сою не люблю• 31 октября в 08:14
Измельчитель отходов
У кого на кухне есть такая штука , подскажите, пожалуйста, вы им только органику измельчаете или можно и что-то другое , к примеру, бумажные салфетки, про бки от вина и тд, что -то не твердое
Силиконочка• 31 октября в 08:15
Только органику! И то не всю. Косточки от фруктов - нет, кочаны от кукурузы тоже нельзя. Салфетки и прочее не бросаю туда
Видна міленіалка• 31 октября в 08:18
Зависит от мощности. У меня перемалывает куриные кости, рыбные хребты плавники. Бумажные изделия только те, которые расползаются от воды.
У детей модель проще, кости уже не жрет.
Мрії у вирії• 31 октября в 08:20
Ответ дляСиликоночка
Кочаны как раз нужно, кости куриные, шкурки от арбуза, это слова мастера
Жінка з перцем• 31 октября в 08:26
Мене колись обісрунькали тут за те, що я капусту з тарілки борщу не доїдаю і викидаю в туалет.
Жах, не можна, вишо і т.д.
Неваляшкина• 31 октября в 08:29
Ответ дляВидна міленіалка
Совершенно верно, зависит от мощности. У меня, так же, прекрасно перемалывает кости, а с бумагой не экспериментировала, так как использую его только для органики.
сою не люблю
• 31 октября в 08:41
Ответ дляВидна міленіалка
А какая у вас ?
сою не люблю
• 31 октября в 08:43
Ответ дляЖінка з перцем
Жах, не можна, вишо і т.д.
Ну, в туалет й не можна, а подрібнювач створений для подрібнення відходів
сою не люблю
• 31 октября в 08:45
Ответ дляPrervana
И да, вопрос некорректный, так как органика - это салфетки и пробки в том числе
Имела в виду то, что можно есть, согласна , некорректно
Жінка з перцем• 31 октября в 08:47
Ответ длясою не люблю
І трубам хана
Водійка хімарса• 31 октября в 09:47
Я кидаю тільки те що гниє і тече, тобто м´яку органіку. Курячі кістки і фруктові викидаю в відро, просто тому що вважаю що це продовжить термін мого диспоузера, хоча він доволі потужний. Паперові серветки намагаємось не кидати в нього, може іноді щось і потрапить, але це виключення з правил. Завдяки йому ми викидаємо тільки сухе сміття і не кожний день. Це зручно.
Водійка хімарса• 31 октября в 09:52
Ответ дляЖінка з перцем
Жах, не можна, вишо і т.д.
Все вам правильно написали. Бо ваша капуста разом з іншим сміттям, наприклад волоссям, попадання якого не уникнути в каналізацію, робить сміттєвий засор. І ви ж повинні розуміти що не тільки ваша капуста там попадає в той сміттєвий пиріг. Там і памперси з прокладками і тампонами, і вушні палички, і тряпки, і сірники. Безвідповідальних людей повно. А потім аварії і купа лайна плаває на першому поверсі. Люди взагалі дивні створіння і не хочуть підключати логіку.
Жінка з перцем• 31 октября в 13:57
Ответ дляВодійка хімарса
Справа в тім, що моя подрібнена капуста з натертим буряком, тоньша за ..., ну ви зрозуміли
Водійка хімарса• 31 октября в 17:03
Ответ дляЖінка з перцем
Справа не в тому яка фракція продуктів, а в тому що їм там не місце. Унітаз це не сміттєве відро.