Путающаяся• 31 октября 2025

Одяг в дорогий бар, взуття

Дівчата,запросмли мене в бар,дорогий,що одягти,я давно ніде не була,там дрес код,все дорого багато.
Одягну чорне плаття,коротке в обтяжку,а от що взути?
Поїду на таксі,що зараз взагалі носять?
Goku5927• 31 октября 2025
Ответ дляКопирайторша
В какие нельзя?
Авторка вище вказала, що це бар ’Храм’ біля м. Палац спорту в Києві. Пафос ні про що, якщо чесно
Голова колгоспу• 31 октября 2025
Там и вечерные платья всякие блестящие уместны, обувь - туфли, на каблах
Кстати туда в кроссовках пускают тоже, это в сеинт не пускают, но мужчина был из нашей компании в кроссовках белых, не было вопросов к нему
Лівий Локіть• 31 октября 2025
Ответ дляБаба Йога
Открою секрет и в ресторан в дорогой можно в джинсах и кроссах
Я нещодавно була в театрі, дуже багато в джинсах було і в спортивному. Хоча шкода, що театральний дрес-код іде в забуття.
А по темі, згадала як років 5 тому мене запросили в ресторан, теж давно ніде не була, вдягла підбори, сукню, прикраси - відчула себе білою вороною, бо більшість дівчат були на комфорті. Зараз помічаю, що знову дівчата прагнуть нарядніше вдягатися, але все одно це не 2012 рік)
вре_Динка• 31 октября 2025
шось новеньке, в бар дресс-код)
Десь так, але...• 31 октября 2025
Ответ дляПутающаяся
Там дрес код, багатьох не пускають
а можно адрес бара пожалуйста? а то лопну от любопытства, что это за бар такой, в который вечерние платья нужны и смокинги.
мы сегодня в греческий ресторан собрались, может мне тоже хитон нужно срАчно искать и сандали с золотыми пряжками, а мужу тогу и хламиду?
автор Путающаяся • 31 октября 2025
Ответ дляДесь так, але...
Шота Руставеллі 11
Десь так, але...• 31 октября 2025
Ответ дляПутающаяся
Шота Руставеллі 11
Спасибо. Я ненароком подумала, что на месте Вареничной сделали заведение. Чи й не храм
Десь так, але...• 31 октября 2025
Ответ дляПутающаяся
Там дрес код, багатьох не пускають
Там же сегодня другой дресс код

Dress code — Holly Dressed.
Прийди святим — або стань тим, кому поклоняються.
автор Путающаяся • 31 октября 2025
Ответ дляДесь так, але...
Там же сегодня другой дресс код

Dress code — Holly Dressed.
Це що щначить, розшифруйте будь ласка.
Що на себе одягти
Десь так, але...• 31 октября 2025
Ответ дляПутающаяся
Це що щначить, розшифруйте будь ласка.
Що на себе одягти
Я не их креативный директор, чтобы расшифровывать.
Просто зашла из поиска на их страничку в ФБ.
Они такое ’крутые и раскрученные’, что даже сайта своего с меню нет.
Жлоб-бар на понтах какой-то.
автор Путающаяся • 31 октября 2025
Ответ дляДесь так, але...
Жлоб-бар на понтах какой-то.
Можливо,я там ніколи не була
Десь так, але...• 31 октября 2025
Ответ дляПутающаяся
Можливо,я там ніколи не була
Меню полноценного так и не нашла.
и Фурикаки насторожили

Зайшли ви перекусити чи піддатися гріху ненаситності — ця страва знає, як спокусити.

Torikatsu Chicken — хрумка курка з кімчі, пухким рисом та фурікаке. Азійський соус пробуджує рецептори, а текстури змушують крикнути Hallelujah!
Для гучних грішників або таємних вечерь на двох — буде однаково смачно.
Намазюкана нішою• 31 октября 2025
до короткого плаття підходять високі чоботи типу ботфортів. або важкі масивні черевики типу Мартенс.