Пишу, не читаю• 01 ноября 2025
Пытаюсь читать Улисса Джойса
это вообще возможно осилить без комментариев и филологического образования?
Засомневаю• 01 ноября 2025
Я не осилила. Содрала потім у когось конспект. Мені треба було по спеціальності читати.
Леплю из пластилина• 01 ноября 2025
Можливо. Але треба терпіння. У Вікіпедії є стаття. Можливо, спершу там прочитайте. А потім беріться за текст, з перервами. Також можна роліки на ютубі пошукати про місцевість, де відбувається дія (центр Дубліна), можливо, уявляючи, де події, стане легше. А для чого ви його читаєте? До себе чи для навчання? Тут справа смаку. Далеко не всі ірландці його осилили.
Леплю из пластилина• 01 ноября 2025
Ответ дляЗасомневаю
А на кого ви вчилися?
Господи, за последние полгода это наверное уже пятая тема про Улисса. Нафиг он вам всем так резко сдался - это первый вопрос. Второй вопрос - что с вами не так, если вы не можете осилить художественную литературу? Это модернизм, жанр такой. Он не всем заходит, но ничего непонятного там нет
Бешене сарі• 01 ноября 2025
Ответ дляPrervana
Классика типа. Может поэтому. Я лет 10 назал пробовала, но не пошло. Смотивировал чей-то пост в инсте
Засомневаю• 01 ноября 2025
Ответ дляЛеплю из пластилина
А на кого ви вчилися?
Вчитель іноземної мови та літератури. Англійська та китайська
Поумничка• 01 ноября 2025
Ответ дляPrervana
Как для человека с журналистским (?) образованием, вы, нередко, выдаёте сентенции космического масштаба и космической же глупости.
Улисс Джойса давно и прочно занимает первое место в рейтинге самых сложных для прочтения книг.
Есть даже какой-то неофициальный конкурс на время, за которое люди честно осиливали это произведение с первой до последней страницы. И ’победители’ этого анти рейтинга читали Улисса ГОДАМИ!
Поэтому, вопрос автора понятен и очевиден.
Прочитать Улисса - это и про интеллект, и про силу воли
Ответ дляПоумничка
Там еще Игра в Бисер, Маятник Фуко и Пейзаж, нарисованный чаем. Этот рейтинг троечники-боксеры составляли?
ХвостПистолетом• 01 ноября 2025
Я не смогла. Единственная книга, которую я не осилила в институте. П.С. 2 ВО: педагогическое и филологическое
Леплю из пластилина• 01 ноября 2025
Ответ дляЗасомневаю
Розумію. Там сам текст нелегкий. В плані побудови. Ну, сюжет ясно, своєрідний. Але і будова тексту чіпляє своєю непростотою. В юності його дуже важко читати, бо хочеть наче якогось «двіжа», динаміки. А ось в зрілому віці трохи по-іншому. Плюс, якщо побував реально чи віртуально в Дубліні, пройшовся по тим всім місцям, плюс дослідив детально біографію письменника, побував в його музеї, тоді трохи відчуваєш цей колорит і твір стає трохи ближчим, легшим для сприйняття. Я читала юною, бо була відповідальною відмінницею. Але саме смак прийшов в дорослому віці. До речі, так і багато творів так званої класики. Раніше читав, бо мусив. А ось справжній смак прийшов значно пізніше. Успіхів вам.
Леплю из пластилина• 01 ноября 2025
Ответ дляХвостПистолетом
Вітаю. А в мене «Анна Каренина» так, просто зависла, не змогла читати, от просто зовсім, прийшлось списувати.