Тішуся неперетішуся• 01 ноября в 09:51

Рефлюкс. Хто в темі, зайдіть будь ласка!

Чи є хтось , хто зміг зайти в ремісію ?
Це не хвороба , а жах . Я три роки періодично сиджу на таблетках . Не допомогає нічого .
Можливо хтось знає народні методи дієві ? Таблетки я більше пити принципово не хочу . Толку від них нуль . Тільки печінку посаджу .
Постійне відчуття кислоти в роті , неприємний запах , от як з цим боротись ?
Я вже дуже втомилась .
Чтооооооооооо?• 01 ноября в 09:55
диету держите?
КучМала• 01 ноября в 09:56
Я просто на правильному харчуванні. Дієта 5 вганяє в ще більший рефлюкс.
автор Тішуся неперетішуся • 01 ноября в 09:59
Ответ дляЧтооооооооооо?
диету держите?
Так , але все одно . Одне що я помітила , в мене було запалення , приймала метронідазол . Під час його прийому і ще днів 5 після жодних симптомів не було . Консультувалася з цього приводу з лікарем, вона ніяк не пояснила чому так могло бути .
КучМала• 01 ноября в 10:01
Ответ дляТішуся неперетішуся
вас перевіряли на пилорі?
Ленивица-красавица• 01 ноября в 10:02
Хелікобактер, лямблії перевірялись гарно?
Не боюся осуду• 01 ноября в 10:02
Мене попустило через два тижні комплексного лікування в лікарні.
Але ще по ночам рецидиви були. По рекомендації лікаря стала спати на великій подушці. І все стало добре.

Чим лікували - не пам´ятаю. 15 років пройшло. Пам´ятаю, що довго ще після лікарні пила Мотиліум.
Фоточки нема• 01 ноября в 10:03
Ответ дляТішуся неперетішуся
Як у вас з суглобами, холодова алергія?
автор Тішуся неперетішуся • 01 ноября в 10:04
Ответ дляЛенивица-красавица
Хелікобактер лікувала , після обстежилась немає . Лямблії не знайшли. Але останнім часом думаю перездати в різних лабораторіях .
Бо лікар на УЗД казав , скоріш за все є .
Ответ дляКучМала
ПП допомагає вам ?
КучМала• 01 ноября в 10:06
Ответ дляТішуся неперетішуся
ПП допомагає вам ?
Да. Іноді забуваю, що є рефлюкс. Їм мандаринки і тощо. Тоді загострення -))) А коли в здравому уме, то все норм
Швабристка• 01 ноября в 10:17
Не пийте таблетки, то матимете в підсумку ерозію стравоходу, а потім може бути й рак, нажаль. Тому краще всеж таки приймати таблетки.
я Кукарача• 01 ноября в 10:20
Автор, ви дивна …
Якщо не хочете лікуватися, то мучайтеся далі - ваш вибір !
Якщо чекаєте поради прикласти лопух, то може хтось і напише таку маячню, але я знаю, що постійне подразнення стравоходу шлунковою кислотою, страшніше за таблетки …
Більше того, я страждала дуже довго з гастритом, і навіть звичайні ліки не допомагали позбутися постійного запалення, лікувала себе вже сама, слава Богу вгадала з добавкою і вже 2 роки забула про гастрит - все їм і пʼю.

І якщо у вас хелікобактер, то поки він є, ніяке лікування не допоможе. А лікується він антибіотиком, чи ви його теж не приймаєте ?
автор Тішуся неперетішуся • 01 ноября в 10:21
Ответ дляя Кукарача
Автор, ви дивна …

Я на таблетках регулярно три роки , якщо ви уважно читали .
Хелікобактер вилікувала з другого разу .
автор Тішуся неперетішуся • 01 ноября в 10:24
Ответ дляШвабристка
Ерозії теж вже лікувала з самого початку , як тільки виявили рефлюкс .
Вони всеодно не допомогають , ви розумієте ?
Я пʼю , але тим не менш повний рот кислоти .
я Кукарача• 01 ноября в 10:24
Ответ дляТішуся неперетішуся
Якими саме ліками ви посадите печінку ?
Не вигадуйте проблеми - вам треба зменшити кислотність і тоді зменшиться запалення, і отой клапан буде закриватися.
автор Тішуся неперетішуся • 01 ноября в 10:27
Ответ дляя Кукарача
Якими саме ліками ви посадите печінку ?
1.Пульцет 40 мг 1 таб за 40 хвилин до сніданку 3 тижні , далі пангастро 20 мг 3 тижні , далі да потребою корегувати
Можна спробувати Езолонг 40 та 20 мг
2. Гастротоп 1 таб 3 рази на день після їжі розжовувати! І 4й раз на ніч 2-3 тижні, далі за потреби ( при симптомах рефлюксу )
3.Квамател 40 мг на ніч 14 днів, далі 1 таб 20 мг на ніч 14 днів
Це моя крайня схема лікування . А було їх вже … повірте мені .
я Кукарача• 01 ноября в 10:33
Ответ дляТішуся неперетішуся
Можна спробувати Езолонг 40 та 20 мг
https://100500dobavok.com.ua/p1624562986-life-exte...

