Найщасливіша• 29 октября 2025
Я не хочу жити в інстаграмі. Чи є зараз бізнес без соцмереж?
Є діючий бізнес, продажі та власне виробництво продукції. Останній рік ситуація така собі, хотілося б більшого, але розумію, що треба бути вдячними й за те, що є. Конкуренти рвуть п´яту точку та валять контент в інсті, тіктоці, наймають блогерів для реклами, змушують персонал постійно записувати та викладати якісь дурні сторізи.
Я не люблю соцмережі, не веду свої, та в цілому не хочу влазити в це все. Вважаю, що краще надати більшу знижку гуртовим клієнтам та посередникам, щоб стимулювати продажі, аніж платити контент-мейкерам та тероризувати персонал постійними дурнуватими відосиками. В мене є інтернет-магазин, його профіль в інсті, ми викладаємо фотки, відео, якщо є новинки або якісь акції. Але в мене немає 10 сторіз за день та 5 рілсів. Немає блогерів, які за гроші хвалять продукцію. І я не хочу, щоб вони були. Мене це все дратує. Але може я неправа та заради розвитку бізнесу треба "полюбити" всю цю фігню?
ХикориДикори• 30 октября 2025
Я б провела опитування на роботі чи цікавить когось балаканина в сторізах, як знайдеться охочий, я б додала їй зп за цей напрямок (скажімо 5 тис до зп) і нехай у вільний час закидує ці відосіки.
Ну звісно оплатила б курси по смм їй, але це вийде дешевше ніж ті чужі дівчата, які нічого в Вашій продукції не петрають.
Я коли дивлюсь, що сторінки беруть сммника розпіареного і платять купу бабла в непонятках.
П.с. увагу на обгортки та пакети не звертаю при покупці і воно для мене лишнє)))
Україна наше все• 30 октября 2025
Ответ дляНайщасливіша
Я взагалі не розумію, що мені повинна дати ота балаканина в сторізах? Ситуативний продаж на 300 гривень наложкою, за який моїм менеджерам всі мізки винесуть?
автор, соцмережі - це можливість збільшити продажі, дохід і тд. Але це не викласти 5 сторіс і 3 рілси протягом дня і задовбати свою аудиторію беззмістовним контентом.
Тут має бути стратегія просування, і цьому взагалі то вчаться. Але якщо вас влаштовує ваш рівень продажу і доходів, або якщо ви знаєте інші шляхи (ті ж знижки і тд), то можна і не витрачати час і зусилля на соцмережі.
Можу сказати за себе - я психолог, психотерапевт, у мене немає часу на соцмережі, і я можу собі це дозволити, бо маю стабільну практику, немає нестачі в клієнтах.
Але...коли я хочу провести группову роботу, то без соцмереж і просування курса ніяк. Серед моїх колег є ті, хто ведуть соцмережі професійно, не всі ці безглузді ’З добрим ранком’ і ’п´ю кавусю’)) Так зараз у них такий потік клієнтів, який вони вже не можуть опрацювати самостійно і тому відкривають онлайн-центри, наймають психологів, які не ведуть соцмережі) і отримують свій відсоток з їхньої роботи.
Ось і вся логіка і потреба в соцмережах)
Папина дочка• 30 октября 2025
Ответ дляНайщасливіша
Так, не відстати. Не загубитися. Бо я бачу це агресивне просування і мене воно бентежить
Если продажи есть, продолжайте в том же духе, на вас динозавров пока хватает, таких как я например, не подписана ни на одного блогера с рекламой, пара полезных каналов и те на Ютубе, а в инсте подписана на городской канал и все, поэтому ничего там не покупаю, покупать предпочитаю на сайтах, посмотреть, сравнить, отзывы почитать, потом выбрать, а не то что какая-то там девочка впаривает и таких много еще, даже среди молодежи далеко не все покупают в инсте.
Ответ дляНайщасливіша
Бо продажі падають. І причина цьому війна та вихід на ринок нових гравців, конкурентів, які мають дуже агресивну політику в соцмережах. Мої представники та гуртові клієнти майже відразу взяли всіх цих модних новачків в продаж. А якщо взяли їх товар -то взяли менше в мене.
Ну ось, вони беруть у них, тому що вони зараз на слуху і очікуються що люди будуть брати їх продукцію. Це впізнаваність бренду.
У вас є 2 варіанта. Чекати що їх продукція покупцям не сподобаеться і ваши клієнти повернуться до вас або потім шукати як вже вам підвищити впізнаваність вашего бренду.
Найщасливіша
• 31 октября 2025
Ответ дляОксанаК.
А Google Analytics встановлен на сайті?
Ви можете подивитися статистику, трафик, скільки кинуто корзин і таке інше?
Не знаю, не цікавилась. А навіщо мені ця інформація?