Mrs.Sexuality• 31 октября в 12:58
Оо, отопление включили походу, течет по трубам)
freedom_2015• 31 октября в 13:06
в мене на жаль сьогодні ((( на вулиці спека в квартирі духота і відкриті вікна не рятують.Ну і потоп у сусідів почався одразу ...
Чумачечая_• 31 октября в 13:07
У меня нет. Сегодня посчитала этот месяц. На 4 тыс електроенергии. Обогреватель и кондиционеры.
Скляна миша• 31 октября в 13:12
У нас вчера ’включили’ , температура в квартире не поменялась , а сами батареи на пару градусов теплее чем были до ’ включения ’.
ЗабежАЛОЧКА• 31 октября в 13:30
Включили, наконец-то. Так задолбалась в сто одежек одеваться и спать под тремя одеялами. В квартире 13-14 градусов было
ГейСюда• 31 октября в 13:36
Ответ дляСкляна миша
Оо, це у нас так завжди, типу включають, але батареї ледве тепленькі.
І це не ну нас саме проблема, у всьому будинку так. Я скоро в шубі буду спати
ГейСюда• 31 октября в 13:38
Доречі, бачила сьогодні відео, що нібито вже планують графіки по газу..!! Карл..по газу! Спеціалісти кажуть, що з газом так не працює, як зі світлом. Його небезпечно туди сюди вмикати..
Фрикаделька• 31 октября в 13:55
Кожен рік одне і теж саме : ’чому не включають опалення?’
Як же задовбало це все
ГейСюда• 31 октября в 14:09
Ответ дляФрикаделька
Як же задовбало це все
Вам жарко? тоді я посміюся літом
Mrs.Sexuality
• 31 октября в 14:18
Ответ дляfreedom_2015
Простите, какая жара на улице? Вы в какой стране?
Mrs.Sexuality
• 31 октября в 14:18
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Сейчас полегче? Разделись ?
Mrs.Sexuality
• 31 октября в 14:19
Ответ дляMs. Анонимная
А Вы уверены, что ПО ХОДУ течет! А вдруг ПРОТИВ ХОДА?!
Все вероятно
ЗабежАЛОЧКА• 31 октября в 14:55
Ответ дляMrs.Sexuality
Сейчас полегче? Разделись ?
Да, уже около 18 градусов. Еще пару дней и думаю, что еще теплей будет
А я кумедна• 31 октября в 15:14
У нас вчора включили. Оболонь.
Зразу у кімнатах тепліше стало, бо коли дощ був та щей світло виключили, вода гаряча теж холодна стає.
Хоча і на вулиці трохи потеплішало, немає такого колючого вітру. Бо в нас останній поверх, щей біля води, зразу відчувається зміна температури та особливо коли вітри починаються.
А собі зробила подушечки з кісточками черешні, нагріваю їх у мікрохвильовці, так гріюсь додатково, бо мерзлячка я.
Навіть коли спати лягаю, вистачає надовго тепла під ковдрою.
Фрикаделька• 31 октября в 15:43
Ответ дляГейСюда
Вам жарко? тоді я посміюся літом
Це істерична реакція, дякую що запитали у мене)
freedom_2015• 31 октября в 18:17
Ответ дляMrs.Sexuality
В Україні ,сонячний день +15
Скляна миша• 31 октября в 20:05
Ответ дляГейСюда
А я с утра снова включала кондер что бы прогреть квартиру . В итоге за ’отопление ’ прийдется платить и за электрику (