Ms. Откровенность• 30 октября 2025
Ви використовуєте дідівські методи лікування?
Типу ліпеник з картоплі прогріть бронхи, парить ноги, дихати над каструлею з содою?
Аристократка-тунеядка• 30 октября 2025
Калину малину пью литрами. Содой горло полощу
Нормальный метод
Викликаю на дебати• 30 октября 2025
Ответ дляМаю декілька думок
В 21 веке простуду вообщем никак не лечим. Ноль затрат
Пить, есть, спать и гулять.
Я так догулялась до воспаления слухового нерва, уже 60 % слуха потеряла. Про насморк с мая уже молчу.
Благоуханочка• 30 октября 2025
Меня в детстве этими дедовскими методами долечивали до воспаления легких регулярно и потом все равно были антибиотики. Зато эти экзекуции в виды дышания над картошкой, компрессов с медом или закапывания в нос облепихового масла я помню до сих пор.
В моїй хаті моя правда• 30 октября 2025
Ответ дляMs. Откровенность
Я от зараз сиджу над кострулею з содою. Поможе чи ні, але коструля вивариться добре я вже бачу)
Мені колега на роботі у віці жінка порадила. Каже все життя так лікуємся всі, коли кашель непродуктивний і душащий
А ще лице ваше добре очищеться, пори відкриються)
Анонимарик• 30 октября 2025
Меня лечили вареньям малиновым и смородиновым, от кашля смесь гремучую зелёный орех молодой на мясорубку с медом, и пол таблетки амидопирина. Ну ещё было после горки зимой ноги парили.
Анонимарик• 30 октября 2025
Ответ дляMs. Откровенность
Так вы его загоните паром дальше в бронхит, я детям не делаю ингаляции пока врач не прослушает, в кашлях не рискую.
ЧупакабраЗеБест• 30 октября 2025
Ответ дляАристократка-тунеядка
Нормальный метод
охренеть у вас здоровья, я начала пить калину. так на третеь утро упала в обморок прямо у себя на кухне. она оказівается давление роняет. гипотоник нельзя.
В моїй хаті моя правда• 30 октября 2025
Ответ дляВидна міленіалка
Від ячменю на оці допомагає червона нитка вісмірка на пальцях. Не знаю ю як)
А я знаю що дуля в око допомагає від ячменю)
Анютины ласки• 30 октября 2025
Ответ дляMs. Откровенность
Горло полоскати сода+сіль
Цн коли ангіна, при пристуді це шкідливо, і треба ромашка/шалфей
Пофакту 90% болячок можна лікувати такими методами, бо вони і без лікування за тиждень проходять, і лікування тут просто полекшення симтомів
В моїй хаті моя правда• 30 октября 2025
А я знаю шикарний спосіб зупинити гикавку, яка не проходить. Потрібно на стіл поставити чашку або стакан з водою, та нагнутися і випити воду без рук. Можна сказати : Гика, гика, нападь на корову на жидівку чорноброву! Але головне, потрібно воду без рук випити)
Деліка Преціоза• 30 октября 2025
Ні. Дихання над каструлею може бути дуже небезпечним ,якщо у людини серцево-судинні захворювання .В здорової людини може бути опік дихальних шляхів .Щодо парити ноги- це абсолютно протипоказано при гінекологічних захворюваннях, при варикозі, при підвищеному тиску. Єдиний дідівський засіб від кашлю та застуди, що я застосовувала-це компрес з капустяного листя та меду дітям, коли вони були маленькі.Але це було за порадою педіатра
Аристократка-тунеядка• 30 октября 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Да. Да, опасно. Но мне она не сбивает ничего. Только беременным, конечно нельзя калину
наКоблучках• 30 октября 2025
Ответ дляСанта Барбара
Фу, ви ще молоко з медом і содою забули
А клізма молоко з часником від гостриків)))
Санта Барбара• 30 октября 2025
Ответ длянаКоблучках
Це ви зараз... Серьозно?
Каральна медицина якась, чесне слово...
наКоблучках• 30 октября 2025
Ответ дляСанта Барбара
Це ви зараз... Серьозно?
Каральна медицина якась, чесне слово...
Інквізиція відпочиває: наприклад
мені років 10 було, то гланди видаляли із знеболенням, в аденоїди по живому. Зараз мені вже 50, в я досі чую у вухах той хрест і цепенію від жахливого болю.
Ms. Откровенность
• 31 октября 2025
Ответ длянаКоблучках
Інквізиція відпочиває: наприклад
Всі ми через це пройшли з аденоїдами. Прив´язували до стільця. Один операційний день в тиждень, нас дітей 20 по черзі. Всі кричать. Підлога і халати медперсоналу вже залиті кров´ю. Терпкий запах крові в коридорі стоїть, по якому медсестра затягує по одному плачучих дітей.