Сиамская сороконожка• 31 октября в 08:59

Сир кисломолочний в магазині Молоко від Фермера

Що скажете ? Хороший / якісний ? чи не вартий уваги?
не хочу купувати на руках, не довіряю.
а от магазинні варіанти розглянула б.
дайте пораду, який сир дійсно хороший і коштує своїх грошей.

дякуюююю
Нервогенератор• 31 октября в 09:03
Там не купувала, у них всі продукти дорогі.
З кисломолочних найбільш схожий мені на домашній Кагма.
Продається у Новусі, але не у кожному. І треба, щоб свіжий був, у нього термін зберігання менше тижня.
Безпринципова• 31 октября в 09:04
Беру український безлактозний.
Зараз на нього знижка в атб
Тримбулька• 31 октября в 09:30
В этих магазинах хоть что то фермерское, есть только в названии. А так, что колбасы, что выпечка, а молочка вообще- всё херня хернёй. Это не их собственная продукция, это всё товары разных поставщиков с сомнительной репутацией.