Путающаяся• 31 октября 2025
Одяг в дорогий бар, взуття
Дівчата,запросмли мене в бар,дорогий,що одягти,я давно ніде не була,там дрес код,все дорого багато.
Одягну чорне плаття,коротке в обтяжку,а от що взути?
Поїду на таксі,що зараз взагалі носять?
Голова колгоспу• 31 октября 2025
Там и вечерные платья всякие блестящие уместны, обувь - туфли, на каблах
Кстати туда в кроссовках пускают тоже, это в сеинт не пускают, но мужчина был из нашей компании в кроссовках белых, не было вопросов к нему
Лівий Локіть• 31 октября 2025
Ответ дляБаба Йога
Открою секрет и в ресторан в дорогой можно в джинсах и кроссах
Я нещодавно була в театрі, дуже багато в джинсах було і в спортивному. Хоча шкода, що театральний дрес-код іде в забуття.
А по темі, згадала як років 5 тому мене запросили в ресторан, теж давно ніде не була, вдягла підбори, сукню, прикраси - відчула себе білою вороною, бо більшість дівчат були на комфорті. Зараз помічаю, що знову дівчата прагнуть нарядніше вдягатися, але все одно це не 2012 рік)
Десь так, але...• 31 октября 2025
Ответ дляПутающаяся
Там дрес код, багатьох не пускають
а можно адрес бара пожалуйста? а то лопну от любопытства, что это за бар такой, в который вечерние платья нужны и смокинги.
мы сегодня в греческий ресторан собрались, может мне тоже хитон нужно срАчно искать и сандали с золотыми пряжками, а мужу тогу и хламиду?
Путающаяся
• 31 октября 2025
Ответ дляДесь так, але...
Шота Руставеллі 11
Десь так, але...• 31 октября 2025
Ответ дляПутающаяся
Шота Руставеллі 11
Спасибо. Я ненароком подумала, что на месте Вареничной сделали заведение. Чи й не храм
Десь так, але...• 31 октября 2025
Ответ дляПутающаяся
Там дрес код, багатьох не пускають
Там же сегодня другой дресс код
Dress code — Holly Dressed.
Прийди святим — або стань тим, кому поклоняються.
Dress code — Holly Dressed.
Путающаяся
• 31 октября 2025
Ответ дляДесь так, але...
Там же сегодня другой дресс код
Dress code — Holly Dressed.
Це що щначить, розшифруйте будь ласка.
Що на себе одягти
Десь так, але...• 31 октября 2025
Ответ дляПутающаяся
Це що щначить, розшифруйте будь ласка.
Що на себе одягти
Я не их креативный директор, чтобы расшифровывать.
Просто зашла из поиска на их страничку в ФБ.
Они такое ’крутые и раскрученные’, что даже сайта своего с меню нет.
Жлоб-бар на понтах какой-то.
Путающаяся
• 31 октября 2025
Ответ дляДесь так, але...
Жлоб-бар на понтах какой-то.
Можливо,я там ніколи не була
Десь так, але...• 31 октября 2025
Ответ дляПутающаяся
Можливо,я там ніколи не була
Меню полноценного так и не нашла.
и Фурикаки насторожили
Зайшли ви перекусити чи піддатися гріху ненаситності — ця страва знає, як спокусити.
Torikatsu Chicken — хрумка курка з кімчі, пухким рисом та фурікаке. Азійський соус пробуджує рецептори, а текстури змушують крикнути Hallelujah!
Для гучних грішників або таємних вечерь на двох — буде однаково смачно.
и Фурикаки насторожили
Намазюкана нішою• 31 октября 2025
до короткого плаття підходять високі чоботи типу ботфортів. або важкі масивні черевики типу Мартенс.