасливіша • 29 октября в 23:59
Ответ дляСтрекоза любви
Десь рік тому я декілька місяців співпрацювала з СММ агенцією. Молоді дівчата, які дуже багато балакають, багато пропонують, багато коштують, але реальної користі та збільшення продажів я не побачила від них. Вони хапалися за голову, що й інтер´єр в нас не трендовий в офісі, й пакування товару застаріле, немає крафтових пакетиків, брендових коробочок і т. д. І треба рілси, сторізи, активності... Ну добре, замовили коробочки. Провели декілька конкурсів... Ще там щось робили згідно їх контент - плана. Грошей більше в кишені в мене від них не стало
Наизнанку• 30 октября в 00:02
Ответ дляМаю рацію
Читала как то - одна косм компания проаназировала откуда идет клиентура и выяснилось что меньше всегт с интернета
По итогу они закупили бигборды.
Тк они больше запоминаються .
Я лично ничего с Пинтереста сделать не могла пока не распечатала на принтере фото вещи и не повесила на стену.

Есть понятие потери цели при переходе в другое помещение (это как то научно называется, но я не помню) .
Люди теряются от перенасыщености информаций.
Надо в офлайн выходить, интернет скисает.
И да, у меня куча антибаннеров везде. Я не вижу ту рекламу, а если влогер лялякает - перехду на другкю вкладку.
Забрызжу ядом• 30 октября в 00:04
Не хочете займатись самі - делегуйте.
Але не ’дівчаткам’, а норм маркетологам з досвідом, які проведуть маркетинговий аналіз, визначать ЦА і стратегію - можливо, ніякі коробочки не потрібні, і краще спрацюють не соцмережі, а щось інше
автор Найщасливіша • 30 октября в 00:04
Ответ дляНаизнанку
По итогу они закупили бигборды.
Тк они больше запоминаються .

Я взагалі не розумію, що мені повинна дати ота балаканина в сторізах? Ситуативний продаж на 300 гривень наложкою, за який моїм менеджерам всі мізки винесуть?
Люблю ХОЛОСТЯКА• 30 октября в 00:04
Ответ дляНайщасливіша
Так что вас беспокоит? Если ваши продажи стабильны, то зачем вам это всё? Не отстать от конкурентов?
автор Найщасливіша • 30 октября в 00:06
Ответ дляЗабрызжу ядом
Не хочете займатись самі - делегуйте.
Та це норм агенція була, досить відома, я не на ОЛХі їх знайшла, їх радили декілька знайомих, які також займаються онлайн-продажами
Люблю ХОЛОСТЯКА• 30 октября в 00:06
Ответ дляНайщасливіша
Это больше про «личный бренд». То есть ваше лицо продает. Живой человек снимает живые сториз, покупают у людей. Это располагает аудиторию. Но опять же, повторюсь, если у вас есть налаженная клиентская база и возможности её расширения вне соц сетей, не гонитесь за трендами
Наизнанку• 30 октября в 00:07
Ответ дляНайщасливіша
У меня ребенок так четкр все это скипает. Сразу свайп. У рекламы в инсте и титоке нет шансов. На ютубе у него грин туб - приложка отсекающая всю рекламу подчистую.

