Дикая Роза• 31 октября 2025

У знайомої син у війську і вона критикує людей

В неї троє синів і чоловік 50 років, всі вдома, син виявив самостійне бажання піти захищати країну
Тепер вона рахує чужі кошти, висловлюється негативно коли хтось купує дорогі речі
Виставила нещодавно пост, що бідні хлопці з вимогами жінок до чоловіків не буде життя нікому, люди піднімають оплати ЗСУ на квартири, бо вважають їх неадекватними і взагалі всі повинні навпаки робити знижки військовим на все і бути людьми, а жінки я так зрозуміла взагалі за безкоштовно голубити військових

Ну таке вже
Дві реальності ніколи не зрозуміють один одного
Работать надо• 31 октября 2025
Ответ дляДикая Роза
як доходить тема до майна і відшкодування - нічого особистого
пора навчитися, поки люди самі за себе відповідальні і за своє життя і здоровʼя
Ніяка держава нічого не компенсує і всіх мала і тих же військових, на жаль
Не відволікайтеся від теми. У вас розділ ´Діти´, от пишіть виключно про дітей.
МастерЮля• 31 октября 2025
Ответ дляДикая Роза
Ой, як спалахнулося, бідняжкО
автор Дикая Роза • 31 октября 2025
Ответ дляСрочнокпсихологу
А чому кожен ранок ви прокидаєтеся, а в цей самий час гинуть інші? Вони навіть не знають про ваше існування,але дають вам ще один день?
І так, ціни на оренду для військових- найвищі за усі, які є.
А чому пів країни виїхало з чоловіками ? Чому корупція? Чому ппо попадає в домівки? І багато чому…і чому ці питання люди державі не задають, ті що у вас?
Чому це звичайні люди повинні вирішувати?
Автопортрет нурофена• 31 октября 2025
я ее понимаю, но ничем помочь не могу
Пенек Возмездия• 31 октября 2025
Якась у вас провокативна тема.
Свої думки щодо цього всього залишу при собі, бо реальності не дві, а скільки різних людей - стільки і реальностей. Вважаю що треба слідкувати за своїм життям і відповідати за свої вчинки
автор Дикая Роза • 31 октября 2025
Ответ дляПенек Возмездия
Якась у вас провокативна тема.
Та слідкувати може і треба, але коли пхають ніс в гаманець і ще вказують як кому жити, скільки за що платити, то на те саме і виходять
Пенек Возмездия• 31 октября 2025
Ответ дляДикая Роза
Ну вона особисто вам щось вказує? Ну отак людина думає, висловлює свою думку. Їй болить, так буває. Ви ж можете залишитись при своїй і не влаштовувати з цього дебати
Сонячний день• 31 октября 2025
Ответ дляДикая Роза
Боже , яке кончене ....
Срочнокпсихологу• 31 октября 2025
Ответ дляДикая Роза
Авторе, дивитися треба за собою, а там і інші підтягнуться
Работать надо• 31 октября 2025
Адміни, невже недостатньо скарг на тему відправили? Чекаємо зняття анонімів і бан для автора теми
Кривая спроса• 31 октября 2025
Ответ дляДикая Роза
Моя реальність така, що у київській області я сама свою дупу рятувала, а перед цим втратила все у херсоні
Так, що сама собі життя вкладаю, без донатів
Тобто сама рятувала дупу в Київській області? ви взяли в свої руки автомат та пішли виганяти москалів? Чи може таки їх військові вигнали?
Сонячний день• 31 октября 2025