Спробуйте ось такий препарат, курс 2 баночки, я позбулася подібних проблем. Але в мене не було хелікобактеру і лямблій … і т.п.
Залізна тьотя• 01 ноября в 10:34
Кілька тижнів тому відповідала у схожій темі. Усе розписала, тому що у чоловіка така хвороба. Зубам писець, емаль роз´їдає. Постійно на нольпазі, спить на високій подушці, не можна продуктів, які підвищують кислотність, а також газованих напоїв. І гавіскон - то наш друг вже дуже - дуже багато років поспіль
Залізна тьотя• 01 ноября в 10:35
Можна операцію зробити, але він поки що не хоче.
автор Тішуся неперетішуся • 01 ноября в 10:36
Ответ дляЗалізна тьотя
В мене теж з зубами вже біда
Залізна тьотя• 01 ноября в 10:36
Ответ дляТішуся неперетішуся
Ви лише 3 роки, а чоловік більше 10 на нольпазі
Швабристка• 01 ноября в 10:36
Ответ дляТішуся неперетішуся
Всі препарати пробували? Дексілант 60 мг? Два тижні 60 мг, потім довготривало 30 мг. У чоловіка рефлюкс. Якщо приймати блокатори то нормально можна жити.
Залізна тьотя• 01 ноября в 10:36
Їсти за 2 години до сну
автор Тішуся неперетішуся • 01 ноября в 10:37
Ответ дляЗалізна тьотя
Склала моя гастроентеролог , що не радить . Зараз вони ще не на тому рівні , що дійсно допоможе . Бо я хотіла собі зробити
Лівий Локіть• 01 ноября в 10:41
Ответ дляТішуся неперетішуся
Вы правы. Рефлюкс - не болезнь, а симптом, так можно сказать. Причина в спазме. Что-то не так с кишечником - спазм, и начинается рефлюкс. Переедание. Или гастроптоз (опущение). Или с желчным проблемы, дает на весь жкт, в итоге рефлюкс. Это системная проблема, и нужно искать причины.
А метронидазол - возможно, дисбактериоз. Это тоже не отделная болезнь, а следствие нарушения работы жкт. В общем, нужно искать причину. Диету подобрать под себя, ’свои’ продукты. Есть небольшими порциями
Завжди мало• 01 ноября в 10:44
Ответ дляТішуся неперетішуся
После еды иногда ложитесь?
Лёгкий спорт обязательно
Прогулка короткая после еды обязательно и ни в коем случае в течение двух часов после еды не ложиться
Завжди мало• 01 ноября в 10:45
Ответ дляя Кукарача
Автор, ви дивна …

А какая добавка?
Леди Г• 01 ноября в 10:56
Ответ дляТішуся неперетішуся
Зробіть нормально гастроскопіюю з мед сном.
Можете попросити зробити біопсію OLGA - це з 5 точок беруть біопсію. Бо бувають проблеми, які тільки так виявляються.
Плюс з мед сном нормально лікар роздивиться слизову. По новим стандартам гастроскопія повинна тривати не менше 10-11 хв - без мед сна це нереально.

Там же нормально зроблять аналіз на хелікобактер.

Від результатів відштовхуватись.
У мого тата Рак шлунка, тому я роблю гастроскопіюю щороку(

Якщо сам рефлекс - він швидко повинен входити вмремісію, якщо виконуєте правила - їсти невеликими порціями але часто, після їжі не нахилятися, не лежати, спати на високій подушці. Домашню роботу робити не нахиляючтсь низько (підмітати високою шваброю, наприклад). Не їсти смажене, копчене, мариноване, солене.
Згідно вашої кислотності дієта, але суворої дієти не можна дотримуватись постійно.
Перед святкуванням (де буде незвична їжа) за пів години прийняти Мотиліум (не наш аналог).
Якщо ви це все виконуєте і не допомагає - значить є причина, яка це викликає, вище писала що зробити.

Власна порада - купіть аерогриль на 4-6л. Допомагає притримуватись дієти і їсти смачно і різноманітно.
Завжди мало• 01 ноября в 11:00
Ответ дляЛеди Г

Від результатів відштовхуватись.

А аэрогриль разве не поджаривает? Он разве тушит еду?
Пухнасті штани• 01 ноября в 11:12
Ответ дляТішуся неперетішуся
Как вам диагностировали эту болезнь?