Дикая Роза• 31 октября 2025
У знайомої син у війську і вона критикує людей
В неї троє синів і чоловік 50 років, всі вдома, син виявив самостійне бажання піти захищати країну
Тепер вона рахує чужі кошти, висловлюється негативно коли хтось купує дорогі речі
Виставила нещодавно пост, що бідні хлопці з вимогами жінок до чоловіків не буде життя нікому, люди піднімають оплати ЗСУ на квартири, бо вважають їх неадекватними і взагалі всі повинні навпаки робити знижки військовим на все і бути людьми, а жінки я так зрозуміла взагалі за безкоштовно голубити військових
Ну таке вже
Дві реальності ніколи не зрозуміють один одного
Ну таке вже
Дикая Роза
• 31 октября 2025
Я знаю, що в країні є багаті люди і я радію за те що хтось купує собі автівки, будинки, квартири.
І сама придбала авто, знаю що когось дратую цим, але моє життя і все одно, хай дратуються далі
Люди як жили так жити і будуть
і знижки військовим не врятували окуповані території
Люди як жили так жити і будуть
МастерЮля• 31 октября 2025
Ответ дляДикая Роза
Люди як жили так жити і будуть
Дикая Роза
• 31 октября 2025
Ответ дляНеВРотик
А ваша реальность какая?
Моя реальність така, що у київській області я сама свою дупу рятувала, а перед цим втратила все у херсоні
Так, що сама собі життя вкладаю, без донатів
Пишу вірші, дорого• 31 октября 2025
Ответ дляДикая Роза
Люди як жили так жити і будуть
То йдіть і ви або ваш чоловік/рідні та й врятуйте!
Жінки теж служать.
Автор, ну ви і г...(
Жінки теж служать.
Автор, ну ви і г...(
БоХатая• 31 октября 2025
Ответ дляДикая Роза
Люди як жили так жити і будуть
Аминь
Срочнокпсихологу• 31 октября 2025
Ответ дляДикая Роза
Люди як жили так жити і будуть
Авторе, знижки військовим рятують життя. І ви дізнаєтеся про те, коли підуть служити ваші близькі
Дикая Роза
• 31 октября 2025
Ответ дляПишу вірші, дорого
Жінки теж служать.
Автор, ну ви і г...(
Жінки теж служать.
Автор, ну ви і г...(
Ні, країну рятувати не буду
Мене окрім мене самої теж ніхто не врятує
Кожен сам за себе
Пишу вірші, дорого• 31 октября 2025
Ответ дляДикая Роза
Ні, країну рятувати не буду
Кожен сам за себе
То рятуйте себе на нулі, чому вас рятують інші?
Звоночек• 31 октября 2025
Ответ дляСрочнокпсихологу
Она игнорит этот момент.
Дикая Роза
• 31 октября 2025
Ответ дляСрочнокпсихологу
А чому людина яка купила наприклад квартиру для оренди, повинна за даром її здавати чи ще безкоштовно?
Чому це повинна робити пересічна людина яка 15 років на ту квартиру заробляла ? Якщо вона хоче мати прибуток
Звоночек• 31 октября 2025
Ответ дляДикая Роза
Ні, країну рятувати не буду
Кожен сам за себе
Щічки дуєм і пи’дуєм!
осень харашо• 31 октября 2025
Ответ дляДикая Роза
Давайте, вперед
за срачную тему и переход на личности
тянитолкайка• 31 октября 2025
Ответ дляДикая Роза
Тому що, військові захищають і вашу сраку, і вашу квартиру.
Вже б закрили рота та пройшли повз вашої знайомої.
Звоночек• 31 октября 2025
Ответ дляосень харашо
за срачную тему и переход на личности
Поддержу. Жалуемся на тему!
Срочнокпсихологу• 31 октября 2025
Ответ дляДикая Роза
А чому кожен ранок ви прокидаєтеся, а в цей самий час гинуть інші? Вони навіть не знають про ваше існування,але дають вам ще один день?
І так, ціни на оренду для військових- найвищі за усі, які є.
Дикая Роза
• 31 октября 2025
Ответ дляЗвоночек
Удалено администрацией...
Ой, як спалахнулося, бідняжкО
НеВРотик• 31 октября 2025
Ответ дляДикая Роза
А вы откоментировали знакомую ´мыихтуданепосылали´?
Работать надо• 31 октября 2025
От ви дуже точно описали свою тему ´Ну таке вже´. Навіть додати нічого.
Звоночек• 31 октября 2025
Ответ длятянитолкайка
Там нет мозга. Выше картинка))
Дикая Роза
• 31 октября 2025
Ответ длятянитолкайка
як доходить тема до майна і відшкодування - нічого особистого
пора навчитися, поки люди самі за себе відповідальні і за своє життя і здоровʼя
Ніяка держава нічого не компенсує і всіх мала і тих же військових, на жаль
НашлаПерепискуМужа• 31 октября 2025
Ответ дляДикая Роза
Люди як жили так жити і будуть
Прям щиро радієте, як хтось інший купує собі авто і квартиру?😂
Знайому можна зрозуміти, її дитина щодня ризикує життям, щоб хтось міг собі купувати щось. Це дійсно інший, відмінний від вашого світ. І, мушу сказати, ви не найкраща представниця свого світу, раз дозволяєте собі подібні теми в такий час.