Мемами можете попробовпть. Я подписана в инсте на европ компанию одежлы - они сперва ставят мем или что то забавное, а потом в том же посте фото одежды на моделях. Красивые вещи и фото у них, но видать клиентам уже красота не заходит
Забрызжу ядом• 30 октября в 00:07
Ответ дляНайщасливіша
А що у вас за товар?
Телепузик• 30 октября в 00:07
Нужно приспосабливаться к времени, в котором вы живете. Без этого никак, увы.
автор Найщасливіша • 30 октября в 00:10
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Мого обличчя взагалі мої клієнти не знають, дівчата які в мене працюють - також не інста-діви, а звичайні люди, вони також не в захваті від потреби щоранку пилити сторізи ’пані та панове, новий робочий день, ось ми п´ємо каву, ось ми обробляємо замовлення, а ось в нас прибиральниця прийшла’
Люди працюють з оптом, відповідають на дзвінки, консультують. Тобто своє діло роблять і продажі є.
автор Найщасливіша • 30 октября в 00:12
Ответ дляЗабрызжу ядом
А що у вас за товар?
Обладнання, побутова хімія, косметичні засоби.
автор Найщасливіша • 30 октября в 00:13
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Так, не відстати. Не загубитися. Бо я бачу це агресивне просування і мене воно бентежить
Забрызжу ядом• 30 октября в 00:14
Ответ дляНайщасливіша
Якщо власне виробництво - краще вкладайтесь в пробніки до вже наявних замовлень.
Бойцовская• 30 октября в 00:14
Социальные сети - это один из видов маркетинга, один из. Проанализировав свою ца, вы можете решить, что вам не нужно продвижение в соц сетях, и продвигаться успешно другими способами.
Наизнанку• 30 октября в 00:15
Ответ дляНайщасливіша
А почему с торг сетями не договориться?
Скучно в магазах - все одно и тоже.
Я раньше в магазины ходила с удовольсьтвием - теперь лишний раз не зайду - все одно и тоже. Скучно
Наизнанку• 30 октября в 00:16
Автор, там тд Бурда Украина вроде сайт раскручивает по рассылке пробников и отзывах..
ЖующаЯКонфету• 30 октября в 00:17
Розетка, каста, комфи, стилус, вайкики, фокстрот разве это все делают?
Розбещена цяточка• 30 октября в 00:17
жодного разу не купувала в інсті, взагалі не вважаю це чимось важливим, нуль довіри до ринку там.
Довіряю сайтам перевіреним, розетка - пром - епіцентр
ЖующаЯКонфету• 30 октября в 00:18
Мейк ап, олх тоже раскрутили свои площадки без инсты
автор Найщасливіша • 30 октября в 00:18
Ответ дляНаизнанку
А почему с торг сетями не договориться?
Скучно в магазах - все одно и тоже.
Невигідно. В нас є партнери, по всій країні, вони мають нашу продукцію в асортименті. А співпраця з гігантами - це кабала, бо всі працюють з відтермінуванням платежу (спочатку дай товар, а через півроку отримай за нього гроші), та ще й знижку хочуть таку, що я буду в нуль відвантажувати. У мирний час я б може й погодилася спробувати, а зараз, про яку заморозку грошей на півроку може йти мова? Я не можу собі це дозволити
автор Найщасливіша • 30 октября в 00:20
Ответ дляЖующаЯКонфету
Вони беруть присутністю. Комфі не треба інста, бо вони в кожному ТЦ сидять) але їхня реклама лізе звідусіль іншими шляхами. Банери, попапи та інша візуалка
ЖующаЯКонфету• 30 октября в 00:21
Ответ дляНайщасливіша
Мейк ап, Каста 🤷🏻‍♀️
Мона Лиза• 30 октября в 00:24
Ніколи не купую за рекомендацією блогерів, всі розуміють що то реклама і вони не користуються цим продуктом і відгук відповідно необ´єктивний.
автор Найщасливіша • 30 октября в 00:26
Ответ дляЖующаЯКонфету
Мейк ап, Каста 🤷🏻‍♀️
Це також геть інший рівень. В нас ніколи не було мети робити щось таке масштабне. Мені достатньо мати налагоджені канали збуту та регулярні закупки від представників та партнерів. Мені навіть роздрібні продажі не дуже цікаві, бо грошей з них у порівнянні з оптом - мізер, а геморою - по максимуму
Сірничок• 30 октября в 00:26
Сайт разрабатывала б, чтоб на первой странице в гугле если искать. Как вариант, или это устарело?
автор Найщасливіша • 30 октября в 00:28
Ответ дляСірничок
В нас є сайт. І якщо гуглити саме нашу продукцію - то ми на першій сторінці, разом з представниками. Якщо ж гуглити групу товару - то вилізти на першу сторінку це дуже, дуже дорого. І взагалі малореально, бо дуже велика конкуренція